برای تبادل لینک کلیک نمایید


آدرس کلینیک برزویه

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آدرس کلینیک برزویه

مهسا عاشق همسر خود می باشد، او دارای 3 فرزند است و شغل مناسبی در رابطه با برنامه ریزی کامپیوتری دارد.

با این وجود، خانواده، خانه زیبا، و ماشین گران قیمت، هیچ یک نمی توانند موجبات خوشحالی او را فراهم سازند.

او احساس می کند انسان بدبختی است.

در اولین جلسه های مشاوره به من می گفت من خیلی غنی تر از پدر و مادرم هستم و تقریباً هر چیزی را که فکرش را بکنید دارم، اما نمی دانم برای چه احساس خوبی ندارم و فکر می کنم فرد بسیار ناامیدی هستم.

من همیشه به مراجعینم توصیه می کنم: "چشم هایتان را ببنندید و سعی کنید همه چیز را همانطور که هست، ببینید." من به مهسا گفتم که جواب سوالت را خودت باید پیدا کنی بنابراین بهتر است چشم هایت را روی هم بگذاری تا با کمک هم بتوانیم راه حل مشکلت را پیدا کنیم.

بعد از او خواستم تا خودش را در ذهن به تصویر بکشد در حالیکه مادرش روبروی او ایستاده و از او خواستم به من بگوید که آیا نقاط اشتراکی میان خود و مادرش پیدا می کند یا خیر.

مهسا گفت ما دارای شباهت های زیادی هستیم اما به نظر می رسد که هر دو نفرمان از گفتن چیزی خودداری می کنیم.

بعد از او سوال کردم که فکر می کنی چه چیزی میخواهید به هم بگویید؟

مهسا گفت: "شاید می خواهیم به هم بگوییم که هر کاری که دلت می خواهد را انجام بده و از زندگی لذت ببر." با بیان یک چنین تصور آرام بخشی، مهسا یک نفس عمیق کشید و من احساس کردم که قدری آرام تر شد.

سپس از او پرسیدم که آیا تفاوتی میان خود و مادرت می بینی؟

او در پاسخ به من گفت: "بله مادرم مثل یک کدبانو در خانه می نشست و همیشه همراه من و خواهرم بود و از ما به خوبی مراقبت می کرد.

در عوض من شاغل هستم و درآمد بالایی دارم." در اینجا حرف او را قطع کردم و پرسیدم آیا کار با کامپیوتر را دوست داری؟

مهسا گفت: "حقیقتش را بخواهید، نه؛ در واقع باید بگویم که از آن متنفرم، خیلی خسته کننده است!" تله احساسی زمانیکه از مهسا پرسیدم در حالیکه به شغل خود علاقه ای ندارد، برای چه آنرا انجام می دهد؟

او در پاسخ به من گفت "زمانیکه من و همسرم با هم ازدواج کردیم، من به او قول دادم که کار می کنم و ماهیانه مبلغی را به عنوان کمک خرج در احتیار او قرار میدهم تا بتوانیم در کنار هم از بالاترین استانداردهای زندگی بهرمند شویم.

او خودش اعتراف می کرد که خانه گرانقیمتش در بالاترین نقطه شهر هزینه های بالایی را برای آنها در بر دارد و بیش از یک خانه بیشتر شبیه به یک دام است که آنها را در بر گرفته.

او از همه طرف در خانه خود محصور شده بود و هیچ راه فراری نداشت.

او ادامه داد: "بزرگ شدن در یک خانه معمولی در یک محله نه چندان اشرافی اصلاً برایم جالب نبود، به همین دلیل فکر می کردم که اگر بتوانم در یک خانه زیبا در قسمت های بالای شهر زندگی کنم شاید بتوانم به آن میزان خوشحالی که انتظارش را داشتم دست پیدا کنم؛ اما این اتفاق نیفتاد." من از او سوال کردم که آیا مادرت از وضعیت زندگی خود راضی بود؟

او جواب داد: "نه فکر نمی کنم" "زمانیکه من نوجوان بودم او همیشه به من می گفت که چقدر دلش می خواست وارد عرصه موسیقی شود، اما به خاطر خانواده اش بر روی تمام آرزوهایش پاگذاشت.

شوهرش که همان پدر می شود اصرار داشت که زن باید یک کدبانوی کامل باشد و در کارهای خانه تبحر داشته باشد.

مادرم هم از مادرش یاد گرفته بود که تنها در صورتی می تواند یک همسر خوب باشد که بر روی همه خواسته هایش پا بگذارد و فداکاری کند." زمانیکه از مادرم سوال می کردم که الآن پشیمان است با یک صدای کاملاً منطقی به من پاسخ می داد که خدا را به خاطر داشتن یک زندگی خوب و آرام سپاس میکند، اما در عین حال هیچ وقت نمی تواند فراموش کند که از همه آرزوهایش دست کشیده.

خودش هم گاهی اوقات اعتراف می کرد که خشم و نفرت خود را با دریغ کردن محبت از همسرش و خرج کردن نادرست پول های او تخلیه می کرده.

او احساس گناه می کرد و همین امر باعث می شد که خشم خود را بر سر من و خواهرم تخلیه کند.

بعد از مهسا پرسیدم که تو چه نتیجه ای می توانی از زندگی مادرت بگیری.

او گفت: "من منکر این امر نیستم که خانم ها در عین حال باید یک همسر خوب و یک مادر فداکار برای کودکان خود باشند، بلکه معتقدم باید در مورد خودشان نیز کوتاهی نکنند، به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم زن متفاوتی نسبت به مادرم باشم.

من شروع کردم به کار کردن در خارج از خانه و بیشترین میزان آزادی را که یک مادر می توانست داشته باشد برای خود ایجاد کردم.

" من به او گفتم: "پس اینطور، اما تو که چند لحظه پیش گفتی به خاطر پول کار می کنی و قصدت از کار کردن، جلب رضایت همسر و فرزندانت است و کاری که انجام می دهی دقیقاً آن چیزی نیست که دلت می خواسته!" و بعد اضافه کردم: " در این جا باید بگویم که هم مادرت و هم تو بزرگترین اشتباهی را مرتکب شدید که همه خانم ها می توانند در زندگی خود دچار آن شوند." از رویاهای خود دست نکشید هر دوی شما از رویاهای خود دست کشیدید، و نخواستید همان چیزی که درونتان به شما می گوید، باشید.

و به همین دلیل است که هر دوی شما احساس نارضایتی از زندگی هایتان را داشتید.

هر دوی شما به خودتان اجازه دادید تا همه توان و نیروهایتان را صرف همسرتان بکنید و بعد به خاطر این کار از آنها متنفر شوید.

بعد ها که مهسا کمی اعتماد بیشتری نسبت به من پیدا کرد، گفت که بزرگترین آرزویش این بوده که پا به عرصه هنر گذاشته و یک هنرپیشه موفق شود.

او به من گفت: "از همان دوران کودکی هم آرزویم این بود که روی سن بروم و همه را مجذوب خود کنم." او اظهار می داشت که: "همیشه می توانستم مردم را سرگرم کنم و آنها را بخندانم اما از زمانی که ازدواج کردم دیگر تبدیل شدم به یک انسان خشک و جدی که کارم حرف اول را برایم می زد.

از او پرسیدم برای چه آرزوی هنرپیشگی رابه فراموشی سپردی؟

او در جواب به من پاسخ داد: "من برای این کار پول کافی در اختیار نداشتم و همسرم هم نمی توانست به طور کامل از نظر مالی مرا حمایت کند." او به من می گفت همیشه باید شغلی را انتخاب کنم که بالاترین میزان درآمد را برایم به همراه داشته باشد حتی اگر آنرا دوست هم نداشته باشم چون برایم درآمد زایی دارد، باید به انجام آن ادامه دهم.

از او پرسیدم آیا از همسرت به دلیل پشتیانی نکردن از تو و اینکه تشویقت نکرده تا به آرزویت دست پیدا کنی ناراحت هستی؟

با صدای بلند فریاد زده: "البته که ناراحتم.

از نظر او من کسی هستم که صبح ها برایش صبحانه درست نمی کنم، شام هم خوب بلد نیستم درست کنم، نحوه صحیح پول خرج کردن را بلد نیستم، و تمایل چندانی هم به برقراری یک رابطه جنسی پرحرارت ندارم." او در ادامه گفت: "الان که فکر می کنم می بینم که من تفاوت چندانی با مادرم ندارم، حتی گاهی اوقات خشم و نفرتم را بر سر پسرهایم نیز خالی می کنم.

کمکم کنید، چه کار می توانم بکنم؟

" من به مهسا پیشنهاد کردم که همسرش را نیز با خود به مطب بیاورد تا حرف هایش را از صمیم قبل به او بزند و من هم به همسرش کمک کنم تا بتواند حرف های مهسا را راحت بشنود و متوجه شود و با کمک هم به یک راهکار دو جانبه دست پیدا کنیم.

مهسا ابتدا سعی کرد تا با خودش کنار بیاید که همین حالا نیز می تواند وارد عرصه هنرپیشگی شود و بعد در کنار همسرش به ملاقات من آمدند.

او در طی دوره های مختلف روانکاوی به این نتیجه رسید که خودش این حس را بوجود می آورد که استحقاق خوشبختی را ندارد و نمی تواند احساس خوشحالی داشته باشد.

این تفکرات جزء شایع ترین موانعی هستند که می توانند بر سر راه هر فردی ظاهر شده و آنها را از رسیدن به اهدافشان دور نگه دارند.

زمانیکه مهسا بالاخره همسرش را نزد من آورد احساس توانمندی بیشتری نسبت به روز اول می کرد و به راحتی تفکرات ذهنی خود را با همسرش در میان گذاشت.

مهسا به همسرش گفت که آرزوی قلبی اش چیست و بعد هم تاکید کرد که به این خاطر که از او حمایت نکرده حس بدی پیدا کرده.

در انتهای جلسه مشاوره، همسر مهسا واقعیت ها را درک کرد و قول داد که هر کمکی که از دستش بر بیاید برای خوشحال کردن همسرش انجام خواهد داد.

من به همسر مهسا گفتم که باید میزان انعطاف پذیری خود را در مقابل همسرش افزایش دهد و او را صمیمانه دوست بدارد.

من به او گفتم که زمانیکه کسی را واقعاً دوست داشته باشی چیزی جز خوشحالی او را نمی خواهی." بعد از چندی یک دعوت نامه برای من از طرف مهسا آمد که او مرا به اولین اجرای خودش روی صحنه دعوت کرده بود.

از دیدن این دعوتنامه خیلی تعجب نکردم، اما بسیار مسرور شدم.

او برایم یادداشت گذاشته بود که نقش اول را بازی نمی کند، اما همین نقش کوچک هم می تواند آغاز خوبی برایش محسوب شود.

چه لذتی داشت که می دیدم مهسا روی صحنه می درخشد.

شاید برایش کمی هیجان آور و اضطراب آمیز بود، اما آنقدر روان بازی می کرد که گویی به صحنه تعلق دارد.

در آخر مراسم، همسر مهسا نزد من آمد و به خاطر همه چیز تشکر کرد.

او خیلی خوشحال تر از گذشته به نظر می رسید و به همسرش افتخار می کرد.
سایت مردمان

برچسب آدرس کلینیک برزویه : – دانلود نرم افزارحسابداری هلو شیشه بری,روش حل کلاسیک مکعب روبیک,clsبنز ,اپديت كردن ويروس كشeset,دانلود packet tracer5.3,PDF انواع روشهای بازرسی غير مخرب,

مصالب مرتبط با آدرس کلینیک برزویه

چشم ها را ببندید تا همه چیز را بهتر ببینید

مهسا عاشق همسر خود می باشد، او دارای 3 فرزند است و شغل مناسبی در رابطه با برنامه ریزی کامپیوتری دارد. با این وجود، خانواده، خانه زیبا، و ماشین گران قیمت، هیچ یک نمی توانند موجبات خوشحالی او را فراهم سازند. او احساس می کند


بزرگترین اشتباهات خانمها در روابط

مهسا عاشق همسر خود می باشد، او دارای 3 فرزند است و شغل مناسبی در رابطه با برنامه ریزی کامپیوتری دارد. با این وجود، خانواده، خانه زیبا، و ماشین گران قیمت، هیچ یک نمی توانند موجبات خوشحالی او را فراهم سازند. او احساس می کند


تفاوتی میان خود و مادرت می بینی؟

مهسا عاشق همسر خود می باشد، او دارای 3 فرزند است و شغل مناسبی در رابطه با برنامه ریزی کامپیوتری دارد. با این وجود، خانواده، خانه زیبا، و ماشین گران قیمت، هیچ یک نمی توانند موجبات خوشحالی او را فراهم سازند. او احساس می کنددیگر مصالب

وقتی کارگردانان زندگی عاشقانه خود را فیلم برداری می‌کنند+ عکس

سام زندگی خود و همسرش را در فیلمی ‌به نام جاده انقلابی به تصویر کشیده است. نقش اول زن این فیلم را کیت وینسلت ایفا می‌کند و نقش مقابل وی را لئوناردو دی کاپریو.... کارگردانان همیشه زندگی‌های دیگران را به تصویر می‌کشند اما در این میان بعضی از


نامناسب‌ترین انتخاب ‌بازیگرهای تاریخ سینما!!

ظاهر بلوند و كاملا غربی «گیلنهال»، انتخاب او را برای بازی در نقش یك شاهزاده ایرانی كاملا زیر سوال می‌برد و بازی او را باور ناپذیر می‌كند....   سایت یاهو فهرستی از خنده‌دارترین و نامناسب‌ترین انتخاب‌‌‌هایی كه در سینمای جهان از


گزارش تصویری افتتاحیه «آلزایمر»: مهتاب کرامتی، مهران احمدی و احمدرضا معتمدی

افتتاحیه فیلم «آلزایمر» چهارشنبه شب در سالن ایوان شمس تهران برگزار شد. در حاشیه این مراسم جایزه جشنواره نائورمینای ایتالیا به احمدرضا معتمدی اهدا شد.....                                   گردآوری:


گزارش تصویری: فیلم «سیزده 59»

ساکنان دریا، پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی‌شنوند... چه تلخ است روایت غم بار عادت...    «سیزده ۵۹» که هم‌اکنون روی پرده سینما‌ها است داستان رزمنده‌ای را روایت می‌کند که بعد از سال‌ها از کما خارج می‌شود. در پایان فیلم


گزارش تصویری: فیلم دختر شاه پریون

این فیلم كه از مضمونی اجتماعی برخوردار است با بازی رامبد جوان، نیوشا ضیغمی، علیرضا خمسه، نازنین كریمی و مهران رجبی درباره مرد ثروتمندی است كه در یك تصادف به جای دزد و جیب‌بر، وارد خانواده دختر «شاه پریون» می‌شود.....                                           گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ www.seemorgh.com/culture منبع: isna.ir farsnews.com  


برچسب :
- پشتکار چیست؟
- دانلود دارمت
- کلیسا در اردبیل
- دانلود رایگان پروژه کارآفرینی تولید خیار گلخانه ای
- دانلود كارتون چارلي و كارخانه شكلات سازي
- حادثه استخر ونک
- بازاریاب
- kermani taghzieh
- چند جمله ی با معنیsms
- رستورانهاي سپاه
- \'\' طرزتهیه شیرکاکائوخامه ای \'\'
- رمز جي تي اي 5 فار سي براي كامييوتر
- دانلود دیکشنری استانبولی فارسی
- نقشه تهران یافت اباد
- بيوگرافي جيمز فرانكو
- ليشتراك
- رمزبازي جي تي آى 5پلى استيشن2__
- مسترس-اسلیوبرده
- دانلود رایگان سوالات کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته نرم افزار89
- برای جلوگیری از زردی قبل از تولد
- موزيم داماد از حسن شماعي زاده
- كد نصب جنگهاي صليبي دارينوس1
- دانلود درایورهای مادربورد ایسوزP5P800
- آموزش تصويري گره زدن کراوات
- موج رادیو BBC انگلیسی
- عمر پلاسما
- شهرام شکوهی دل دیوونه
- قیمت strong 4902
- آموزش outlook 2007 @yahoo.com
- "رمزهای gta5"
- دانلود تم نوكيا 5200
- تئوري ازمايش اونگ ساده ومركب
- دانلود نرم افزار aro2011
- دانلود آخرين نسخه Free gate
- نحوه پیچیدن کادو
- گریت دوزی
- فروش قایق بادی
- شبکه های دجیتال
- تنهاماندم اصفهانی
- تم ماشین5800
- کنسول PS3
- انواع و تشخیص مزاجها
- سرفصل دروس کارشناسی مدیریت خانواده
- شرایط به اجرا گذاشتن سفته
- جوک حسنی
- مراکز فروش پکیج بوتان
- کایدن کروس
- QoS مقاله
- تم برای sgh-f480
- پرايد 132 يا 131
- تم 2011اندروید
- کرک برنامه فاکتور قطره
- پرايد نظرخواهي
- اطلاعات مالی شرکت فراورده های غذایی قندجام
- اهنك جديد على بيشتاز
- اوقات شرعی دکتر عدالتی
- دانلود حذفیات جومونگ
- قریشی تشریفات مجالس
- جراحی با لیزر مینیسک زانو
- مردمان
- دانلود رایگان بازی سیمز
- قيمت ديش
- "دانلود اولتراسورف"
- كد حركت جملات دلخواه در وبلاگ
- شرموطات عربیات
- حداکثررتبه برای قبولی دررشته داروسازی
- هنگامه حمیدزاده
- نقشه حوزه استحفاظی کلانتریهای شهر تهران
- زردی دام
- دانلود رایگان اقتصاد کلان رحمانی
- نرم افزار gps utility
- عدم اراهه سرویس در e250
- مجله گروه اينترنتي مبين
- \'گل ناز سيدني
- شارژباقي مانده اينترنت
- plc logo اموزش powerpoint
- طلاق شريفي
- خرید دومینو
- دانلود رمز اویل5
- دانلود کنسرت تصویری بیژن
- دانلود ترينرسالم بازي مافيا 1
- aroکرک وسریال نرم افزار2011
- کد کانال پریوات
- دانلود موسيقي رضا صنعتگر
- پایان نامه رایگان مدیریتی
- سیدحامد حاجی سیدی
- گرمکن شلوار نایک
- يوزر نيم وباسورد نود32
- تبجلرنشکن دلمو چاوشی
- دانلود بازی برای نوکیاn78
- کلوپ پسران خوشگل
- hard external قیمت
- آخرين نسخه بازي جنگهاي صليبي
- دانلودبازی power ranger sega
- مسیح باز مصلوب PDF
- دفاتر ازدواج موقت یزد
- رمزهای استرانگ هولد 2