برای تبادل لینک کلیک نمایید


آموزش گيس بافت با كاموا

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آموزش گيس بافت با كاموا


مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور ويژه به آنها اختصاص داده شده است.


بيمارستان مهديه به‌عنوان نخستين بيمارستان ويژه بانوان در تهران با همه رشته‌هاي تخصصي و فوق تخصصي با حضور وزير بهداشت و رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري به‌طور رسمي افتتاح شد.

اين بيمارستان ابتدا در فضايي به وسعت 29هزار مترمربع به‌عنوان موقوفه مرحوم صبوحي در جنوب ميدان شوش تهران به‌عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني مشغول فعاليت بود اما با ايده جديد مسوولان دولت نهم از سال گذشته اين بيمارستان به عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني فوق‌تخصصي بانوان با فعاليت پرسنل زن با حمايت مالي یک ميليارد تومان از سوي مركز امور زنان رياست‌جمهوري و مشاركت دانشكده علوم پزشكي شهيدبهشتي بازسازي و تجهيز شد و به يك بيمارستان مجهز براي بانوان تبديل شده است.


بيمارستان مهديه تهران داراي بخش‌هاي مختلف اورژانس، جراحي، داخلي، زنان و زايمان، اتاق عمل، ICU، CCU،NICU، پريناتولوژي، بخش‌هاي پاراكلينيكي، داروخانه، بخش آسيب‌هاي اجتماعي زنان و درمانگاه‌هاي جراحي، اورژانس، داخلي، اورولوژي، مغز و اعصاب، نازايي، اطفال، جراحي پلاستيك، زنان و مامايي، قلب، گوارش، چشم، پوست، ريه،كوليوسكوپي، تنظيم خانواده و ارتوپدي است.

علاوه بر اين با توجه به اينكه در حال حاضر برنامه مدون و مركزي براي پاسخگويي و رفع مشكلات زناني كه مورد خشونت جامعه و خانواده قرار مي‌گيرند، وجود ندارد، مركز مشاوره و آسيب‌شناسي رفتاري زنان با گرايش «خشونت‌هاي خانوادگي» هم در اين بيمارستان شروع به فعاليت مي‌كند.
كامران باقري لنكراني، وزير بهداشت در مراسم افتتاح اين بيمارستان اظهار اميدواري كرده است: اين مركز يك مركز خدمات پايه به زنان نباشد بلكه به يك مركز خدمات عالي بهداشتي و درماني به زنان كشور تبديل شود.


مهرداد ايزدي، رئيس اين بيمارستان نيز در اين مراسم كه علاوه بر وزير بهداشت، رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري و رئيس كميسيون بهداشت مجلس حضور داشتند، گفته است: بايد مشكلات اعتباري و نيروي انساني اين مركز حل شود تا بيمارستان زناني شايسته نظام جمهوري اسلامي را در اين محل داشته باشيم. چرا بيمارستان زنان؟


زهره طبيب‌زاده، رئيس مركز زنان و خانواده رياست‌جمهوري، درباره علت اختصاص بيمارستان به بانوان مي‌گويد: در حاليكه دركشورهايي مثل استراليا بيمارستان مخصوص زنان داشتند ‌ما در جمهوري اسلا‌مي ايران كه پرچمدار حركت سازمان‌يافته‌ توأم با عفاف زنان در جامعه است بيمارستان زنان نداشتيم و زنان بسياري نمي‌توانستند به راحتی بیماری خود را پيش پزشكان مرد بيان كنند ‌ولي الا‌ن به‌راحتي مي‌توانند به پزشكان متخصص زن مراجعه كنند.
به گفته يكي از پزشكان اين بيمارستان براي بعضي از زنان و خانواده‌هايشان پذيرش معاينه شدن توسط پزشك مرد و يا حمل توسط خدمه مرد مشكل است و به‌همين خاطر آنها بيماري‌شان را پنهان مي‌كنند و تا وقتي كه مجبور نشوند از مراجعه به بيمارستان و پزشك خودداري مي‌كنند اما با وجود بيمارستان مهديه دغدغه اين عده از زنان رفع شده است.


اين پزشك ادامه مي‌دهد: اگرچه پزشكان و كاركنان مراكز درماني در ايران افراد متعهد و معتقدي هستند اما وجود بيمارستاني مختص زنان هر گونه نگراني را از بين مي‌برد و حتي براي برخي از كاركنان بيمارستان هم كاركردن در محيط زنانه راحت‌تر است.
اما اختصاص بيمارستاني به زنان و استفاده از پرسنل زن در آن بدون مشكل هم نيست، چراكه اجراي اين طرح هنوز در ابتداي راه قرار دارد و به اصلاحاتي نياز دارد تا جوابگوي خواسته‌هاي مراجعه كنندگان باشد.
يكي از اين بيماران مراجعه‌كننده به اين بيمارستان نيز مي‌گويد: از اينكه پرسنل اين بيمارستان زن هستند احساس آرامش بيشتري مي‌كنيم ولي از آنجا كه اين بيمارستان آموزشي است، به غيراز متخصصان، انترن‌ها و دانشجويان مدام بیماران را مورد معاينه قرار مي‌دهند و اين براي ما آزار‌دهنده است.


او مي‌گويد: ما حتي حق اعتراض هم نداريم، چون در صورت اعتراض به ما مي‌گويند اول آموزش بعدا درمان.


بيمار ديگري مي‌گويد: تنها حسن اين بيمارستان فقط برخوردار بودن از پرسنل زن است وگرنه مشكلات اساسي ديگري دارد كه اصلا به آن توجه نمي‌شود و حتي اكثر تخت‌هاي اين بيمارستان شكسته هستند.
از طرفي كاركنان زن بيمارستان در جابه‌جايي بيماران با مشكل مواجه هستند و نياز به تخت‌ها و امكاناتي دارند كه به كمك آن سختي كمتري را تحمل كنند و بتوانند به بيماران خدمت رساني كنند.چون گاهي ديده مي‌شود كه براي بعضي كارها واقعا به كمك پرسنل مرد كه قدرت بدني بيشتري دارند نياز است و تنها با امكانات بيشتر است كه مي‌توان به خانم‌هاي كارگر بيمارستان كمك كرد كه از عهده كارها راحت‌تر برآيند. بيمارستان زنان و كمبودهاي اولين تجربه
اما براي اين بيمارستان 124 تختخوابی كه مثل تمام بيمارستان‌هاي آموزشي ديگر هنوز هم با مشكلات طرح خود‌گرداني دست‌وپنجه نرم مي‌كند، تبديل به احسن شدن كار آساني نيست.

از طرفي تامين هزينه‌هاي بيمارستان مطرح است و از طرف ديگر آموزشي بودن آن زنان بيمار را با مشكل مواجه مي‌كند.


دكتر مهرداد ايزدي، رئيس بيمارستان مهديه در ارتباط با مشكلات اين بيمارستان مي‌گويد: الان بيمارستان‌هاي آموزشي و دانشگاهي مشمول طرح خود‌گردان هستند؛ يعني از محل درآمد خودشان اداره مي‌شوند و دولت فقط حقوق پرسنل رسمي را پرداخت مي‌كند چون ساير هزينه‌هاي پرسنل به عهده خود بيمارستان است.
دكتر ايزدي معتقد است: با وجود طرح خود‌گردان وقتي ما به فكر جنرال‌كردن يك بيمارستان مي‌افتيم، بايد فكر مخارجش هم باشيم چون ما مطمئن نيستيم كه در ابتداي كار بتوانيم به اندازه كافي بيمار زن جذب كنيم.
وي در ادامه مي‌گويد: از آنجا كه بيمارستان مهديه در منطقه جنوبي تهران واقع شده است حتي ما مطمئن نيستيم بتوانيم متخصصاني را كه جذب کرده ایم راضي نگه داریم تا در چنين منطقه محرومي بمانند و مسلما وقتي ما نتوانيم توقعات متخصصان راجلب كنيم، اينجا نخواهند ماند و طرح معلق مي‌ماند، پس بايد رديفي از بودجه براي چنين بيمارستاني قائل شوند تا بتوانيم نيروهايمان را نگه داريم.
البته به گفته دكتر ايزدي، از طرف دانشگاه به اين بيمارستان كمك‌هايي شده، از قبيل فرستادن پرسنل رسمي كه مخارجشان به عهده دولت است و اضافه مي‌كند: به‌علت اينكه بيشتر اقشار محروم به اين بيمارستان مراجعه مي‌كنند و از آنجا كه بيمارستان‌هاي خود‌گردان بايد با اخذ پول از بيمار هزينه‌هاي خود را تأمين كنند.

وقتي بيشتر مراجعان با در دست گرفتن دفترچه بيمه و با شرايط بد اقتصادي مراجعه مي‌كنند، بيمارستان مسلما نمي‌تواند فقط به پولي كه از بيماران مي‌گيرد دل ببندد.
با وجود شرايط فوق، اين سوال پيش مي‌آيد كه آيا احداث بيمارستان‌هاي ويژه زنان و يا تفكيك كامل بيمارستان‌ها به زنانه و مردانه لازم است؟

رئيس بيمارستان مهديه در اين باره مي‌گويد: اگر دولت بتواند در هر استاني يك بيمارستان با اين طرح راه‌اندازي كند، كافي است چون با اين تعرفه‌هاي غير‌استاندارد و طرح خودگردان نمي‌توان بيمارستان‌ها را به‌سوي طرح انطباقي هدايت كرد. http://tehranemrooz.ir/

برچسب آموزش گيس بافت با كاموا : بررسی سونی اریکسون اکسپریا ایکس۱۰ مینی پرو,دانلود کتاب برونر و سودارت چاپ 10 (Brunner and Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing ),دانلود متریال آرشیکد,

مصالب مرتبط با آموزش گيس بافت با كاموا

اينجا فقط زنان درمان مي‌شوند

مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور


براي از بين رفتن محل سوختگي

  براي از بين رفتن محل سوختگي (خفيف) پارچه با اتو، لکه زرد را خيس خيس کنيد و با پارچه زبري مثل کيسه حمام روي آن بکشيد يا پنبه آغشته به آب اکسيژنه روي آن بماليد يا پياز را نصف کنيد و روي آن بماليد تا برطرف شود. persian-area.com


زايمان بدون درد با حضور شوهر

براي نخستين بار زايمان بدون درد با حضور همسر هنگام زايمان در بيمارستان صارم تهران انجام شد. ابوطالب صارم،‌ متخصص زنان و زايمان و رئيس اين بيمارستان درباره اين زايمان گفت:‌ با توجه به كاهش بيش از حد زايمان طبيعي در بيندیگر مصالب

تغذیه مناسب شیردهی

تغذیه صحیح ومناسب نه تنهابرای خانمهای باردارمهم است بلکه برای خانمهایی که شیردهی دارند نیز بسیارحائز اهمیت است لذا در ذیل....... تغذیه صحیح ومناسب نه تنهابرای خانمهای باردارمهم است بلکه برای خانمهایی که شیردهی دارند نیز بسیارحائز اهمیت است


ترفند های از جنس بازی

برای بالا بردن توانایی کامپیوتر در اجرای بهتر بازیها به Control panel بروید و در آنجا بر روی System کلیک کنید و در این بخش سر برگ Advance را انتخاب کنید و بر روی دکمه Setting ابتدایی مربوط به بخش Performance کلیک کنید. در این بخش قسمت Adjust for best performance را انتخاب کنید. در


هشت روش طلائی درمان دردهای پیش از قاعدگی

تغییرات خلق و یا احساس فقدان انرژی گاهی به حدی است که فرد را از انجام زندگی روزمره عاجز مینماید. البته از جمله راههای درمانی توصیه شده...... دردهای پیش از پریود(قاعد گی) یکی از شایعترین شکایات خانمها درطول این دوره می باشد ، همچنین تغییرات خلق و یا


درباره امنیت سیستم های رایانه ای

کاربران معمولاً از یک نام کاربری و پسورد استفاده می کنند و همین موضوع موجب می شود که برخی از کسانی که به این نام کاربری ها دسترسی دارند با سوءاستفاده از آنها، به اطلاعات مهم و حیاتی شرکت های رقیب دسترسی داشته باشند. اینترنت بخش مهمی از دنیای


هشت روش طلایی برای کاهش تیر گی زیر چشم

در طب چینی علت تیرگی یاحلقه سیاه دور چشم را از ضعف کلیه ها می دانند. در واقع از نظر طب سنتی چین ، کلیه ها دچار ......   یکی از شکایات شایعی که اغلب از پزشکان پوست سوال می‌گردد ،تیره گی زیر چشم است که در اکثر موارد با پف نیز همراه است با خواندن مقاله


برچسب :
- آزمون عملکردی پودمانی پنجم
- چیست؟ wins
- سفت بازو شل
- آپدیت پچ 9696
- انیما ماهیجا چیه
- bozorg shodan alat
- استخدام شرکت ایریسا در سال 90
- تاریخچه تولید گاز فریون چیست
- نرم افزارگوشیdorado
- تکامل گل
- آموزش ساخت لوستر ساده
- دستگاه سلولیز
- دانلود skystar hd2 pci driver
- دانلود رايگان emissary keylogger
- اسم جانوران فراصوت و فروصوت
- كانكس خوزستان
- http://m.bestirangroups.ir/دانلود_نرم_افزارگوشی__ویواز
- "پیش بینی نوستراداموس 2012"
- "استراتژی بانک"
- 206آریان دوگانه سوز
- نمونه سوال عربی سال سوم هنرستان سال 89
- بیومتری ماهی
- واحد امریه شرکت نقت
- plc systemانواع
- میلاد میداوودی وفرزندانش
- اینکوترمز [pdf]
- ﺑﯿﻮﮔﺮﺍﻓﯽ ﺷﻬﺒﺎﻝ ﺷﺐ ﭘﺮﻩ
- مراکز کارتینگ تهران
- دانلود نقشه جهانpdf
- لیزینگ پژو 207ه
- msi n1996 motherboard download
- گله اي نيست ميلاد رحيمي
- hossein tohi new
- استخدام قلمچی
- اپدیت ورژن جدید 5800
- مقایسه ریو و اس دی
- قیمت اسلحه والتر cp99
- آموزش نرم افزار lindo pdf
- دكتر سيد مهدي فهيمي // پوستي
- مدار منطقی دکتر فائز
- دانلود ترجمه بیانیه 8 fasb
- آیین نامه فوتسال
- باربی فشیون دانلود بازی
- خرید بازی2 و sims 1
- تجزیه و تحلیل اثارنورمن فاستر
- سوالات "آزمون عملکردی" پودمانی پنجم ابتدایی
- pdf مورد آبگرمکن دیواری
- نمونه سوالات ریاضی پایه ی پنجم ابتدایی
- نرم افزارگوشیdoradotv 15
- آموزشکده سما شریعتی
- نمايندگيهاي چرم مشهد
- زوم دركانتر
- پرینتر پاناسونیک مدل kx_flb803
- انتقال مال مشاعی به نسبت سهم الارث
- آسان موتور مرکزی
- دانلودovi map نوکیاc7
- نمونه پروپوزال ادبیات عربی
- فلوچارت حسابداری صنعتی
- دانلود نرم افزار هواشناسی c5-03
- دالود تم g kp 500
- free download skystar hd2 pci driver
- آزمایشگاه نسل امید
- دانلود نمونه سوال راهنمايي ورانندگي
- دانلود microsoft accounting فارسی
- تحقيقي كوتاه از گلستان سعدي
- پاسخ خودازمايي هاي زيست سوم دبيرستان
- دانلود بچ اساسین کرید4
- مدل ارک و اپن اشپزخانه
- ترانه قشمی
- pdfمکعب روبیک
- شهرداری بروجرد
- dvb-h چیست
- ترموکوپل PDF
- چگونه گوشی نوکیا6303 خود ذا فرمت کنیم
- قیمت هیتر دوکاره
- extinction 2011 مرکز بارگذاری زیرنویس فارسی
- آخرین درصدهای قبولی دارو آزاد
- دانلودبازی GTAفارسی گوشی 5800
- مدلهاي مختلف تندر
- تمام آبشوخوردم
- psiphon 3 new version
- فایل صوتی ترانه های کودکانه
- برنامه DevCertRequest
- تمرینات هندسه محاسباتی
- دانلود ویدیو همای موسی و شبان
- دانلود آموزش بازی پوکر به صورت pdf
- مازوخيسم در ايران
- نمایندگی فروش کامیونت کاویان
- آموزش ساخت موشکهای آبی
- کد نظام وظیفه کرج
- دانلود اسان برنامه5800
- دانلودسی دی آموزش هندسه 1 سال دوم دبیرستان
- "تفنگ شکاری ترک"
- راهنمای بافت پلیور بافتنی مردانه
- نقطه های ریز خون مردگی در زیر پوست
- نمونه سوالات ریاض سوم دبستان قلم چی
- دانلود سی دی پرینتر2015
- دانلود آلبوم ایستگاه اول واران