برای تبادل لینک کلیک نمایید


آدرس جديد سايت لوتي

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آدرس جديد سايت لوتي

تحقيقات نشان مي دهد كه سالهاي اول زندگي مشترك ، از حساسيت بسيار زيادي برخوردار است و بيشتر طلاقها در سالهاي اوليه ي زندگي زناشوئي صورت مي گيرد.و در بررسي عوامل وقوع طلاق ” عدم تفاهم“ مهمترين عامل جدايي زنان و مردان از يكديگر است. شايد لازم باشد كه ما نگاهي نو به برداشتي كه زنان و مردان از خوشبختي دارند بياندازيم.

بسياري معتقدند كه به دنبال نيمه ي گمشده ي خود هستند و در صورت يافتن آن كامل مي شوند، تا جايي كه در بسياري از شعرها نيز اين موضوع به چشم مي خورد. در حالي كه اين طرز فكر كه دو نيمه ي زندگي زناشوئي سعادتمندي را درست مي كنند به كلي اشتباه است و همان طور كه مي دانيم يك دوم ضربدر يك دوم مساوي است با يك چهارم.دو انسان ناقص، دو انسان نيمه كاره هرگز نمي توانند زندگي سعادتمندي داشته باشند.

رابطه ي زناشوئي خوب در شرايطي است كه در آن دو انسان كامل و متفاوت تصميم مي گيرند كه با هم ارتباط صميمانه برقرار كنند، با هم زندگي كنند،و با اين حال هر دو مي دانند كه مي توانند بدون يكديگر نيز به زندگي خود ادامه دهند.

از همان ابتدا عشق را اين گونه تعبير مي كنيم كه بالاترين درجه ي عشق ، گذشتن از نيازهاي جسماني، عاطفي و ذهني به نفع ديگري است.

شايد اين گذشت ، يك فضيلت اخلاقي به حساب آيد ، اما در اين كه چقدر اين گذشت بر مبناي بي بازگشت بودن قرار دارد، جاي حرف هست. شايد لازم باشد به پسران و دختران جوان بياموزيم كه عشق ، صرفاً يك احساس خوب نسبت به ديگري نيست ، بلكه نوعي كار است و مستلزم تعهد و غلبه بر تنبلي است. زوجهاي سالم از روي ميل قلبي به يكديگر متعهدند.

رابطه ي خوب و سالم زناشوئي مبتني بر عشق بي قيد و شرط است، احساس گذرا نيست، يك تصميم است.

يك زن و شوهر موفق هر كدام ساز متفاوت ، اما آهنگ واحدي را مي نوازند.

نتايج يك پژوهش نشان مي دهد كه : مردان عوامل اخلاقي همچون : بدزباني، عيب جويي، بي بندوباري و سوءظن همسر، عوامل اقتصادي همچون: تجمل پرستي زن، عوامل عدم تفاهم از جمله :مشاجره، عدم حفظ اسرار و وفاداري زن و عوامل عاطفي مانند :عدم محبت و گذشت همسر را به عنوان طلاق ذكر كرده اند. زنان عوامل اخلاقي همچون : بدزباني، تهمت و فساد اخلاقي شوهر، عوامل اقتصادي از جمله : ناكافي بودن درآمد، عوامل عدم تفاهم مثل : مشاجره و عدم مشورت شوهر با زن در زندگي، سختگيري و.

..

را مطرح كرده اند. آيا اينها هر يك رفتارهاي قابل شناختي نيستند كه دو نفر طي يك ارتباط مي توانند به راحتي متوجه آنها شوند؟

و آيا لزوماً بايد ازدواج صورت بگيرد تا زن و مرد واقعيت وجودي خويش را به يكديگر نشان دهند ؟

بايد به دختران و پسران جوان گفت اين خرده رفتارها همگي قابل مشاهده و شناخت هستند و دوره ي نامزدي بهترين دوره براي شناخت اغلب اين رفتارهاست.

يك دختر و پسر بالغ وقتي قرار است ازدواج كنند بايد بياموزند كه ارتباط صادقانه ، بهترين الگوي يك زندگي سالم است.

داشتن شجاعت و حرف زدن درباره ي حالاتي كه در طرف مقابل ديده مي شود ، روشي بسيار صادقانه است در حالي كه بسياري از جوانان با مثبت نگري كامل از خير رفتارهايي كه اهميت فراواني براي آنها دارد موقتاً مي گذرند.دختران و پسران جوان به هنگام ازدواج بايد از تفاوتهاي رفتاري، ارتباطي و نگرشي خانواده هاي خود آگاه باشند و آنها را بدون اينكه به درست يا غلط بودنشان كاري داشته باشند بپذيرند و متفاوت بودن آنها را تصديق كنند.

زن و شوهر موفق در جهت يافتن راه حلهاي مصلحت آميز قدم برميدارند. ظرفيت قبول كردن تفاوتهاي دو خانواده ، نشانه ي صميميت و نشانه ي يك خانواده سالم است. هر دختر و پسري شخصيتي منحصر به فرد دارد و هر يك در خانواده اي با مقررات خاص خود بزرگ شده است.

بنابراين وجود تفاوتها حتمي است.در خانواده اي ” سرزده آمدن “ يك نوع قانون شكني است و در خانواده اي ديگر نشان از صميميت است. به راستي حق با كيست؟

خانواده ها نگرش متفاوتي نسبت به ورود ميهمان به منزل خود دارند.

مسايل مهمتر مثل طرز تربيت فرزندان، نظم و انظباط درست، خرج كردن پول و غيره از اهميت بيشتري برخوردارند.براي رسيدن به توافق و تفاهم در اغلب زمينه ها ، نياز به سالها وقت است.

شايد زوج موفق با هم درگير هم شوند ، اما با اختلافات خود منصفانه برخورد مي كنند.

ناكامي در ازدواج نه به دليل وجود اشخاص بد ، بلكه به علت وجود مقررات بد در يك خانواده است. اين مقررات است كه بايد تغيير كند.مقررات زيادي بر خانواده ها حاكم است كه از جمله مي توان به مقررات مالي، مقررات اداره ي خانواده ، جشن گرفتن ، مقررات اجتماعي ، آموزشي ، احساسي ، گفتاري ، جنسي، بيماري، سلامتي و مراقبت از فرزندان اشاره كرد.با يك مثال ساده اين مورد را توضيح مي دهم : فرض كنيد مردي شديداً به تميز و مرتب بودن خانه اهميت مي دهد و اين تميزي را در شستن ظروف بعد از هر وعده ي غذا مي داند به طوري كه اگر ظرفها شسته نشوند او اعتراض مي كند.توافق بر سر مقررات اوليه ي حاكم بر خانواده ها در ازدواج كار مهمي است كه بايد صورت گيرد.كيفيت رابطه ي زن و مرد ، نشانگر يك خانواده ي موفق يا ناموفق است.

اگر ازدواج موفق باشد فرزندان خانواده هم اين شانس را دارند كه زندگي موفقي داشته باشند.اما اگر اين ازدواج موفق نباشد افراد خانواده زير فشار قرار مي گيرند و خود را آن طور كه بايد و شايد درست تطبيق نمي دهند.

فرض كنيد مادري خود ، بيمارانگار باشد و جزيي ترين بيماري را بهانه اي قرار داده و در بستر استراحت مي كند تا از زير بار مسئوليت بگريزد.

به دليل شرايط مادر و حضور نداشتن او اين زندگي خانوادگي با خلأ صميميت روبه رو مي شود.

بنابراين همه ي افراد خانواده تحت تاثير وجود پدر و مادر و رابطه ي اين دو قرار مي گيرند و هر يك به شكلي با اين مشكل كنار مي آيند و نسبت به آن واكنش نشان مي دهند. منبع : بر گرفته از نشريه ي «راه زندگي» - با تغير و تلخيص http://tebyan.net/

برچسب آدرس جديد سايت لوتي : ad hoc چیست؟,فول البوم حبیب ومحمد,مشکل نصب برنامه سامسونگ c3322,به سایفون خوش امددی,فال ورق درصدی,

مصالب مرتبط با آدرس جديد سايت لوتي

چه كساني آمادگي ازدواج را دارند ؟

تحقيقات نشان مي دهد كه سالهاي اول زندگي مشترك ، از حساسيت بسيار زيادي برخوردار است و بيشتر طلاقها در سالهاي اوليه ي زندگي زناشوئي صورت مي گيرد.و در بررسي عوامل وقوع طلاق ” عدم تفاهم“ مهمترين عامل جدايي زنان و مردان از يكديگر


اختلاف رفتاري دو جنس

زنان و مردان در رفتار تفاوت هاي زيادي دارند . مثلاً وقتي يك زن مي خواهد سر صحبت را با همسرش باز كند از موضوعهاي كاملاً متفاوتي آغاز مي كند ، در حالي كه مردان زماني كه صحبت مي كنند مي خواهند افكار و اطلاعاتي را بيان كنند . براي


چه كساني آمادگي ازدواج را دارند

مادر مرو، براي خدا پيش ما بمان از ما جدا مشو! بر قطره هاي تلخ سرشكم نگاه كن! بنگر به دست كوچك و لرزان خويش. از قصه طلاق و جدايي سخن مگو! از پيش ما مرو! از ما جدا مشو! اين شعري بود كه بارها دكلمه اش را يكي از سالدیگر مصالب

بین روز نحس میلادی با ضربت خوردن حضرت علی(ع) ارتباطی هست؟!!

در سال‌های اخیر تاریخهای بخصوصی در تقویم میلادی وجود داشته که بدلیل تکرار یک عدد خاص، مورد توجه جوانان قرار گرفته و بسیاری ... کارشناسان پیش بینی می‌کنند روز نهم سپتامبر سال جاری میلادی بدلیل قرار گرفتن سه عدد شش برعکس کنار هم (نمادشیطان)


كی بچه دار شویم؟ كی بچه دار نشویم؟

امروزه به دلیل افزایش مشكلات اجتماعی و اقتصادی، ادامه تحصیل، بالا رفتن سطح توقع دختران و پسران و بسیاری دلایل دیگر، سن ازدواج بیشتر از قبل شده و جوانان دیرتر از گذشته به فكر تشكیل زندگی مستقل و خانواده می افتند. سن ازدواج،


تصاویر و اطلاعاتی در مورد برجی به شکل W !!

... به گفته مهندسین معمار، در واقع چهار برج که به هم متصل هستند این برج را به وجود خواهند آورد. به گفته آنها شهر پراگ پر از برج های زیبا است. در چنین شهری چگونه میتوان...   معماران و طراحان دانمارکی گروه معماری Bjarke Ingels از طرح خود برای ساختن برجی


تبخال تناسلی

باید عرض کنم اصولا تبخال تناسلی درمانی نداره و باید صبر کرد تا سیکل بیماری فروکش کنه... منتها داروهائی که پیشنهاد میشه برای این هست که تا حدی این دوره رو کوتاه تر کنه و همین طور احتمال انتشار بیماری رو کمتر کنه... لذا اگه هنوز


حقایقی فوق‌العاده جالب از بدن انسان!

از عجایب بدن انسان کم و بیش می‏دانیم اما هر از گاهی یک مطلب جالب می‏تواند ما را متحیر کرده و به سیستم آفرینش خود بیشتر پی ببریم..   از عجایب بدن انسان کم و بیش می‏دانیم اما هر از گاهی یک مطلب جالب می‏تواند ما را متحیر کرده و به سیستم آفرینش


برچسب :
- مجموعه احاديث امام رضا
- مونترال دبی
- sniffer چیست؟
- فنون میکاپ ساده
- کدهای تقلب بازی rezedent evil 4
- ادارت مالیاتی شمال تهران
- igi1 trainer
- دانلود دوران سرکشی
- نصب dod همزمان با 7
- قطعه ادبی زیبا
- دانلود ica age 1 دوبله
- رمز اصلی برای ریست1100
- سوالات آئینامه رانندگی پایه دوم
- دانلود نرم افزارkelk مخصوص ویندوز 7
- شبخون داريوش
- فروش وسایل ps2
- محاسبه ارزش برند
- دانلود ویدئوهای سیبل جان
- رك مونت چيست؟
- غذاهای مضرجهت نفخ معده
- دانلود مقاله سنسور مغناطیسی
- پروژه ساخت و تولید
- سودوكو براي k800
- رایگان جزوات mhle
- نرم افزار محاسبه سهم الارث
- مقدمه ای در مورد کارآموزی
- "استخرهاي شهرداري"
- قرص دونيوري
- خريد 30000 توماني عينك آفتابي تروكالر
- سایت مقالات مهندسی
- shohreh(khanandeh)
- زيان سنواتي
- درایور مودم Conexant d400 dell
- دانلوداموزش نرم افزارsap
- آموزشگاههاي هنري تهران
- lg سایت تلویزیون
- راهنمای بازی The Godfather II
- "متخصص گوارش وکبد"
- فضیلت ماه رمضانpdf
- برنامه چت 5610
- فارسی ساز 6230i
- مگان ليزينگ
- آدرس مراکز ترک اعتیاد کرمانشاه
- دانلودرایگان نرم افزارفلش زدن موبایل نوکیا
- ICT مقاله
- مصرف فیفول
- شجره نامه ثبت احوال
- اطلاعات فنی در مورد تویوتا کریسیدا
- شرایط تبصره در سوم دبیرستان
- سره عقد
- آفیس 2003 PDF
- سایت یانگوم
- غذاهاي مخصوص افطارهاي ماه رمضان
- مدل تخت دونفره
- اخبار گروه پژاک
- کلاس غیر حضوری phd داروسازی
- آدرس ادارات مالیاتی شمال تهران
- جهت رتبه بندی یعنی چی
- مجلل ترین خانه ها
- دفترچه سرویس مگان
- دانلود دکلمه زيبا پرويز پرستويي
- کاربا وکتور
- عوارض دارچین
- ليست شركتهاي ثبت شده نظام ارزش افزوده
- تصاويري از قبرس
- نصب dod همزمان با 7
- کورگ
- ویلای مهران مدیری
- سری Vپاناسونیک
- بستن منافذ باز
- نقشه کرج با فورمت pdf
- دانلود مپ شیشه ای
- مانیتور سامسونگ 20 اینچ
- كولرگازيLG
- ايميل كلاسيك بتا
- اشعار زيباي رمضان
- قرص كلومفين
- عرقیجات برای لاغرب
- توضیحات بازی مزرعه دار سونی 1
- یوزرنیم وپسورد nod32ورژن 4
- ساخت مرغداري
- دانلود سیاوش قمیشی گریه کن
- برنامه بافرمت جاد
- دانلود لوح حق
- طراحي خلاقانه محصولات
- آخرين اخبار از آزمون استخدامي شهرداري
- بهترين هاي عليرضا افتخاري
- ظهر نویسی اسناد تجاری
- انواع ماشین جیپ فورد
- "فروش اقساطي كيا موتور"
- جملاتي زيبا درباره نماز
- مدل نقاشي منظره
- شرایط فروش ایران خودرو خوش سفر
- ماه رمضان به زبان ادبي
- نمونه سوالات امتحاني رياضي سال اول دبيرستان
- سايزبندي خياطي
- سایت پلان مجتمع تجاری
- مشخصات هندوانه
- تم گوشی موتورولا1200
- آموزش word 2003 به صورت pdf
- دانلود رايگان نرم افزار oracle
- دانلود پروژه انبارداري اكسس
- زیباترین والپیپرهای موبایل
- دانلود رایگان نرم افزار آموزش ویولون
- آدرس صندوق مهر تهران
- دانلود دکلمه پرويز پرستويي
- "پريا حبيب دانلود"
- قیمت و مدل کتونی آدیداس
- راهنمای نصب مودم linksys
- متن مجریگری