برای تبادل لینک کلیک نمایید


آدرس جديد سايت لوتي

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آدرس جديد سايت لوتي

تحقيقات نشان مي دهد كه سالهاي اول زندگي مشترك ، از حساسيت بسيار زيادي برخوردار است و بيشتر طلاقها در سالهاي اوليه ي زندگي زناشوئي صورت مي گيرد.و در بررسي عوامل وقوع طلاق ” عدم تفاهم“ مهمترين عامل جدايي زنان و مردان از يكديگر است. شايد لازم باشد كه ما نگاهي نو به برداشتي كه زنان و مردان از خوشبختي دارند بياندازيم.

بسياري معتقدند كه به دنبال نيمه ي گمشده ي خود هستند و در صورت يافتن آن كامل مي شوند، تا جايي كه در بسياري از شعرها نيز اين موضوع به چشم مي خورد. در حالي كه اين طرز فكر كه دو نيمه ي زندگي زناشوئي سعادتمندي را درست مي كنند به كلي اشتباه است و همان طور كه مي دانيم يك دوم ضربدر يك دوم مساوي است با يك چهارم.دو انسان ناقص، دو انسان نيمه كاره هرگز نمي توانند زندگي سعادتمندي داشته باشند.

رابطه ي زناشوئي خوب در شرايطي است كه در آن دو انسان كامل و متفاوت تصميم مي گيرند كه با هم ارتباط صميمانه برقرار كنند، با هم زندگي كنند،و با اين حال هر دو مي دانند كه مي توانند بدون يكديگر نيز به زندگي خود ادامه دهند.

از همان ابتدا عشق را اين گونه تعبير مي كنيم كه بالاترين درجه ي عشق ، گذشتن از نيازهاي جسماني، عاطفي و ذهني به نفع ديگري است.

شايد اين گذشت ، يك فضيلت اخلاقي به حساب آيد ، اما در اين كه چقدر اين گذشت بر مبناي بي بازگشت بودن قرار دارد، جاي حرف هست. شايد لازم باشد به پسران و دختران جوان بياموزيم كه عشق ، صرفاً يك احساس خوب نسبت به ديگري نيست ، بلكه نوعي كار است و مستلزم تعهد و غلبه بر تنبلي است. زوجهاي سالم از روي ميل قلبي به يكديگر متعهدند.

رابطه ي خوب و سالم زناشوئي مبتني بر عشق بي قيد و شرط است، احساس گذرا نيست، يك تصميم است.

يك زن و شوهر موفق هر كدام ساز متفاوت ، اما آهنگ واحدي را مي نوازند.

نتايج يك پژوهش نشان مي دهد كه : مردان عوامل اخلاقي همچون : بدزباني، عيب جويي، بي بندوباري و سوءظن همسر، عوامل اقتصادي همچون: تجمل پرستي زن، عوامل عدم تفاهم از جمله :مشاجره، عدم حفظ اسرار و وفاداري زن و عوامل عاطفي مانند :عدم محبت و گذشت همسر را به عنوان طلاق ذكر كرده اند. زنان عوامل اخلاقي همچون : بدزباني، تهمت و فساد اخلاقي شوهر، عوامل اقتصادي از جمله : ناكافي بودن درآمد، عوامل عدم تفاهم مثل : مشاجره و عدم مشورت شوهر با زن در زندگي، سختگيري و.

..

را مطرح كرده اند. آيا اينها هر يك رفتارهاي قابل شناختي نيستند كه دو نفر طي يك ارتباط مي توانند به راحتي متوجه آنها شوند؟

و آيا لزوماً بايد ازدواج صورت بگيرد تا زن و مرد واقعيت وجودي خويش را به يكديگر نشان دهند ؟

بايد به دختران و پسران جوان گفت اين خرده رفتارها همگي قابل مشاهده و شناخت هستند و دوره ي نامزدي بهترين دوره براي شناخت اغلب اين رفتارهاست.

يك دختر و پسر بالغ وقتي قرار است ازدواج كنند بايد بياموزند كه ارتباط صادقانه ، بهترين الگوي يك زندگي سالم است.

داشتن شجاعت و حرف زدن درباره ي حالاتي كه در طرف مقابل ديده مي شود ، روشي بسيار صادقانه است در حالي كه بسياري از جوانان با مثبت نگري كامل از خير رفتارهايي كه اهميت فراواني براي آنها دارد موقتاً مي گذرند.دختران و پسران جوان به هنگام ازدواج بايد از تفاوتهاي رفتاري، ارتباطي و نگرشي خانواده هاي خود آگاه باشند و آنها را بدون اينكه به درست يا غلط بودنشان كاري داشته باشند بپذيرند و متفاوت بودن آنها را تصديق كنند.

زن و شوهر موفق در جهت يافتن راه حلهاي مصلحت آميز قدم برميدارند. ظرفيت قبول كردن تفاوتهاي دو خانواده ، نشانه ي صميميت و نشانه ي يك خانواده سالم است. هر دختر و پسري شخصيتي منحصر به فرد دارد و هر يك در خانواده اي با مقررات خاص خود بزرگ شده است.

بنابراين وجود تفاوتها حتمي است.در خانواده اي ” سرزده آمدن “ يك نوع قانون شكني است و در خانواده اي ديگر نشان از صميميت است. به راستي حق با كيست؟

خانواده ها نگرش متفاوتي نسبت به ورود ميهمان به منزل خود دارند.

مسايل مهمتر مثل طرز تربيت فرزندان، نظم و انظباط درست، خرج كردن پول و غيره از اهميت بيشتري برخوردارند.براي رسيدن به توافق و تفاهم در اغلب زمينه ها ، نياز به سالها وقت است.

شايد زوج موفق با هم درگير هم شوند ، اما با اختلافات خود منصفانه برخورد مي كنند.

ناكامي در ازدواج نه به دليل وجود اشخاص بد ، بلكه به علت وجود مقررات بد در يك خانواده است. اين مقررات است كه بايد تغيير كند.مقررات زيادي بر خانواده ها حاكم است كه از جمله مي توان به مقررات مالي، مقررات اداره ي خانواده ، جشن گرفتن ، مقررات اجتماعي ، آموزشي ، احساسي ، گفتاري ، جنسي، بيماري، سلامتي و مراقبت از فرزندان اشاره كرد.با يك مثال ساده اين مورد را توضيح مي دهم : فرض كنيد مردي شديداً به تميز و مرتب بودن خانه اهميت مي دهد و اين تميزي را در شستن ظروف بعد از هر وعده ي غذا مي داند به طوري كه اگر ظرفها شسته نشوند او اعتراض مي كند.توافق بر سر مقررات اوليه ي حاكم بر خانواده ها در ازدواج كار مهمي است كه بايد صورت گيرد.كيفيت رابطه ي زن و مرد ، نشانگر يك خانواده ي موفق يا ناموفق است.

اگر ازدواج موفق باشد فرزندان خانواده هم اين شانس را دارند كه زندگي موفقي داشته باشند.اما اگر اين ازدواج موفق نباشد افراد خانواده زير فشار قرار مي گيرند و خود را آن طور كه بايد و شايد درست تطبيق نمي دهند.

فرض كنيد مادري خود ، بيمارانگار باشد و جزيي ترين بيماري را بهانه اي قرار داده و در بستر استراحت مي كند تا از زير بار مسئوليت بگريزد.

به دليل شرايط مادر و حضور نداشتن او اين زندگي خانوادگي با خلأ صميميت روبه رو مي شود.

بنابراين همه ي افراد خانواده تحت تاثير وجود پدر و مادر و رابطه ي اين دو قرار مي گيرند و هر يك به شكلي با اين مشكل كنار مي آيند و نسبت به آن واكنش نشان مي دهند. منبع : بر گرفته از نشريه ي «راه زندگي» - با تغير و تلخيص http://tebyan.net/

برچسب آدرس جديد سايت لوتي : ad hoc چیست؟,فول البوم حبیب ومحمد,مشکل نصب برنامه سامسونگ c3322,به سایفون خوش امددی,فال ورق درصدی,

مصالب مرتبط با آدرس جديد سايت لوتي

چه كساني آمادگي ازدواج را دارند ؟

تحقيقات نشان مي دهد كه سالهاي اول زندگي مشترك ، از حساسيت بسيار زيادي برخوردار است و بيشتر طلاقها در سالهاي اوليه ي زندگي زناشوئي صورت مي گيرد.و در بررسي عوامل وقوع طلاق ” عدم تفاهم“ مهمترين عامل جدايي زنان و مردان از يكديگر


اختلاف رفتاري دو جنس

زنان و مردان در رفتار تفاوت هاي زيادي دارند . مثلاً وقتي يك زن مي خواهد سر صحبت را با همسرش باز كند از موضوعهاي كاملاً متفاوتي آغاز مي كند ، در حالي كه مردان زماني كه صحبت مي كنند مي خواهند افكار و اطلاعاتي را بيان كنند . براي


چه كساني آمادگي ازدواج را دارند

مادر مرو، براي خدا پيش ما بمان از ما جدا مشو! بر قطره هاي تلخ سرشكم نگاه كن! بنگر به دست كوچك و لرزان خويش. از قصه طلاق و جدايي سخن مگو! از پيش ما مرو! از ما جدا مشو! اين شعري بود كه بارها دكلمه اش را يكي از سالدیگر مصالب

چگونه یک گلدان کریستال بخریم؟

خانم های ایرانی علاقه خاصی به ظروف كریستال و به ویژه گلدان های كریستال دارند بنابراین اگر شما هم جزء افرادی هستید كه قصد خرید گلدان های كریستال را دارید...   گلدان های كریستال می توانند زیبایی و وقار بی نظیری را به خانه شما هدیه دهند. شما می


تزیین کتلت و کوکو + عکس

  کتلت را در ظرفی قرار می دهیم، مقداری جعفری کار کتلتها قرار می دهیم، یک گوجه فرنگی را بصورت گل باز می کنیم و در وسط ظرف قرار می دهیم، خیار شورهای را به شکل لاله در می آوریم ، فلفل را به حالت ۷ و ۸ برش داده ، از هم باز می کنیم و سس را درون


کشک کدو، غذای کرمانی

این غذا از جمله غذاهای محلی کرمان و منبع پروتئین، آهن، کلسیم و روی می باشد، بنابراین خوراکی مناسب برای نوجوانان است.   این غذا از جمله غذاهای محلی کرمان و منبع پروتئین، آهن، کلسیم و روی می باشد، بنابراین خوراکی مناسب برای نوجوانان است. انرژی


حرفه ایی کردن شما در آشپزخانه

  مشکلات آشپزی و آشپزخانه خود را با استفاده از این نکات راحت تر و حرفه ای تر حل کنید: • اگر در غذا نمک بیش از اندازه ریخته‌اید، با انداختن یک سیب‌زمینی درون غذا، مشکل خود را حل کنید. سیب‌زمینی نمک‌های اضافی را به خود جذب خواهد کرد.


بریانی مرغ هندی

برنج را از قبل خیس كرده، بپزید و آبكشی كنید. قطعات مرغ را در قابلمه ریخته و همراه با یك لیوان آب، پیاز، سیر خرد كرده، زنجبیل نرم شده و ادویه به مدت 20 دقیقه بپزید مواد لازم: برنج به تعداد اعضای خانواده مرغ نیم كیلو پیاز یك عدد بزرگ سیر 2 حبه زنجبیل


برچسب :
- kerio control
- لیست لوازم خانگی بیم
- jadidtarin modele shal o kolah
- جواب ازمایش کنید علوم دوم راهنمایی فصل 4
- جدید ترین کدشبکه -18
- علت "دیر انزالی" مردان اروپا
- نحوه آپدیت 6630
- بررسی نسل جدید تلویزیون moled
- راههای ریش درآوردن
- فروش سیم کارت دائمی در تبریز
- كاپريس شاسي بلند
- روشهای یادگیری جدول ضرب برای کلاس سوم ابتدایی
- راهنمای اسفاده از ویس کال یاهو مسنجر
- governor poker 2دانلود
- دانلود منابع آزمون استخدامی شهرداری ها *.pdf
- دانلود virtal girlz
- رمز کانتر2009
- بهترین اتلیه و ارایشگاه در کرج
- معادله تبديل شمسي به ميلادي
- جزوه ریاضی پیش نیاز ریاضی
- تلویزیون سامسونگ سری 7 قیمت
- دانلود مداحی سنج و دوهل
- مقدار اینچ به سانتی متر
- کارخانه تولید گچ برگ
- تحصیل فنلاند
- سارا شیشه چی
- كرك تيزپرداز
- دانلودمن عاشقتر از پیشم
- آموزش msp 2010pdf
- اموزش گام به گام تزیین کیک تولد
- آمار مهندسي هاشم محلوجي
- معبدعشق حسن
- برنامه nomao براي گوشي
- یک تکه نان تیتراژ
- اموزش بافت روسري سه گوش
- دانلود رايگان آمار مهندسي هاشم محلوجي
- چاقی رانها چکار باید کرد
- رژیم درمانی دکتر روشن
- نرم افزار اردبیل 118
- لیست قیمت hp 3d
- ساخت انگشتر برنجی
- گونی
- منوببخش هومن ومحسن
- غده تیروئید PDF T3 T4 TSH
- گزارش كار شيمي الي 2_ تهيه بنزيل از بنزوئين
- درایور وب کم dell 5010
- سربازی رفتن شادمهر
- قیمت تلویزیون سامسونگ سری 7
- دانلودنرم افزارsniffer
- کتاب آزیتا ساعیان
- اجاق گازهای فردارایتالیایی
- دانلوداگهی بازرگانی
- فارسی ساز پرینتر
- رشته‌ها و مواد امتحاني مصوب شوراي عالي برنامه ريزي وزارت علوم تحقيقات و فناوري آزمون ورودي دوره‌ دكتري نيمه متمركز (Ph.D)‌
- پوسترهای آماده در زمینه پزشکی
- بازار براي آندرويد
- دانلود صدای طبل و سنج ویژه محرم دانلود صدای دمام
- اموزش دستور vlookup در اکسل pdf
- دانلود مداحی مقدم با سبک سوسن
- 2009 تصاوير سوسانو
- دانلوددیکشنری گوشی6120
- نوحه غلامرضا زنجانی
- کت ودامن kenzel
- دانلود بازیJurassicPark
- تحلیل عربی 1 درس سوم
- طریقه نوشتن درخواست وام
- gps نرم افزار فعال برای مزدا 3
- samsung s5233بازی
- اناليز ايمني شغلي
- سایت آگهی املاک
- تشخیص مزاج تست
- جزوه طراحي اجزا 1 دكتر رهي
- لاتراسورف
- MSDSپیریدین
- حرفه و فن اول راهنمایی
- کلاه مش جدید
- قرص ازیترومایسین500
- دانلود نرم افزار modelsim se
- نرم افزار i900 samsung
- دانلود عروسی شهرام صولتی مدیا فایر
- دانلود نت ویلون ایرانی شادمهر عقیلی هحدیس مهربونی
- دانلود نشریات برنامه و بوجه
- دانلوداهنگ یامولا بیزن بیزنی
- ديسك و صفحه براي پرايد
- جوک سکسى
- تبدیل انس به میلی گرم
- دانلود کتاب درباره معرق
- فروش ویلا مبله
- نصب ماکروسافت افیس
- درايور لپ تاپ dell xps 1530
- جك هاىبىادبى
- قهر و اشتي درويش خان براي دانلود
- دانلود سوالات تستی2007 power point
- سوالات نهایی عربی پیش دی89
- امار واحتمالات کشاورزی(جزوه)
- ایمنی کار در ارتفاع پورپونت
- نقاشی درباره ی ماه محرم
- اندی شهر فرشتگان City Of Angels گل بندر‎
- نمونه کارنامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی 2
- دانلود بوردا burda
- الکترو اسموک 17800
- بروشور نجومی