برای تبادل لینک کلیک نمایید


آموزش تصویری سوت زدن

پایه دوربین عکاسی مونوپاد

قیمت : 65,000 تومان

قیمت : 51,000  تومان

برای خرید پایه عکاسی گوشی یک پایه بسیار سبک و قابل حمل را انتخاب نمایید. توصیه ما به شما برای گرفتن عکس سلفی و دسته جمعی زیبا و خاطره انگیز این است که با ما در خرید پایه عکاسی گوشی مونوپاد همراه شوید.
استفاده آسان و حمل راحت مناسب برای استفاده با دوربین های دیجیتال و یا دوربین های DSLR وزن سبک برای سهولت حمل طراحی قابل تنظیم مناسب برای اکثر تلفن های همراه ایده آل برای مسافرت، خاطرات ویدئویی، عروسی، ساحل، کنسرت و عکس های هوایی جنس بدنه از آلومینیوم تنظیم آسان به هر زاویه

با ارسال رایگان به کل کشور

برای دیدن توضیحات کلیک کنید


محصولات ویژه

ریموت بلوتوث شاتر

آموزش تصویری سوت زدن

  1- محل قرار گرفتن يخچال از قرار دادن يخچال يا فريزر در مجاورت دستگاه‌هاي گرمازا مثل اجاق‌گاز، آب‌گرمکن، شوفاژ و نور مستقيم خورشيد بپرهيزيد. فضاي پشت يخچال و فريزر بايد حداقل بيست سانتي‌متر، براي گردش هوا، با ديوار فاصله داشته باشد.

مطمئن شويد که يخچال يا فريزر روي يک سطح ‌تراز قرار گرفته و در آن به ‌طور کامل بسته مي‌شود. 2- انتخاب صحيح يخچال هنگام خريد يخچال مدل‌هايي را انتخاب کنيد که مصرف انرژي کمتر و بازدهي بيشتري داشته باشند.

هم‌چنين از وجود برچسب انرژي روي يخچال مطمئن شويد. 3- جابه‌جايي يخچال در صورتي که ناچار به جابه‌جايي و يا حمل آن هستيد، حداقل دو تا سه ساعت پس از جابه‌جايي، يخچال را به برق وصل کنيد. 4- تنظيم ترموستات يخچال دماي داخل فريزر معمولاً سه تا چهار درجه زيرصفر و دماي داخل محفظه ي يخچال سه تا چهار درجه بالاي صفر بايد باشد، تنظيم نادرست ترموستات علاوه بر اينکه باعث فاسد شدن و يخ زدگي مواد غذايي مي‌شود، مصرف انرژي را نيز افزايش مي‌‌دهد. 5- قراردادن چيزهاي گرم در يخچال قرار دادن چيزهاي گرم در يخچال کار درستي نيست؛ زيرا هم با گرم کردن فضاي داخل يخچال اثر سرما را کم مي‌کنند و هم در اثر گرم شدن داخل يخچال، ذرات برفک و يخ آب شده و همراه با آلودگي‌هاي احتمالي به داخل غذاها مي‌چکد و سبب آلودگي آنها مي‌شود. 6- هواي سرد و گرم در يخچال در يخچال‌هايي که در قسمت بالاي آن يخدان قرار ندارد، طبقات پايين‌تر بيشتر با هواي سرد در تماس هستند تا طبقات بالا؛ چون همان‌طور که مي‌دانيد هواي سرد، سنگين‌تر از هواي گرم است.

همچنين چيزهايي که در قسمت در يخچال گذاشته مي‌شوند به علت آنکه هنگام باز و بسته شدن، اين قسمت در مجاورت هواي بيرون قرار مي‌گيرد، کمتر از سرماي ضروري بهره‌مند مي‌شوند. 7- باز و بسته کردن در يخچال در يخچال يا فريرز را هيچ‌گاه به مدت طولاني باز نگذاريد و از باز و بسته کردن بيهوده ي آن به خصوص در تابستان خودداري کنيد. 8- حفظ سرماي يخچال اگر برق قطع شد يا به دليلي به طور موقت از کار افتاد، از باز و بسته کردن در آن خودداري کنيد و اگر مي‌توانيد روي يخچال را با لحاف يا پتو بپوشانيد تا سرماي داخل يخچال تا حدّ امکان حفظ شود.

در تابستان که با هر مرتبه باز و بسته شدن در يخچال، درجه ي حرارت داخل دستگاه به سرعت بالا مي‌رود، بايد درجه ي سرما را بيشتر کرد تا سرماي لازم زودتر در داخل يخچال توليد شود. 9- انبار کردن مواد غذايي در يخچال مقدار زيادي مواد غذايي انباشته روي هم را در يخچال قرار ندهيد، چون وقت زيادي لازم است که سرما به همه ي آنها نفوذ کند، بنابراين زودتر خراب مي‌شوند.

براي مثال، ديده مي‌شود که مقدار زيادي سبزي را به صورت دسته در يخچال مي‌گذارند و بعد از يکي دو روز وقتي بيرون مي‌آورند وسط آن گنديده و در اثر تخمير، داغ شده است.

براي نگهداري سبزي خوردن در يخچال، ابتدا آن را پاک کنيد و بشوييد.

سپس در پارچه ي نازکي بريزيد و داخل يخچال بگذاريد.

در صورتي که مقدار سبزي زياد است، براي اينکه سالم‌تر بماند، پس از پاک کردن، قسمتي را به صورت نشسته داخل کيسه بريزيد و در يخچال نگه داريد و هنگام مصرف بشوييد. برفک‌ها را به طور منظم آب کنيد؛ زيرا به محض افزايش قشر برفک، مصرف انرژي بالا مي‌رود.

لوله‌هاي پشت يخچال يا فريزر را دست کم سالي دوبار گردگيري کنيد. 10- رفع بوي يخچال براي رفع بوي يخچال مي‌توانيد مقداري زغال را نيم کوب کنيد، در کيسه پارچه‌اي نازکي بريزيد و در يخچال به خصوص طبقات بالاي آن بگذاريد.

هر چند وقت يک بار کيسه زغال را در آفتاب بگذاريد تا خشک شود و دوباره قدرت بوگيري داشته باشد.

جدار داخل يخچال را نيز هر چند وقت يک بار با محلول جوش شيرين و آب تميز کنيد. 11- نگه‌داري مواد غذايي در يخچال اين موضوع به نوع ماده ي غذايي و مقدار آن، درجه ي آلودگي و شرايط محيطي بستگي دارد.

براي مثال، يک قطعه گوشت تازه را که از مغازه قصابي مي‌خريم، صلاح نيست بيش از سه روز در يخچال نگه‌داري کنيد.

براي نگه‌‌داري انواع خورش نيز ابتدا در حالي که سرپوش ظرف خورش گذاشته شده، آن را حداقل پنج دقيقه بجوشانيد و بدون اينکه به آن دست بزنيد بگذاريد خنک شود.

سپس داخل يخچال قرار دهيد.

به اين ترتيب مي‌توانيد دو تا سه روز خورش را در يخچال نگه داريد.

پنير با نمک را مدت نسبتاً طولاني در يخچال مي‌شود نگه داشت.

مرغ معمولاً دو تا سه روز در يخچال قابل نگه‌داري است.

سبزيجات را تا يک هفته و ميوه‌جات را هم بسته به نوع و سلامت پوست آنها شايد تا چند هفته به راحتي بتوان در يخچال نگه‌داري کرد. 12- مناسب‌ترين درجه فريزر مناسب‌ترين درجه ي سرماي درون فريزر که هم مواد غذايي را سالم نگه مي‌دارد و هم مانع از بين رفتن ويتامين‌ها و خواص خوراکي‌ها مي‌شود، 16- تا 20- درجه سانتي‌گراد است. 13- راهنماي چراغ‌هاي آگاهي‌دهنده ي يخچال چراغ‌هاي آگاهي‌دهنده ي فريزرها معمولاً سه چراغ سبز، قرمز و زرد دارند.

چراغ سبز نشان دهنده ي برقراري جريان برق ورودي به فريزر است.

چراغ قرمز نشان مي‌دهد که به دليلي، مانند خرابي ترموستات، عمل سرماسازي خوب انجام نمي‌شود.

از اين رو، اين چراغ هميشه بايد خاموش باشد تا مطمئن باشيم که فريزر به خوبي کار مي‌کند.

اما براي چراغ زرد کليدي وجود دارد که معمولاً اتصالات را به صورت مستقيم در مي‌آورد تا سرما به حدّ کافي برسد و چراغ قرمز خاموش شود.

در اين موقع اين کليد را به حالت خاموش درمي‌آوريم، چراغ زرد هم خاموش مي‌شود. 14- زياد شدن برفک فريزر چنانچه لاستيک‌هاي دور در،خراب شود، برفک داخل فريزر زياد مي‌شود که براي رفع اين مشکل بايد لاستيک‌ها تعويض شوند. 15- روشن شدن چراغ قرمز فريزر چنانچه برودت يخچال خوب باشد، ولي باز چراغ فريزر روشن شود، سيم‌هاي چراغ اتصال پيدا کرده‌اند. 16- ريپ زدن فريزر اگر فريزر شما بعد از چند بار ريپ زدن روشن شود، ممکن است در اثر کار زياد، پلاتين‌هاي رله کثيف شده باشند شما بايد آنها را تميز و يا رله را عوض کنيد. 17- سوت کشيدن فريزر اگر فريزر شما سوت مي‌کشد و برودت کم است، با چکش لاستيکي نقاط مختلف لوله‌هاي رابط به خصوص ابتداي اوپراتيورها (لوله‌هايي از جنس آلومينيوم براي اينکه سرما را سريع و خوب منتقل کنيد) و به فيلتر ضربات آرامي وارد کنيد.

اگر عيب رفع نشد، لوله‌ها بايد شسته و فريزر تجديد شارژ شود. 18- برودت بد فريزر iranvij.ir

برچسب آموزش تصویری سوت زدن : mahla nassry,دانلود فول البوم لیونل ریچی,اکسپریا ارک اس نقره ای, تم براي گوشي سوني اريكسون مدل J108i,"علل بالا رفتن اوره",

مصالب مرتبط با آموزش تصویری سوت زدن

حواشی شهرآورد 71 پس از سوت پايان بازی

پس از پايان شهرآورد 71، هواداران استقلال به دليل خوشحالی از پيروزی تيم‌شان زباله‌های خود را آتش زدند و هواداران پرسپوليس نيز از ناراحتی عليه مسئولان باشگاه‌شان شعار دادند.     90: پس از پایان دیدار استقلال و پرسپولیس هواداران استقلال


آرایشی جذاب در سه سوت !!

  برای دست یافتن به یک آرایش مناسب، نیازی نیست که مقدار زیادی لوازم آرایش مصرف کنید و پول آرایشگاه بدهید. اگر وقت زیادی ندارید، این فرمول را پیاده کنید. مطمئن باشید که ظرف مدت پنج دقیقه، شما به آرایشی سالم و مطلوب دست می یابید.در ابتدا، مخلوطی


در سرزمین گوجه‌ها‌ی سبز، مرگ برای آدم سوت می‌زند!

رمان «سرزمین گوجه‌ها‌ی سبز» تلخ و نفسگیر است. بوی مرگ می‌دهد. داستان دانشجویانی است که با هزار امید و آرزو راهی شهر شده اند تا بخوانند و یاد بگیرند، اما...   1- شاید بعد از خواندن کتاب «سرزمین گوجه‌ها‌ی سبز»، تابستان با دل راحت سراغدیگر مصالب

واکنش‌های بسیار عجیب حامد بهداد در نشست مطبوعاتی نمایش تازه‌اش!! (+عکس)

در این نشست خبری که روز شنبه در خانه هنرمندان برگزار شد، حامد بهداد تصمیم گرفت به حاضران در جلسه نشان دهد که بدن یک بازیگر تئاتر باید از چه قابلیت‌هایی برخوردار باشد. پس رفت روی میز...      گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغwww.seemorgh.com/Entertainmentمنبع:


انس دو كودك با مارهای سمی!!

فائزه 11 ساله و غلامرضا 6 ساله كه خواهر و برادرند روز گذشته را در یك اتاقك شیشه‌ای به ابعاد یك متر در یك متر و20 سانتیمتر با انواع مارهای سمی به سر بردند. در این اتاقك شیشه‌ای بیش از 30 نوع مار سمی شامل افعی، كبری، جعفری، شاخ‌دار، گربه‌ای و


یک زن باعث شد 6 بازيكن ایدز بگیرند!!

   دو روزنامه انگلیسی از ابتلای چند بازیكن شاغل در لیگ برتر فوتبال انگلیس به ویروس HIV (ایدز) خبر دادند. روزنامه اكسپرس در گزارشی بحث‌انگیز عنوان كرد 6 بازیكن شاغل در لیگ برتر مبتلا به ویروس ایدز شده اند. این روزنامه كه به طور معمول گزارش‌هایی


دردسرهای یک جن برای یک خانواده!!

یک خانواده عربستانی از یک جن به دادگاه شکایت بردند.این خانواده سعودی با تقدیم شکواییه‌ای به دادگاه، ادعا کردند: یک جن اموال آنها را می‌رباید و سپس با سنگ به این خانواده حمله می‌کند.این خانواده سعودی از دو سال پیش به وجود جن در خانه خود پی


صداقت داشتن ذاتی است و به مغز ربطی ندارد!!

نورولوژیستها دریافتند که صداقت در انسان ذاتی بوده و در زمان بروز رفتارهای صادقانه، فضاهای مرتبط با کنترل و تصمیمات در مغز فعال نمی شوند.محققان دانشگاه هاروارد با انجام "تست صداقت" در گروهی از داوطلبان دریافتند که افراد صادق به روشی کاملا طبیعی


برچسب

ایمیل مارکتینگ

تور آنتالیا

درب اتوماتیک