برای تبادل لینک کلیک نمایید


آموزش گيس بافت با كاموا

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آموزش گيس بافت با كاموا


مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور ويژه به آنها اختصاص داده شده است.


بيمارستان مهديه به‌عنوان نخستين بيمارستان ويژه بانوان در تهران با همه رشته‌هاي تخصصي و فوق تخصصي با حضور وزير بهداشت و رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري به‌طور رسمي افتتاح شد.

اين بيمارستان ابتدا در فضايي به وسعت 29هزار مترمربع به‌عنوان موقوفه مرحوم صبوحي در جنوب ميدان شوش تهران به‌عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني مشغول فعاليت بود اما با ايده جديد مسوولان دولت نهم از سال گذشته اين بيمارستان به عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني فوق‌تخصصي بانوان با فعاليت پرسنل زن با حمايت مالي یک ميليارد تومان از سوي مركز امور زنان رياست‌جمهوري و مشاركت دانشكده علوم پزشكي شهيدبهشتي بازسازي و تجهيز شد و به يك بيمارستان مجهز براي بانوان تبديل شده است.


بيمارستان مهديه تهران داراي بخش‌هاي مختلف اورژانس، جراحي، داخلي، زنان و زايمان، اتاق عمل، ICU، CCU،NICU، پريناتولوژي، بخش‌هاي پاراكلينيكي، داروخانه، بخش آسيب‌هاي اجتماعي زنان و درمانگاه‌هاي جراحي، اورژانس، داخلي، اورولوژي، مغز و اعصاب، نازايي، اطفال، جراحي پلاستيك، زنان و مامايي، قلب، گوارش، چشم، پوست، ريه،كوليوسكوپي، تنظيم خانواده و ارتوپدي است.

علاوه بر اين با توجه به اينكه در حال حاضر برنامه مدون و مركزي براي پاسخگويي و رفع مشكلات زناني كه مورد خشونت جامعه و خانواده قرار مي‌گيرند، وجود ندارد، مركز مشاوره و آسيب‌شناسي رفتاري زنان با گرايش «خشونت‌هاي خانوادگي» هم در اين بيمارستان شروع به فعاليت مي‌كند.
كامران باقري لنكراني، وزير بهداشت در مراسم افتتاح اين بيمارستان اظهار اميدواري كرده است: اين مركز يك مركز خدمات پايه به زنان نباشد بلكه به يك مركز خدمات عالي بهداشتي و درماني به زنان كشور تبديل شود.


مهرداد ايزدي، رئيس اين بيمارستان نيز در اين مراسم كه علاوه بر وزير بهداشت، رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري و رئيس كميسيون بهداشت مجلس حضور داشتند، گفته است: بايد مشكلات اعتباري و نيروي انساني اين مركز حل شود تا بيمارستان زناني شايسته نظام جمهوري اسلامي را در اين محل داشته باشيم. چرا بيمارستان زنان؟


زهره طبيب‌زاده، رئيس مركز زنان و خانواده رياست‌جمهوري، درباره علت اختصاص بيمارستان به بانوان مي‌گويد: در حاليكه دركشورهايي مثل استراليا بيمارستان مخصوص زنان داشتند ‌ما در جمهوري اسلا‌مي ايران كه پرچمدار حركت سازمان‌يافته‌ توأم با عفاف زنان در جامعه است بيمارستان زنان نداشتيم و زنان بسياري نمي‌توانستند به راحتی بیماری خود را پيش پزشكان مرد بيان كنند ‌ولي الا‌ن به‌راحتي مي‌توانند به پزشكان متخصص زن مراجعه كنند.
به گفته يكي از پزشكان اين بيمارستان براي بعضي از زنان و خانواده‌هايشان پذيرش معاينه شدن توسط پزشك مرد و يا حمل توسط خدمه مرد مشكل است و به‌همين خاطر آنها بيماري‌شان را پنهان مي‌كنند و تا وقتي كه مجبور نشوند از مراجعه به بيمارستان و پزشك خودداري مي‌كنند اما با وجود بيمارستان مهديه دغدغه اين عده از زنان رفع شده است.


اين پزشك ادامه مي‌دهد: اگرچه پزشكان و كاركنان مراكز درماني در ايران افراد متعهد و معتقدي هستند اما وجود بيمارستاني مختص زنان هر گونه نگراني را از بين مي‌برد و حتي براي برخي از كاركنان بيمارستان هم كاركردن در محيط زنانه راحت‌تر است.
اما اختصاص بيمارستاني به زنان و استفاده از پرسنل زن در آن بدون مشكل هم نيست، چراكه اجراي اين طرح هنوز در ابتداي راه قرار دارد و به اصلاحاتي نياز دارد تا جوابگوي خواسته‌هاي مراجعه كنندگان باشد.
يكي از اين بيماران مراجعه‌كننده به اين بيمارستان نيز مي‌گويد: از اينكه پرسنل اين بيمارستان زن هستند احساس آرامش بيشتري مي‌كنيم ولي از آنجا كه اين بيمارستان آموزشي است، به غيراز متخصصان، انترن‌ها و دانشجويان مدام بیماران را مورد معاينه قرار مي‌دهند و اين براي ما آزار‌دهنده است.


او مي‌گويد: ما حتي حق اعتراض هم نداريم، چون در صورت اعتراض به ما مي‌گويند اول آموزش بعدا درمان.


بيمار ديگري مي‌گويد: تنها حسن اين بيمارستان فقط برخوردار بودن از پرسنل زن است وگرنه مشكلات اساسي ديگري دارد كه اصلا به آن توجه نمي‌شود و حتي اكثر تخت‌هاي اين بيمارستان شكسته هستند.
از طرفي كاركنان زن بيمارستان در جابه‌جايي بيماران با مشكل مواجه هستند و نياز به تخت‌ها و امكاناتي دارند كه به كمك آن سختي كمتري را تحمل كنند و بتوانند به بيماران خدمت رساني كنند.چون گاهي ديده مي‌شود كه براي بعضي كارها واقعا به كمك پرسنل مرد كه قدرت بدني بيشتري دارند نياز است و تنها با امكانات بيشتر است كه مي‌توان به خانم‌هاي كارگر بيمارستان كمك كرد كه از عهده كارها راحت‌تر برآيند. بيمارستان زنان و كمبودهاي اولين تجربه
اما براي اين بيمارستان 124 تختخوابی كه مثل تمام بيمارستان‌هاي آموزشي ديگر هنوز هم با مشكلات طرح خود‌گرداني دست‌وپنجه نرم مي‌كند، تبديل به احسن شدن كار آساني نيست.

از طرفي تامين هزينه‌هاي بيمارستان مطرح است و از طرف ديگر آموزشي بودن آن زنان بيمار را با مشكل مواجه مي‌كند.


دكتر مهرداد ايزدي، رئيس بيمارستان مهديه در ارتباط با مشكلات اين بيمارستان مي‌گويد: الان بيمارستان‌هاي آموزشي و دانشگاهي مشمول طرح خود‌گردان هستند؛ يعني از محل درآمد خودشان اداره مي‌شوند و دولت فقط حقوق پرسنل رسمي را پرداخت مي‌كند چون ساير هزينه‌هاي پرسنل به عهده خود بيمارستان است.
دكتر ايزدي معتقد است: با وجود طرح خود‌گردان وقتي ما به فكر جنرال‌كردن يك بيمارستان مي‌افتيم، بايد فكر مخارجش هم باشيم چون ما مطمئن نيستيم كه در ابتداي كار بتوانيم به اندازه كافي بيمار زن جذب كنيم.
وي در ادامه مي‌گويد: از آنجا كه بيمارستان مهديه در منطقه جنوبي تهران واقع شده است حتي ما مطمئن نيستيم بتوانيم متخصصاني را كه جذب کرده ایم راضي نگه داریم تا در چنين منطقه محرومي بمانند و مسلما وقتي ما نتوانيم توقعات متخصصان راجلب كنيم، اينجا نخواهند ماند و طرح معلق مي‌ماند، پس بايد رديفي از بودجه براي چنين بيمارستاني قائل شوند تا بتوانيم نيروهايمان را نگه داريم.
البته به گفته دكتر ايزدي، از طرف دانشگاه به اين بيمارستان كمك‌هايي شده، از قبيل فرستادن پرسنل رسمي كه مخارجشان به عهده دولت است و اضافه مي‌كند: به‌علت اينكه بيشتر اقشار محروم به اين بيمارستان مراجعه مي‌كنند و از آنجا كه بيمارستان‌هاي خود‌گردان بايد با اخذ پول از بيمار هزينه‌هاي خود را تأمين كنند.

وقتي بيشتر مراجعان با در دست گرفتن دفترچه بيمه و با شرايط بد اقتصادي مراجعه مي‌كنند، بيمارستان مسلما نمي‌تواند فقط به پولي كه از بيماران مي‌گيرد دل ببندد.
با وجود شرايط فوق، اين سوال پيش مي‌آيد كه آيا احداث بيمارستان‌هاي ويژه زنان و يا تفكيك كامل بيمارستان‌ها به زنانه و مردانه لازم است؟

رئيس بيمارستان مهديه در اين باره مي‌گويد: اگر دولت بتواند در هر استاني يك بيمارستان با اين طرح راه‌اندازي كند، كافي است چون با اين تعرفه‌هاي غير‌استاندارد و طرح خودگردان نمي‌توان بيمارستان‌ها را به‌سوي طرح انطباقي هدايت كرد. http://tehranemrooz.ir/

برچسب آموزش گيس بافت با كاموا : بررسی سونی اریکسون اکسپریا ایکس۱۰ مینی پرو,دانلود کتاب برونر و سودارت چاپ 10 (Brunner and Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing ),دانلود متریال آرشیکد,

مصالب مرتبط با آموزش گيس بافت با كاموا

اينجا فقط زنان درمان مي‌شوند

مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور


براي از بين رفتن محل سوختگي

  براي از بين رفتن محل سوختگي (خفيف) پارچه با اتو، لکه زرد را خيس خيس کنيد و با پارچه زبري مثل کيسه حمام روي آن بکشيد يا پنبه آغشته به آب اکسيژنه روي آن بماليد يا پياز را نصف کنيد و روي آن بماليد تا برطرف شود. persian-area.com


زايمان بدون درد با حضور شوهر

براي نخستين بار زايمان بدون درد با حضور همسر هنگام زايمان در بيمارستان صارم تهران انجام شد. ابوطالب صارم،‌ متخصص زنان و زايمان و رئيس اين بيمارستان درباره اين زايمان گفت:‌ با توجه به كاهش بيش از حد زايمان طبيعي در بيندیگر مصالب

رخت سیاه بر تن فوتبال ایران/ ناصرحجازی به دیار سایه‌ها پیوست

  به گزارش سرویس ورزشی برنا، ناصر حجازی پیشکسوت فوتبال ایران درگذشت.حجازی که از  سرطان ریه رنج می‌برد، پس از 2 سال مبارزه با این بیماری مهلک امروز در سن 62 سالگی در بیمارستان کسری تهران درگذشت.وی جمعه شب گذشته در حین تماشای مسابقه


این خانم سوژه فیس بوک و توییتر + عکس

  به گزارش سرویس بین الملل برنا به نقل از روزنامه الوطن چاپ عربستان، پلیس راهنمایی و رانندگی خودروی یک زن عربستانی را متوقف و وی را نیز به جرم رانندگی بازداشت کرد.این زن عربستانی که " منال شریف " نام دارد، در شهر" الخبر" واقع


ماجرای سیاستمداران غربی و سگ + عکس

  به گزارش سرویس بین الملل برنا، جالب است بدانید که هنگامی که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به کاخ سفید می رود، یکی از مهمترین دغدغه هایش انتخاب سگی برای خانواده رییس جمهوری است.


سیاست‌مدارانی که خیانتکار بودند +عکس

  به گزارش مشرق، سیاستمداران غربی سابقه طولانی در خیانت به همسرانش دارند ولی روابط ویژه بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی که از کارمندان کاخ سفید در دوره کلینتون بود هنوز هم از خاطر مردم آمریکا محو نشده است، وی بعدا در کتاب خاطرات خود


زمان مرگ خود را بفهمید !

  محققان اسپانیایی آزمایش خون 435 پوندی را ابداع کرده اند که به گفته آنها می تواند با دقتی بالا طول تلومرهای فرد، بخشی از DNA که گفته می شود با طول عمر در ارتباط است را اندازه گیری کند.فروش آزمایش جدید خونی که می تواند بر اساس سنجش سرعت


برچسب :
- امام زمان (عج) ppt
- وسیله ای کوچک الکترونیکی دارای ساعت
- موسم گل شد و وقت گل چیدن
- smshaye asheghane jadid
- دانلود رمان نوبت عاشقی تکین حمزه لو
- عوارض فرقولیک
- دانلود ترینر بازی مرغ های مهاجم 4
- دانلود نرم افزار جیره نویسی ufda
- نرم افزار GPSسخنگو برای N8
- اشعار شعبيه
- ماتریس های هادامارد
- "دانلود درایور w700"
- سورس بازی با VB opengl
- ابگریدایکلاس 9696
- دانلود زيرنويس فارسي Meet.the.Robinsons
- damon noordin nefrin 320k
- باغبانی ژنتیک
- لغات زبان تخصصی مدیریت
- آثار منوچهر ملکشاهی
- ویلا دایره ای شکل
- ویلا دایره ای
- شعری عاشقانه اردو
- لزبایران
- زیرنویسbarely legal 2011
- Nadia Ali Full Albom
- دانلود مداحي جواد مقدم به سبك بروبكس
- سورس کد fla
- k9k9 iclass دانلود آپدیت
- دانلود نیم بوز برای موبایل نوکیاc2-03
- دانلود ترينر بازي hellgate london
- بروز رسانی سامسونگ s5830
- صداي موتور پرشيا
- قیمت ضبط Pioneer AVH-P4150DVD
- دانلود ساخت گلخانه doc
- "PDF to Word Converter Pro 7.0.1.1" کرک
- پاسخنامه ارشد آي تي
- نحوه کار با مسنجر پالتاک
- ال دی برای تقویت مو
- گوگل ارث برای نوکیا سیمبین 5
- "error num 80040218 چیست"
- hangover1 دانلود
- driver gforce6200
- دانلودبازي گوسفند Dogn ولف براي كامپيوتر
- باس داكت
- دانلود بازي گوسفند Dog N ولف براي كامپيوتر
- یوگا در کرج
- آموزش بافت لباس پسرانه
- دا نلود مر د عنكبو تي 4
- فروش كيف 5800
- دانلود نرمافزاربرای اندرویدnomao
- aminhity
- فارسی stronghold3
- Show4iR password
- دانلود رمان اولین بوسه نوشته شاذه
- اشكالات سمندef7
- نرم افزار جدید نوکیا6303
- دانلود نشريه ها
- دانلود ترانه سوغاتی از هایده
- شرط وعقد
- متن listening کتاب interchange 3
- تزیین توی سبد
- "آرم دانشگاه خلیج فارس"
- ریجستری نرم افزار cardrecovery v5.30
- صنف اغذیه فروش تهران
- آژیر بوق
- کانفیگ آنتن نانو استیشن
- البوم گله از میلاد رحیمی
- نرم افزارصورت وضعیت نویسی
- دانلود بازي جي تي اي براي5800
- کانفیگ نانواستیشن
- "کرن بیف"
- behtarin lebas aroos
- پودر slimlast
- ازیترومایسین دربارداری
- ادرس اجیل وخشکبار تواضع
- مانده حساب انصار کارت
- مشکل نرسیدن پی ام د ر چت
- دانلود نرم افزار پیرنتر کنون LBP3010B
- ppt نرم افزار کامفار iii
- ادرس دكتر زرگر
- صدا گرگ
- دانلود تصویر 3بعدی قرمز و آبی
- نقشه ی جهان برایc6_01
- دانلود فارسی ساز ال جی ku990
- اموزش خیاطی متریک
- فسفر مقاله
- آموزش تنظیم آمپلی فایر کنوود
- تمx3-02
- smtp relay service
- نصب کارکدک.pdf
- antalpy farsi
- لحاف مروارید دوزی شده
- دفترچه مورتال کمبت deception
- كد پخش 206