برای تبادل لینک کلیک نمایید


آموزش گيس بافت با كاموا

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آموزش گيس بافت با كاموا


مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور ويژه به آنها اختصاص داده شده است.


بيمارستان مهديه به‌عنوان نخستين بيمارستان ويژه بانوان در تهران با همه رشته‌هاي تخصصي و فوق تخصصي با حضور وزير بهداشت و رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري به‌طور رسمي افتتاح شد.

اين بيمارستان ابتدا در فضايي به وسعت 29هزار مترمربع به‌عنوان موقوفه مرحوم صبوحي در جنوب ميدان شوش تهران به‌عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني مشغول فعاليت بود اما با ايده جديد مسوولان دولت نهم از سال گذشته اين بيمارستان به عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني فوق‌تخصصي بانوان با فعاليت پرسنل زن با حمايت مالي یک ميليارد تومان از سوي مركز امور زنان رياست‌جمهوري و مشاركت دانشكده علوم پزشكي شهيدبهشتي بازسازي و تجهيز شد و به يك بيمارستان مجهز براي بانوان تبديل شده است.


بيمارستان مهديه تهران داراي بخش‌هاي مختلف اورژانس، جراحي، داخلي، زنان و زايمان، اتاق عمل، ICU، CCU،NICU، پريناتولوژي، بخش‌هاي پاراكلينيكي، داروخانه، بخش آسيب‌هاي اجتماعي زنان و درمانگاه‌هاي جراحي، اورژانس، داخلي، اورولوژي، مغز و اعصاب، نازايي، اطفال، جراحي پلاستيك، زنان و مامايي، قلب، گوارش، چشم، پوست، ريه،كوليوسكوپي، تنظيم خانواده و ارتوپدي است.

علاوه بر اين با توجه به اينكه در حال حاضر برنامه مدون و مركزي براي پاسخگويي و رفع مشكلات زناني كه مورد خشونت جامعه و خانواده قرار مي‌گيرند، وجود ندارد، مركز مشاوره و آسيب‌شناسي رفتاري زنان با گرايش «خشونت‌هاي خانوادگي» هم در اين بيمارستان شروع به فعاليت مي‌كند.
كامران باقري لنكراني، وزير بهداشت در مراسم افتتاح اين بيمارستان اظهار اميدواري كرده است: اين مركز يك مركز خدمات پايه به زنان نباشد بلكه به يك مركز خدمات عالي بهداشتي و درماني به زنان كشور تبديل شود.


مهرداد ايزدي، رئيس اين بيمارستان نيز در اين مراسم كه علاوه بر وزير بهداشت، رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري و رئيس كميسيون بهداشت مجلس حضور داشتند، گفته است: بايد مشكلات اعتباري و نيروي انساني اين مركز حل شود تا بيمارستان زناني شايسته نظام جمهوري اسلامي را در اين محل داشته باشيم. چرا بيمارستان زنان؟


زهره طبيب‌زاده، رئيس مركز زنان و خانواده رياست‌جمهوري، درباره علت اختصاص بيمارستان به بانوان مي‌گويد: در حاليكه دركشورهايي مثل استراليا بيمارستان مخصوص زنان داشتند ‌ما در جمهوري اسلا‌مي ايران كه پرچمدار حركت سازمان‌يافته‌ توأم با عفاف زنان در جامعه است بيمارستان زنان نداشتيم و زنان بسياري نمي‌توانستند به راحتی بیماری خود را پيش پزشكان مرد بيان كنند ‌ولي الا‌ن به‌راحتي مي‌توانند به پزشكان متخصص زن مراجعه كنند.
به گفته يكي از پزشكان اين بيمارستان براي بعضي از زنان و خانواده‌هايشان پذيرش معاينه شدن توسط پزشك مرد و يا حمل توسط خدمه مرد مشكل است و به‌همين خاطر آنها بيماري‌شان را پنهان مي‌كنند و تا وقتي كه مجبور نشوند از مراجعه به بيمارستان و پزشك خودداري مي‌كنند اما با وجود بيمارستان مهديه دغدغه اين عده از زنان رفع شده است.


اين پزشك ادامه مي‌دهد: اگرچه پزشكان و كاركنان مراكز درماني در ايران افراد متعهد و معتقدي هستند اما وجود بيمارستاني مختص زنان هر گونه نگراني را از بين مي‌برد و حتي براي برخي از كاركنان بيمارستان هم كاركردن در محيط زنانه راحت‌تر است.
اما اختصاص بيمارستاني به زنان و استفاده از پرسنل زن در آن بدون مشكل هم نيست، چراكه اجراي اين طرح هنوز در ابتداي راه قرار دارد و به اصلاحاتي نياز دارد تا جوابگوي خواسته‌هاي مراجعه كنندگان باشد.
يكي از اين بيماران مراجعه‌كننده به اين بيمارستان نيز مي‌گويد: از اينكه پرسنل اين بيمارستان زن هستند احساس آرامش بيشتري مي‌كنيم ولي از آنجا كه اين بيمارستان آموزشي است، به غيراز متخصصان، انترن‌ها و دانشجويان مدام بیماران را مورد معاينه قرار مي‌دهند و اين براي ما آزار‌دهنده است.


او مي‌گويد: ما حتي حق اعتراض هم نداريم، چون در صورت اعتراض به ما مي‌گويند اول آموزش بعدا درمان.


بيمار ديگري مي‌گويد: تنها حسن اين بيمارستان فقط برخوردار بودن از پرسنل زن است وگرنه مشكلات اساسي ديگري دارد كه اصلا به آن توجه نمي‌شود و حتي اكثر تخت‌هاي اين بيمارستان شكسته هستند.
از طرفي كاركنان زن بيمارستان در جابه‌جايي بيماران با مشكل مواجه هستند و نياز به تخت‌ها و امكاناتي دارند كه به كمك آن سختي كمتري را تحمل كنند و بتوانند به بيماران خدمت رساني كنند.چون گاهي ديده مي‌شود كه براي بعضي كارها واقعا به كمك پرسنل مرد كه قدرت بدني بيشتري دارند نياز است و تنها با امكانات بيشتر است كه مي‌توان به خانم‌هاي كارگر بيمارستان كمك كرد كه از عهده كارها راحت‌تر برآيند. بيمارستان زنان و كمبودهاي اولين تجربه
اما براي اين بيمارستان 124 تختخوابی كه مثل تمام بيمارستان‌هاي آموزشي ديگر هنوز هم با مشكلات طرح خود‌گرداني دست‌وپنجه نرم مي‌كند، تبديل به احسن شدن كار آساني نيست.

از طرفي تامين هزينه‌هاي بيمارستان مطرح است و از طرف ديگر آموزشي بودن آن زنان بيمار را با مشكل مواجه مي‌كند.


دكتر مهرداد ايزدي، رئيس بيمارستان مهديه در ارتباط با مشكلات اين بيمارستان مي‌گويد: الان بيمارستان‌هاي آموزشي و دانشگاهي مشمول طرح خود‌گردان هستند؛ يعني از محل درآمد خودشان اداره مي‌شوند و دولت فقط حقوق پرسنل رسمي را پرداخت مي‌كند چون ساير هزينه‌هاي پرسنل به عهده خود بيمارستان است.
دكتر ايزدي معتقد است: با وجود طرح خود‌گردان وقتي ما به فكر جنرال‌كردن يك بيمارستان مي‌افتيم، بايد فكر مخارجش هم باشيم چون ما مطمئن نيستيم كه در ابتداي كار بتوانيم به اندازه كافي بيمار زن جذب كنيم.
وي در ادامه مي‌گويد: از آنجا كه بيمارستان مهديه در منطقه جنوبي تهران واقع شده است حتي ما مطمئن نيستيم بتوانيم متخصصاني را كه جذب کرده ایم راضي نگه داریم تا در چنين منطقه محرومي بمانند و مسلما وقتي ما نتوانيم توقعات متخصصان راجلب كنيم، اينجا نخواهند ماند و طرح معلق مي‌ماند، پس بايد رديفي از بودجه براي چنين بيمارستاني قائل شوند تا بتوانيم نيروهايمان را نگه داريم.
البته به گفته دكتر ايزدي، از طرف دانشگاه به اين بيمارستان كمك‌هايي شده، از قبيل فرستادن پرسنل رسمي كه مخارجشان به عهده دولت است و اضافه مي‌كند: به‌علت اينكه بيشتر اقشار محروم به اين بيمارستان مراجعه مي‌كنند و از آنجا كه بيمارستان‌هاي خود‌گردان بايد با اخذ پول از بيمار هزينه‌هاي خود را تأمين كنند.

وقتي بيشتر مراجعان با در دست گرفتن دفترچه بيمه و با شرايط بد اقتصادي مراجعه مي‌كنند، بيمارستان مسلما نمي‌تواند فقط به پولي كه از بيماران مي‌گيرد دل ببندد.
با وجود شرايط فوق، اين سوال پيش مي‌آيد كه آيا احداث بيمارستان‌هاي ويژه زنان و يا تفكيك كامل بيمارستان‌ها به زنانه و مردانه لازم است؟

رئيس بيمارستان مهديه در اين باره مي‌گويد: اگر دولت بتواند در هر استاني يك بيمارستان با اين طرح راه‌اندازي كند، كافي است چون با اين تعرفه‌هاي غير‌استاندارد و طرح خودگردان نمي‌توان بيمارستان‌ها را به‌سوي طرح انطباقي هدايت كرد. http://tehranemrooz.ir/

برچسب آموزش گيس بافت با كاموا : بررسی سونی اریکسون اکسپریا ایکس۱۰ مینی پرو,دانلود کتاب برونر و سودارت چاپ 10 (Brunner and Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing ),دانلود متریال آرشیکد,

مصالب مرتبط با آموزش گيس بافت با كاموا

اينجا فقط زنان درمان مي‌شوند

مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور


براي از بين رفتن محل سوختگي

  براي از بين رفتن محل سوختگي (خفيف) پارچه با اتو، لکه زرد را خيس خيس کنيد و با پارچه زبري مثل کيسه حمام روي آن بکشيد يا پنبه آغشته به آب اکسيژنه روي آن بماليد يا پياز را نصف کنيد و روي آن بماليد تا برطرف شود. persian-area.com


زايمان بدون درد با حضور شوهر

براي نخستين بار زايمان بدون درد با حضور همسر هنگام زايمان در بيمارستان صارم تهران انجام شد. ابوطالب صارم،‌ متخصص زنان و زايمان و رئيس اين بيمارستان درباره اين زايمان گفت:‌ با توجه به كاهش بيش از حد زايمان طبيعي در بيندیگر مصالب

چگونگی فرار کردن دختران از خوابگاه هنگامی که رفت و آمد ممنوع است! (تصویری)

بدون شرح! دختران دانشجوی چینی، زمانیکه رفت و آمد در خوابگاه ممنوع می‌باشد، این شکلی فرار می‌کنند!             گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ www.seemorgh.com/Entertainment


واردات گل‌های رز مبتذل!!

بعد از ورود اقلامی ضد فرهنگی نظیر فندک با قابلیت پخش تصاویر غیراخلاقی، شلوارهای با مارک‌های مذهبی... بعد از ورود اقلامی ضد فرهنگی نظیر فندک با قابلیت پخش تصاویر غیراخلاقی، شلوارهای با مارک‌های مذهبی، حک کردن اسماء مقدس در کف کفش و ... اخیرا


اتاق هاب خواب آور و آرام بخش

  اتاق‌خواب مناسب یعنی فضایی كه در آن آرامش داشته و برای روز بعد آماده و شاداب باشید.هنگام خواب بدن كارهای مهم رشد و ترمیم بافت‌ها را انجام می‌دهد پس مهم است محیطی كه در آن هستید، مانع هشت ساعت خواب شما نشود. اتاق خواب باید باعث سلامت


نکاتی چند در مورد دکور اتاق كودك

  تزئین اتاق کودک باید مهیج و فانتزی باشد. اولین چیزی که باید در دکوراسیون بندی اتاق کودکتان به آن توجه داشته باشید، این است که این تزئینات باید مطابق با سن و روحیه کودکانتان انجام گیرد. نباید اتاق فرزند 3 ساله تان را مثل اتاق دختر 13


کوتاه و جالب از سگی که با لبخند به بچه خوک‌ها شیر می‌دهد!! (+عکس)

در مکزیک سگی دو ساله از نژاد پیت بول به اسم تکویلا (Tequila ) است که 6 تا بچه خوک را به فرزندی قبول کرده. تمام ماجرا از یک روز دو شنبه بارانی شروع شد که...   در مکزیک سگی دو ساله از نژاد پیت بول به اسم تکویلا (Tequila )است که 6 تا بچه خوک را به فرزندی قبول کرده.


برچسب :
- کارهای تزیینی خلاقانه
- تحلیل موزه گوگنهام
- دانلود فارسی ساز گلکسی جیو
- سایت کارکنان ایران
- دانلود فول آلبوم دي آگوستينو
- حل دینامیک ماشین
- CDRفرمت
- دانلود جدیدترین قسمت برنامه پارازیت 90
- زبان ترکی چندمین زبان دنیا؟
- تحلیل "موزه گوگنهایم نیویورک"
- تاریخچه مانتو از پیدایش مانتو
- کارت ویزیت برای شغل ها
- بازی دانلود قلعه 5
- اسید کلریدریک
- ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﮔﺎﻟﮑﺴﯽ ﺟﯿﻮ
- جك گوزی
- دانود آهنگاي ني انبان
- بازی لمسی5530
- دانلود وقتي رفتم
- دانلود ساقی ساقی جواد مقدم
- گارفیلد2
- advantage of scr over power trasistor
- دانلود منو ببخش هومن و محسن
- قرص آسمورال
- فرکانسkbs world
- دانلود بازي GTA7براي كامپيوتر
- دعای کمیل سلحشور
- کدمادر استرانگ4620x2
- قالب فروشگاه گیمیرز
- بازی gti برای گوشی x6
- پلیمرهای جدید جاوا برای گوشی
- اقدام پژوهی علوم راهنمایی
- قالب فروشگاه گیم
- آموزش سارفون بافتنی
- قالب سایت دلشکسته
- "کلاه فرانسوی" اموزش or "الگوی بافت"
- دانلود کتاب شیمی عمومی چارز
- دانلود vst duduk
- رمز بازي استرانگ هلد2
- ویلای ساوا لوکوربوزیه
- دانلود قالب جوملا psd 1.5
- نمونه سوالات ویزوال دلفی
- نکات اجرایی آرماتوربندی فونداسیون
- امواج فروصوت و فراصوت حیوانات
- تبدیل وضعیت نیروهای ارکان در وزارت نفت
- معني نام طناز
- دانلود+الترا ورژن آخر
- ps3gta iv
- دانلود برنامه پرینتر کنون ال بی پی
- اکورد ګیتار
- قيمت خودروهاي وارداتي در ابان 90
- جوک بیتربیتی عصرانه
- tem goshi expera x10
- طرز بافتن مدل برای پلیور مردانه
- www.serfanjahatetela.ir/
- بندر عباس خانه معلم
- نمايندگي تويوتا دررشت
- lifan 620 mvm530
- هنر گستران سناباد
- شادمهر عقیلی این پنجره
- باسوادي در ايران
- جزوه سیستم عامل استالینگز
- هوندا آکورد93
- اثرات قرص منیزیوم
- قره قاط
- دانلود نسخه جدیدu1017
- دیکشنری رایگان تخصصی شیمی
- license register in opnet11.5
- پرسشها برای موفقیت
- کتاب ریحانه بهشتی دانلود
- zar-bold free download
- درباره فال حافظ 2030
- اداره فضولی مال غیر
- پسران خوشگل عضویت
- دانلود جواب شیمی مورتیمر
- کاربرد قرص depakineچیست
- دانلود save برای بازی کامپیوتر harvest moon
- دانلود درایور تمامی کارتهای صدا creative ویندوز سون
- download license for opnet11.5 -قيمت
- خرید ساتوریا خوزستانیکا
- دانلودکارتون گارفیلد5
- نمونه های اقدام پژوهی
- برنامه براي گوشي w20i
- دانلود بازی جی تی ای فارسی با ماشین های ایرانی
- SAEED SHAYESTEH TANNAZ MP3 DOWNLOAD
- درايور 8817
- مزایای تکنولوژی Edge
- برترین نمونه برنامه سالانه مربیان پرورشی
- اويان اي يار وفاداريم
- عني حسام
- tabir khab agrab
- اقدام پپوهی
- دانلودسرود نغمه عشق
- پروژه آماده برای نرم افزار msp2007
- اسپورتیچ مدل2012
- ادوب آکروبات ژروفشنال