برای تبادل لینک کلیک نمایید


آموزش گيس بافت با كاموا

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

آموزش گيس بافت با كاموا


مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور ويژه به آنها اختصاص داده شده است.


بيمارستان مهديه به‌عنوان نخستين بيمارستان ويژه بانوان در تهران با همه رشته‌هاي تخصصي و فوق تخصصي با حضور وزير بهداشت و رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري به‌طور رسمي افتتاح شد.

اين بيمارستان ابتدا در فضايي به وسعت 29هزار مترمربع به‌عنوان موقوفه مرحوم صبوحي در جنوب ميدان شوش تهران به‌عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني مشغول فعاليت بود اما با ايده جديد مسوولان دولت نهم از سال گذشته اين بيمارستان به عنوان يك مركز بهداشتي ـ درماني فوق‌تخصصي بانوان با فعاليت پرسنل زن با حمايت مالي یک ميليارد تومان از سوي مركز امور زنان رياست‌جمهوري و مشاركت دانشكده علوم پزشكي شهيدبهشتي بازسازي و تجهيز شد و به يك بيمارستان مجهز براي بانوان تبديل شده است.


بيمارستان مهديه تهران داراي بخش‌هاي مختلف اورژانس، جراحي، داخلي، زنان و زايمان، اتاق عمل، ICU، CCU،NICU، پريناتولوژي، بخش‌هاي پاراكلينيكي، داروخانه، بخش آسيب‌هاي اجتماعي زنان و درمانگاه‌هاي جراحي، اورژانس، داخلي، اورولوژي، مغز و اعصاب، نازايي، اطفال، جراحي پلاستيك، زنان و مامايي، قلب، گوارش، چشم، پوست، ريه،كوليوسكوپي، تنظيم خانواده و ارتوپدي است.

علاوه بر اين با توجه به اينكه در حال حاضر برنامه مدون و مركزي براي پاسخگويي و رفع مشكلات زناني كه مورد خشونت جامعه و خانواده قرار مي‌گيرند، وجود ندارد، مركز مشاوره و آسيب‌شناسي رفتاري زنان با گرايش «خشونت‌هاي خانوادگي» هم در اين بيمارستان شروع به فعاليت مي‌كند.
كامران باقري لنكراني، وزير بهداشت در مراسم افتتاح اين بيمارستان اظهار اميدواري كرده است: اين مركز يك مركز خدمات پايه به زنان نباشد بلكه به يك مركز خدمات عالي بهداشتي و درماني به زنان كشور تبديل شود.


مهرداد ايزدي، رئيس اين بيمارستان نيز در اين مراسم كه علاوه بر وزير بهداشت، رئيس مركز مشاركت زنان رياست‌جمهوري و رئيس كميسيون بهداشت مجلس حضور داشتند، گفته است: بايد مشكلات اعتباري و نيروي انساني اين مركز حل شود تا بيمارستان زناني شايسته نظام جمهوري اسلامي را در اين محل داشته باشيم. چرا بيمارستان زنان؟


زهره طبيب‌زاده، رئيس مركز زنان و خانواده رياست‌جمهوري، درباره علت اختصاص بيمارستان به بانوان مي‌گويد: در حاليكه دركشورهايي مثل استراليا بيمارستان مخصوص زنان داشتند ‌ما در جمهوري اسلا‌مي ايران كه پرچمدار حركت سازمان‌يافته‌ توأم با عفاف زنان در جامعه است بيمارستان زنان نداشتيم و زنان بسياري نمي‌توانستند به راحتی بیماری خود را پيش پزشكان مرد بيان كنند ‌ولي الا‌ن به‌راحتي مي‌توانند به پزشكان متخصص زن مراجعه كنند.
به گفته يكي از پزشكان اين بيمارستان براي بعضي از زنان و خانواده‌هايشان پذيرش معاينه شدن توسط پزشك مرد و يا حمل توسط خدمه مرد مشكل است و به‌همين خاطر آنها بيماري‌شان را پنهان مي‌كنند و تا وقتي كه مجبور نشوند از مراجعه به بيمارستان و پزشك خودداري مي‌كنند اما با وجود بيمارستان مهديه دغدغه اين عده از زنان رفع شده است.


اين پزشك ادامه مي‌دهد: اگرچه پزشكان و كاركنان مراكز درماني در ايران افراد متعهد و معتقدي هستند اما وجود بيمارستاني مختص زنان هر گونه نگراني را از بين مي‌برد و حتي براي برخي از كاركنان بيمارستان هم كاركردن در محيط زنانه راحت‌تر است.
اما اختصاص بيمارستاني به زنان و استفاده از پرسنل زن در آن بدون مشكل هم نيست، چراكه اجراي اين طرح هنوز در ابتداي راه قرار دارد و به اصلاحاتي نياز دارد تا جوابگوي خواسته‌هاي مراجعه كنندگان باشد.
يكي از اين بيماران مراجعه‌كننده به اين بيمارستان نيز مي‌گويد: از اينكه پرسنل اين بيمارستان زن هستند احساس آرامش بيشتري مي‌كنيم ولي از آنجا كه اين بيمارستان آموزشي است، به غيراز متخصصان، انترن‌ها و دانشجويان مدام بیماران را مورد معاينه قرار مي‌دهند و اين براي ما آزار‌دهنده است.


او مي‌گويد: ما حتي حق اعتراض هم نداريم، چون در صورت اعتراض به ما مي‌گويند اول آموزش بعدا درمان.


بيمار ديگري مي‌گويد: تنها حسن اين بيمارستان فقط برخوردار بودن از پرسنل زن است وگرنه مشكلات اساسي ديگري دارد كه اصلا به آن توجه نمي‌شود و حتي اكثر تخت‌هاي اين بيمارستان شكسته هستند.
از طرفي كاركنان زن بيمارستان در جابه‌جايي بيماران با مشكل مواجه هستند و نياز به تخت‌ها و امكاناتي دارند كه به كمك آن سختي كمتري را تحمل كنند و بتوانند به بيماران خدمت رساني كنند.چون گاهي ديده مي‌شود كه براي بعضي كارها واقعا به كمك پرسنل مرد كه قدرت بدني بيشتري دارند نياز است و تنها با امكانات بيشتر است كه مي‌توان به خانم‌هاي كارگر بيمارستان كمك كرد كه از عهده كارها راحت‌تر برآيند. بيمارستان زنان و كمبودهاي اولين تجربه
اما براي اين بيمارستان 124 تختخوابی كه مثل تمام بيمارستان‌هاي آموزشي ديگر هنوز هم با مشكلات طرح خود‌گرداني دست‌وپنجه نرم مي‌كند، تبديل به احسن شدن كار آساني نيست.

از طرفي تامين هزينه‌هاي بيمارستان مطرح است و از طرف ديگر آموزشي بودن آن زنان بيمار را با مشكل مواجه مي‌كند.


دكتر مهرداد ايزدي، رئيس بيمارستان مهديه در ارتباط با مشكلات اين بيمارستان مي‌گويد: الان بيمارستان‌هاي آموزشي و دانشگاهي مشمول طرح خود‌گردان هستند؛ يعني از محل درآمد خودشان اداره مي‌شوند و دولت فقط حقوق پرسنل رسمي را پرداخت مي‌كند چون ساير هزينه‌هاي پرسنل به عهده خود بيمارستان است.
دكتر ايزدي معتقد است: با وجود طرح خود‌گردان وقتي ما به فكر جنرال‌كردن يك بيمارستان مي‌افتيم، بايد فكر مخارجش هم باشيم چون ما مطمئن نيستيم كه در ابتداي كار بتوانيم به اندازه كافي بيمار زن جذب كنيم.
وي در ادامه مي‌گويد: از آنجا كه بيمارستان مهديه در منطقه جنوبي تهران واقع شده است حتي ما مطمئن نيستيم بتوانيم متخصصاني را كه جذب کرده ایم راضي نگه داریم تا در چنين منطقه محرومي بمانند و مسلما وقتي ما نتوانيم توقعات متخصصان راجلب كنيم، اينجا نخواهند ماند و طرح معلق مي‌ماند، پس بايد رديفي از بودجه براي چنين بيمارستاني قائل شوند تا بتوانيم نيروهايمان را نگه داريم.
البته به گفته دكتر ايزدي، از طرف دانشگاه به اين بيمارستان كمك‌هايي شده، از قبيل فرستادن پرسنل رسمي كه مخارجشان به عهده دولت است و اضافه مي‌كند: به‌علت اينكه بيشتر اقشار محروم به اين بيمارستان مراجعه مي‌كنند و از آنجا كه بيمارستان‌هاي خود‌گردان بايد با اخذ پول از بيمار هزينه‌هاي خود را تأمين كنند.

وقتي بيشتر مراجعان با در دست گرفتن دفترچه بيمه و با شرايط بد اقتصادي مراجعه مي‌كنند، بيمارستان مسلما نمي‌تواند فقط به پولي كه از بيماران مي‌گيرد دل ببندد.
با وجود شرايط فوق، اين سوال پيش مي‌آيد كه آيا احداث بيمارستان‌هاي ويژه زنان و يا تفكيك كامل بيمارستان‌ها به زنانه و مردانه لازم است؟

رئيس بيمارستان مهديه در اين باره مي‌گويد: اگر دولت بتواند در هر استاني يك بيمارستان با اين طرح راه‌اندازي كند، كافي است چون با اين تعرفه‌هاي غير‌استاندارد و طرح خودگردان نمي‌توان بيمارستان‌ها را به‌سوي طرح انطباقي هدايت كرد. http://tehranemrooz.ir/

برچسب آموزش گيس بافت با كاموا : بررسی سونی اریکسون اکسپریا ایکس۱۰ مینی پرو,دانلود کتاب برونر و سودارت چاپ 10 (Brunner and Suddarth's Textbook of Medical-Surgical Nursing ),دانلود متریال آرشیکد,

مصالب مرتبط با آموزش گيس بافت با كاموا

اينجا فقط زنان درمان مي‌شوند

مهناز جعفري:هميشه وقتي صحبت از زنان و مسائل آنها پيش مي‌آيد همه به ياد كمبودها، ضعف‌ها و نارسايي‌ها مي‌افتند اما اين بار موضوع كمي فرق مي‌كند، چراكه براي رفاه زنان و رفع دغدغه‌هاي آنها يك بيمارستان تخصصي و مجهز به‌طور


براي از بين رفتن محل سوختگي

  براي از بين رفتن محل سوختگي (خفيف) پارچه با اتو، لکه زرد را خيس خيس کنيد و با پارچه زبري مثل کيسه حمام روي آن بکشيد يا پنبه آغشته به آب اکسيژنه روي آن بماليد يا پياز را نصف کنيد و روي آن بماليد تا برطرف شود. persian-area.com


زايمان بدون درد با حضور شوهر

براي نخستين بار زايمان بدون درد با حضور همسر هنگام زايمان در بيمارستان صارم تهران انجام شد. ابوطالب صارم،‌ متخصص زنان و زايمان و رئيس اين بيمارستان درباره اين زايمان گفت:‌ با توجه به كاهش بيش از حد زايمان طبيعي در بيندیگر مصالب

بعد از سرقت گوشی چه کنیم

آيا همه مشتركان تلفن همراه، مي‌دانند در صورتي كه گوشي تلفن همراهشان به سرقت رفت چه اقدامي را براي پيگيري سريع انجام دهند تا امكان سوءاستفاده‌هاي احتمالي گرفته شود؟ در اين گزارش مراحلي كه يك مشترك بعد از اين اتفاق بايد انجام دهد، ذكر شده است. ،


باتری شما هیچ وقت نمی میرد

دغدغه اصلی و مشترک تقریبا همه کاربران لپ تاپ ، نگرانی از کوتاه شدن عمر باتری آن به مرور زمان است. مرگ در دنیای دیجیتال نیز هم چون دنیای واقعی امری بدیهی به شمار می رود. کارایی همه وسایل به مرور کاهش می یابد. باتری لپ تاپ ها نیز از این امر مستثنا


با این 7 تیر به استرس امتحان شلیک کنید!

این 7 توصیه را به مثابه 7 تیری بدانید که با شلیک به استرس امتحان، اضطراب‌تان را رفع می‌کند.   بیشتر نوجوانان در سال‌های درس و مدرسه، اضطراب امتحان را تجربه می‌کنند. در این شرایط، فشار غیرمنطقی والدین هم می‌تواند با تشدید اضطراب نوجوان،


راه‌هاي جديد براي لذت بردن از فايرفاکس

مرورگر محبوب فايرفاکس ديگر نيازي به معرفي ندارد. يک مرورگر اپن‌سورس که هم کاربران ويندوز به خوبي آن را مي‌شناسند و هم کاربران ديگر سيستم هاي عامل، به ويژه لينوکس، ديگر به آن خوگرفته‌اند. يک مرورگر کامل و با قابليت اعتماد بالا که از يک نقطه


استرس 10 چهره خاموش دارد!

اما اگر برخی از علایم فیزیکی و روحی عذاب‌تان می‌دهد و نمی‌دانید که آنها می‌توانند هشداری بر حضور استرس در وجود شما باشند یا نه، پس با این 10 نشانه خاموش و البته عجیب استرس بیشتر آشنا شوید....   آیا شما بیش از اندازه استرس دارید یا اینکه اصلا


برچسب :
- زیرنویس savage grace dvdrip
- ادرس دكتران هپنوتيزم در كرج
- SAP Crystal Reports 2011
- تم ساعت دار برای گوشی نوکیا 2630
- چوبشار سه راه رجایی شهر کرج
- امون از دل مو وای از دل مو دانلود احمدرضا نبی زاده
- درایور مدل 8811ویندوز 7tp-link
- کد تقلب مردعنکبوتی3
- جزوه درخت جتجوی دودویی بهینه
- کرک نرم افزار boson netsim8
- كرك driver san francisco
- اموزش پانچو
- دانلود همه چیز برای گوشیk970 j10
- دانلود تصویری سپیده نازنین یارم
- "اصطلاحات مدیریتی"
- مقاله زمان سنجی
- دانلود مکاتبات بازرگانی
- "توصیف زمستان"
- نت گوشي براي ارگ و كيبورد
- دانلود نرم افزار برای نوکیا۶۱۲۰
- الفبای ورودی زبان c
- دانلود بازی sims(بدون فیلتر)
- نمودارEER سارزمان
- مرغ سحر با اجرا های مختلف mp3
- گزارشکار کارآموزی بهداشت محیط pdf
- فروش نوارتفلن
- طرح درس ساختمان سازی
- بهترين دکترهاي ارتو پد اصفهان
- مکانیزم پرس ها
- دانلود core player برای s60v5
- قيمت كمري2009
- رتبه قبولی ارشد مکانیک فردوسی
- دانلود بازی2011 برای lg kp500
- دانلود فیلم پاتال وارزوهایش
- "آیین نامه انضباط کار"
- بازی ztc
- دانلود بازی خف
- روش های اثبات قضیه فیثاغورث با ترجمه فارسی
- تمام رمز های بازی bounce
- دانلود فرهنگ مکاتبات انگلیسی بازرگانی
- مریام دینامیک ویرایش ششم حل تمرین mediafire
- استخدامي اداره دارايي استان هرمزگان
- mp3 كتاب اول سه تار ذوالفنون
- مودم adsl meganet
- Puff 003 x دانلود
- دانلود فایلهای آماده mmb
- پيش فاكتور كامپيوتر.doc
- دانلود عربي mp3
- مسیر شارژ ke990
- آموزش پیش تنیده
- نرم افزار جعبه لایتنر گوشی موبایل ماندگار
- فرمول دلتا ریاضی
- طریقه بافت زمستانه شال گردن مردانه
- دانلود بازی برای گوشی نوکیا کلاسیک 2700
- ديسك بلور ري
- طرح درس فصل ماشين ها پايه پنجم
- انگشتمو آروم عقب جلو ميكردم
- پی دی اف اموزش سه تار
- دانلود کتاب حل المسائل معادلات دیفرانسیل
- ابدیت 9696
- طرح درس علوم چهارمابتدایی
- کد تقلبی بازی saints row3 the third
- دانلود اخرین سنگر سکوت داریوش
- دانلودspss15 رایگان
- نحوه پخت چلو قفقازی
- آموزش جذب
- مجانی نرم افزار جعبه لایتنر گوشی موبایل ماندگار
- دانلود upgrade iclass k9k9
- مدار شناسایی tgs4161
- تصویری از طریقه استفاده کاندوم یا آموزش استفاده از کاندوم برای مردان
- همه عاشق شهرام صولتی
- کد تقلب قلعه 4
- كايزن ppt
- slk 200 kompressor قیمت
- دانلود رایگان مقالات کامپیوتری زبان انگلیسی همراه با ترجمه فارسی
- دانلود اسکریپت سیستم ارسال پیام کوتاه
- نقشه اصفهان و کدپستی
- سونوگرافی شبانه روزی
- بازگرداني پلاستيك
- زبانسرا-مشهد
- رمز مورتال كمبت shaolin براي ps2
- دانلود بازی فلش باربی و برتس
- آموزش خطاطی pdf
- دانلود نرم افزار Angry IP Scanner v3.0
- ph مواد غذایی
- كنسرت ياني درنيويورك
- موسیقی سنتی دانلود
- راهسازی بهبهانی
- تهیه ویروس
- زیباترین ازایش صورت عروس
- کرک انگری برد
- "نرم افزار تند خوانی"
- لبتاب hp dv6-6155ca