برای تبادل لینک کلیک نمایید


آدرس جديد سايت لوتي

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آدرس جديد سايت لوتي

تحقيقات نشان مي دهد كه سالهاي اول زندگي مشترك ، از حساسيت بسيار زيادي برخوردار است و بيشتر طلاقها در سالهاي اوليه ي زندگي زناشوئي صورت مي گيرد.و در بررسي عوامل وقوع طلاق ” عدم تفاهم“ مهمترين عامل جدايي زنان و مردان از يكديگر است. شايد لازم باشد كه ما نگاهي نو به برداشتي كه زنان و مردان از خوشبختي دارند بياندازيم.

بسياري معتقدند كه به دنبال نيمه ي گمشده ي خود هستند و در صورت يافتن آن كامل مي شوند، تا جايي كه در بسياري از شعرها نيز اين موضوع به چشم مي خورد. در حالي كه اين طرز فكر كه دو نيمه ي زندگي زناشوئي سعادتمندي را درست مي كنند به كلي اشتباه است و همان طور كه مي دانيم يك دوم ضربدر يك دوم مساوي است با يك چهارم.دو انسان ناقص، دو انسان نيمه كاره هرگز نمي توانند زندگي سعادتمندي داشته باشند.

رابطه ي زناشوئي خوب در شرايطي است كه در آن دو انسان كامل و متفاوت تصميم مي گيرند كه با هم ارتباط صميمانه برقرار كنند، با هم زندگي كنند،و با اين حال هر دو مي دانند كه مي توانند بدون يكديگر نيز به زندگي خود ادامه دهند.

از همان ابتدا عشق را اين گونه تعبير مي كنيم كه بالاترين درجه ي عشق ، گذشتن از نيازهاي جسماني، عاطفي و ذهني به نفع ديگري است.

شايد اين گذشت ، يك فضيلت اخلاقي به حساب آيد ، اما در اين كه چقدر اين گذشت بر مبناي بي بازگشت بودن قرار دارد، جاي حرف هست. شايد لازم باشد به پسران و دختران جوان بياموزيم كه عشق ، صرفاً يك احساس خوب نسبت به ديگري نيست ، بلكه نوعي كار است و مستلزم تعهد و غلبه بر تنبلي است. زوجهاي سالم از روي ميل قلبي به يكديگر متعهدند.

رابطه ي خوب و سالم زناشوئي مبتني بر عشق بي قيد و شرط است، احساس گذرا نيست، يك تصميم است.

يك زن و شوهر موفق هر كدام ساز متفاوت ، اما آهنگ واحدي را مي نوازند.

نتايج يك پژوهش نشان مي دهد كه : مردان عوامل اخلاقي همچون : بدزباني، عيب جويي، بي بندوباري و سوءظن همسر، عوامل اقتصادي همچون: تجمل پرستي زن، عوامل عدم تفاهم از جمله :مشاجره، عدم حفظ اسرار و وفاداري زن و عوامل عاطفي مانند :عدم محبت و گذشت همسر را به عنوان طلاق ذكر كرده اند. زنان عوامل اخلاقي همچون : بدزباني، تهمت و فساد اخلاقي شوهر، عوامل اقتصادي از جمله : ناكافي بودن درآمد، عوامل عدم تفاهم مثل : مشاجره و عدم مشورت شوهر با زن در زندگي، سختگيري و.

..

را مطرح كرده اند. آيا اينها هر يك رفتارهاي قابل شناختي نيستند كه دو نفر طي يك ارتباط مي توانند به راحتي متوجه آنها شوند؟

و آيا لزوماً بايد ازدواج صورت بگيرد تا زن و مرد واقعيت وجودي خويش را به يكديگر نشان دهند ؟

بايد به دختران و پسران جوان گفت اين خرده رفتارها همگي قابل مشاهده و شناخت هستند و دوره ي نامزدي بهترين دوره براي شناخت اغلب اين رفتارهاست.

يك دختر و پسر بالغ وقتي قرار است ازدواج كنند بايد بياموزند كه ارتباط صادقانه ، بهترين الگوي يك زندگي سالم است.

داشتن شجاعت و حرف زدن درباره ي حالاتي كه در طرف مقابل ديده مي شود ، روشي بسيار صادقانه است در حالي كه بسياري از جوانان با مثبت نگري كامل از خير رفتارهايي كه اهميت فراواني براي آنها دارد موقتاً مي گذرند.دختران و پسران جوان به هنگام ازدواج بايد از تفاوتهاي رفتاري، ارتباطي و نگرشي خانواده هاي خود آگاه باشند و آنها را بدون اينكه به درست يا غلط بودنشان كاري داشته باشند بپذيرند و متفاوت بودن آنها را تصديق كنند.

زن و شوهر موفق در جهت يافتن راه حلهاي مصلحت آميز قدم برميدارند. ظرفيت قبول كردن تفاوتهاي دو خانواده ، نشانه ي صميميت و نشانه ي يك خانواده سالم است. هر دختر و پسري شخصيتي منحصر به فرد دارد و هر يك در خانواده اي با مقررات خاص خود بزرگ شده است.

بنابراين وجود تفاوتها حتمي است.در خانواده اي ” سرزده آمدن “ يك نوع قانون شكني است و در خانواده اي ديگر نشان از صميميت است. به راستي حق با كيست؟

خانواده ها نگرش متفاوتي نسبت به ورود ميهمان به منزل خود دارند.

مسايل مهمتر مثل طرز تربيت فرزندان، نظم و انظباط درست، خرج كردن پول و غيره از اهميت بيشتري برخوردارند.براي رسيدن به توافق و تفاهم در اغلب زمينه ها ، نياز به سالها وقت است.

شايد زوج موفق با هم درگير هم شوند ، اما با اختلافات خود منصفانه برخورد مي كنند.

ناكامي در ازدواج نه به دليل وجود اشخاص بد ، بلكه به علت وجود مقررات بد در يك خانواده است. اين مقررات است كه بايد تغيير كند.مقررات زيادي بر خانواده ها حاكم است كه از جمله مي توان به مقررات مالي، مقررات اداره ي خانواده ، جشن گرفتن ، مقررات اجتماعي ، آموزشي ، احساسي ، گفتاري ، جنسي، بيماري، سلامتي و مراقبت از فرزندان اشاره كرد.با يك مثال ساده اين مورد را توضيح مي دهم : فرض كنيد مردي شديداً به تميز و مرتب بودن خانه اهميت مي دهد و اين تميزي را در شستن ظروف بعد از هر وعده ي غذا مي داند به طوري كه اگر ظرفها شسته نشوند او اعتراض مي كند.توافق بر سر مقررات اوليه ي حاكم بر خانواده ها در ازدواج كار مهمي است كه بايد صورت گيرد.كيفيت رابطه ي زن و مرد ، نشانگر يك خانواده ي موفق يا ناموفق است.

اگر ازدواج موفق باشد فرزندان خانواده هم اين شانس را دارند كه زندگي موفقي داشته باشند.اما اگر اين ازدواج موفق نباشد افراد خانواده زير فشار قرار مي گيرند و خود را آن طور كه بايد و شايد درست تطبيق نمي دهند.

فرض كنيد مادري خود ، بيمارانگار باشد و جزيي ترين بيماري را بهانه اي قرار داده و در بستر استراحت مي كند تا از زير بار مسئوليت بگريزد.

به دليل شرايط مادر و حضور نداشتن او اين زندگي خانوادگي با خلأ صميميت روبه رو مي شود.

بنابراين همه ي افراد خانواده تحت تاثير وجود پدر و مادر و رابطه ي اين دو قرار مي گيرند و هر يك به شكلي با اين مشكل كنار مي آيند و نسبت به آن واكنش نشان مي دهند. منبع : بر گرفته از نشريه ي «راه زندگي» - با تغير و تلخيص http://tebyan.net/

برچسب آدرس جديد سايت لوتي : ad hoc چیست؟,فول البوم حبیب ومحمد,مشکل نصب برنامه سامسونگ c3322,به سایفون خوش امددی,فال ورق درصدی,

مصالب مرتبط با آدرس جديد سايت لوتي

چه كساني آمادگي ازدواج را دارند ؟

تحقيقات نشان مي دهد كه سالهاي اول زندگي مشترك ، از حساسيت بسيار زيادي برخوردار است و بيشتر طلاقها در سالهاي اوليه ي زندگي زناشوئي صورت مي گيرد.و در بررسي عوامل وقوع طلاق ” عدم تفاهم“ مهمترين عامل جدايي زنان و مردان از يكديگر


اختلاف رفتاري دو جنس

زنان و مردان در رفتار تفاوت هاي زيادي دارند . مثلاً وقتي يك زن مي خواهد سر صحبت را با همسرش باز كند از موضوعهاي كاملاً متفاوتي آغاز مي كند ، در حالي كه مردان زماني كه صحبت مي كنند مي خواهند افكار و اطلاعاتي را بيان كنند . براي


چه كساني آمادگي ازدواج را دارند

مادر مرو، براي خدا پيش ما بمان از ما جدا مشو! بر قطره هاي تلخ سرشكم نگاه كن! بنگر به دست كوچك و لرزان خويش. از قصه طلاق و جدايي سخن مگو! از پيش ما مرو! از ما جدا مشو! اين شعري بود كه بارها دكلمه اش را يكي از سالدیگر مصالب

۸ ایده برای ایجاد اتاق خواب ویکتوریایی

  به نظر عده زیادی از افراد مدل اتاق خواب های ویکتوریایی در عین زیبایی زنانه می باشد . دوره ویکتوریایی از حدود سال ۱۸۳۰ تا ۱۹۰۰ ادامه داشته است . و با توجه به این مدت طولانی تغییرات مختلفی نیز در این دکوراسیون به وجود امده است . در اینجا


ویتامین مؤثر در بیماریهای قلبی-عروقی (1)

...تاكنون كمتر به آن پرداخته شده است اما می‌توان از آن به عنوان یك موضوع جدید در تحقیقات و نقش آن در بیماری‌های قلبی عروقی استفاده كرد. ویتامین D موضوعی است كه تاكنون كمتر به آن پرداخته شده است اما می‌توان از آن به عنوان یك موضوع جدید در تحقیقات


ابتکارهای ساده در چیدمان خانه

  گاهی اوقات بعد از زدن رنگ دلخواه به دیوارها، انتخاب مبلمان مناسب و استفاده بجا از وسائل تزئینی، باز هم احساس می کنید که اتاق ظاهری کسل کننده و یکنواخت دارد و با وجود اینکه همه چیز سر جای خود قرار دارد، باز هم به نظر می رسد که چیزی


گردن چاق، نشانه خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی!

تحقیقات نشان می‌دهد اندازه دور گردن نیز مانند اندازه دور كمر می‌تواند فاكتوری برای تخمین خطر بروز مشكلات قلبی به حساب بیاید...   پژوهشگران می‌گویند احتمال ابتلا به بیماریهای قلبی در افرادی كه گردن چاق دارند بیشتر است و این ویژگی می‌تواند


۹ نکته درباره کوسن ها

  1) کوسن ها، بالش های کوچک به اشکال گوناگون هستند که روی مبل های راحتی برای ایجاد راحتی بیشتر و زیباسازی فضا استفاده می شود. ۲) اگر کوسن ها را به رنگ طلایی انتخاب می کنید، بهتر است برای رومیزی جلوی مبل یا میزهای کناره، از همان پارچه


برچسب :
- خرید فلش 64 gig
- حلقه نامزدی خرید
- دانلود بهثرینهای هایده
- بازی فوتبال 99 psp
- كپسول ماسل جويس
- دانلود رمان نسرين
- Haven لينك مستقيم فصل اول
- دانلودمنجررايگان
- دانلود رایگان تم 5130
- دراکولا چیست؟
- شامپو dove
- دانلود اواز بیات اصفهان
- نقشه تهران فرود گاه امام خمینی
- دانلود تارزان
- انیمیشن زال و سیمرغ دانلود
- بازی لمسی نوکیا دانلود رایگان
- ماهيهاي بدون استخوان
- فارسی ساز کوشیn95
- دانلود آیین نامه های اجرایی صادرات و واردات
- نیوه مانگ
- دانلود میکآپ عروس
- سیاوش رفیق
- شرکت به ارا
- کد شکلکهای متحرک
- دانلود درایور پرینتر scx 4300
- حل المسائل مزیدی 8051
- سایت کیسون
- چرا فیس بوک باز نمیشه
- model arose jadid
- علی لهراسبی ماه عسل
- مدار روبات
- دانلود قالب حرفه ای وردپرس
- دانلود کنسرت یانی درامریکا
- دانلود نرم افزارنوکیاn73
- بلیط هواپیما از اهواز به کیش
- شرخر
- lnhpd vlqhk
- کد دیدن اعتبار همراه اول
- saramad zemestun
- دانلود بازی تینی تون جاوا
- access ميلادي تبديل
- شامپو ضد ریزش مو امرون
- دانلود آواز قو
- گرفتن انتقالی دانشگاه آزاد
- رتيل ماهي
- saramad zemestoon
- i am legend زیرنویس
- نرخ بولینگ مریم
- تکرو سیستم تبریز
- دانلود برنامه ی نوکیا 6220 کلاسیک
- saramad zemestoon download
- ر احسان علیخانیهمس
- rahian salamat
- رمزهای جنرال 5
- تبدیلts.به
- ترینر واکرافت
- دانلود سری هشتم ۲۴
- استخرهای روباز بانوان
- ترینر hold 1 strong
- دانلودتيراژماه عسل 90
- winccدانلود
- ترانهشاد ترکی
- سایت هتل اکوا فانتزی
- جك هاي خيلي بد خيلي خيلي خيلي بد بد بد
- رشته برق دانشگاه شریف
- دانلود آکورد ترانه غریبه از شادمهر
- مشخصات فنی آردی
- رونی کلمن hot
- موعزز
- سایت کشف الایات
- برنامه ی فلش پلیر برای موبایل
- ماشین آلات تولید آدامس
- چراغ قوه برای n78
- "موزيك شاد بدون كلام براي عروسي
- بازی انلاین بازی با کلمات باحضور قرقیز خان
- مسدودي همراه اول
- مشکلات سیو اویل 5
- BeepOff n73
- titraje mahe asale 88
- نرم افزار gps sony
- راهنما سیو اویل 5
- در دبی سالن زیبایی افرینا
- مدل کت تک مردانه
- تم برای گوشی لمسی چینی
- راهنمایی وبکم
- آیا خودرو سوناتا تحت خدمات پس از فروش شرکت اطلس خودرو هست
- قیمت کامیونت هیوندای
- رمزgta4 پلی استیشن2
- سفارش تفنگ
- انواع بازی باربی
- دانلود رمز کشتی کج 2011ps2
- کد دیکشنری نارسیس 5
- "دانلود رایگان gta5"
- رفع ترک های لاغری
- رمزسيمز 2
- دانلودهرچي غمه مال منه
- سما نت
- ميز ويبره جهت توليد پلاك بتن
- معنی اسم وستا
- امکانات نوکیا c8
- فروش بیهوش کننده
- دکتری کشور اذربایجان
- دانلودهرچي غمه مال منه ايرج
- مدار یک آمپلی فایر کوچک 10w
- شیرینی پف گردویی
- سالن افرینا
- ادمینی در کانتر سورس