برای تبادل لینک کلیک نمایید


الگوریتم و فلوچارت شهریار رسولی pdf

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

الگوریتم و فلوچارت شهریار رسولی pdf

شناخت ویژگی‌های مناسب و مطلوب هر یك از مرد و زن و انتخاب همسر براساس آنها امری مهم است.

جوانان می خواهند شاخصهای مثبت را برای یك ازدواج موفّق بدانند تا بر پایه آنها همسر و شریك آینده زندگی خود را انتخاب كنند این ویژگیها چه در باره خانم ها و چه در خصوص آقایان ضرورتی انكارناپذیر است.

به طور قطع دختر خانم ها و آقا پسرها در محیطهای زندگی شخصی و اجتماعی گوناگون، متفاوت تربیت می شوند و همین تربیتهای متفاوت موجب نگرانی و دردسرهای آینده زندگی مشترك می شود، پس این پرسش كه زن خوب یا مرد خوب كیست، و چه ملاكهایی را در انتخاب همسر رعایت كنیم، امری مهم و حائز اهمیت است.


بیان كلی پارسا بودن زن به عنوان معیاری برای یك زن خوب انسان را در تعیین مصادیق آن دچار تردید می كند.

بنابراین ملاكهایی را برای زن خوب بیان می كنیم.
مشخص ترین معیار زن شایسته ، خوب شوهرداری است.
امام باقر (ع) در این باره فرموده اند:«خداوند بر مردان و زنان هر دو جهاد نوشته است جهاد مرد بذل مال و جان است تا كشته شود و جهاد زن آن است كه بر غیرت و ناراحتیهای شوهر صبر كند.»
بنابراین صبر زن در مقابل ناملایمات و ناسازگاری شوهر در حد جهاد شوهر ستوده شده است و هم چنین جهاد زن خوب شوهر داری توصیف شده است. مردی به محضر پیامبر اسلام (ص) آمد و گفت: ای رسول خدا، همسری دارم كه چون به خانه می روم، به پیشبازم می آید و وقتی بیرون می روم بدرقه ام می نماید و اگر مرا غصّه دار ببیند می گوید: غم مخور كه اگر غم روزی می خوری خداوند آن را به عهده گرفته و اگر برای آخرت غم داری و فكر می كنی خداوند بر فكر و غم تو بیفزاید.

پیامبر (ص) فرمود: او را بشارت بهشت ده و به وی بگو كه تو یكی از عاملان خداوندی و در هر روز پاداش 70 شهید برای تو خواهد بود (مكارم الاخلاق ج 1 ص 382) در كتاب تهذیب شیخ طوسی جلد 7 آمده است: ابی حمزه از جابر انصاری، صحابه پیامبر (ص) نقل كرد كه شنیدم جابرانصاری سخن می گفت از جلسه ای كه در محضر رسول خدا (ص) داشتند و درباره زنان و فضیلت بعضی از آنان نسبت به بعضی دیگر سخن به میان آمده بود.پیامبر اسلام (ص) فرمود: آیا مایلید از بهترین زنان شما خبر دهم؟

حضار گفتند: بلی یا رسول ا...

سپس پیامبر (ص) فرمود: بهترین زنان شما زنانی هستند كه فرزند به دنیا آورند و محبوب و پوشیده باشند در بین خانواده خود با عزّت، و نزد شوهرشان متواضع و فروتن باشند.

برای شوهرشان خود را بیارایند و از اغیار خود را بپوشانند و امر شوهر را اطاعت كنند و خود را در اختیار وی قرار دهند.
زن خوب به عنوان همسر و زوجه مرد آن قدر در اسلام تاكید شده است كه حضرت رسول (ص) فرمود: هیچ مردی بعد از اسلام نفعی بالاتر از همسر مسلمان عایدش نمی شود كه چون به او بنگرد مسرور گردد و چون به او فرمانی دهد، اطاعت نماید و در نبود شوهر مال او و ناموس خود را حفظ كند.
اما برای اینكه همسر خوبی باشید بهتره این توصیّه ها رو بخاطر داشته باشید :
- نق نزنید و همسر خود را سرزنش نکنید. - همسر خود را همانگونه که هست به حال خود بگذارید. - خرده گیری نکنید و عیب جویی را کنار بگذارید. - به امور کوچک زندگی زناشوئی توجه بیشتری داشته باشید. - صادقانه به تعریف و تمجید پردازید. - مؤدب باشید.
...و بطور كلی سعی كنید در زندگی این ها رو سرلوحه قرار بدید:
1-قلبتون را از نفرت آزاد كنید.
2-ذهنتون را از نگرانی آزاد كنید.
3- ساده زندگی كنید. 4-بیشتر بخشش كنید.


5-كمتر انتظار داشته باشید.


هنگام مشاجرات : ?- بهترین نتیجه از مباحثه، پرهیز از آن است. 2- به عقاید احترام بگذارید و نگوئید اشتباه میکنند. 3- اگر در اشتباه هستید، به آن اعتراف کنید. 4- در هر موردی، دوستانه شروع به صحبت کنید. 5- راه سقراط (همیشه از مخاطب پاسخ آری آری بگیری.) 6-بگذارید دیگران زیاد حرف بزنند. 7- بگذارید دیگران احساس کنند که ایده ها از خود آنهاست. 8- از دریچه چشم دیگران به کارها بنگرید. 9- نسبت به ایده ها و خواسته های دیگران همدردی نشان دهید. 10- به انگیزههای شریفتر مخاطب، توسل جوئید. 11- ایده های خود را مجسم کنید. 12-حس رقابت دیگران را تحریک کنید.
انتقاد از دیگران ( بدون جریحه دار كردنشان) : ?- قبل از شروع مطلب از او تمجید کنید. 2- خطاهای دیگران را غیرمستقیم گوشزد کنید. 3-قبل از انتقاد از دیگران، از اشتباهات خود سخن بگوئید. 4- به جای دستور صریح، دستورات را بصورت سئوال و خواهش بخوانید. 5- بگذارید طرف مقابل آبروی خود را حفظ کند. 6-از کوچکترین پیشرفتی، تعریف کنید. 7- به مردم اعتماد کنید تا سعی کنند خود را سزاوار خود سازند. 8- رفع و اصلاح عیوب را کاری آسان، نشان دهید. 9-کاری کنید تا مخاطب وظایفش را با میل و اشتیاق انجام دهد.
لازمه دوست داشتن دیگران توجه به آنهاست : ?-از صمیم قلب دیگران را دوست داشته باشید. 2- همیشه لبخند بزنید. 3- همواره به اسم دیگران توجه داشته باشید. 4-در مورد آنچه دیگران علاقمندند صحبت کنید. 5-شنونده خوبی باشید و دیگران را تشویق به صحبت در مورد خودشان کنید. 6- کاری کنید که دیگران احساس کنند وجودشان برای شما اهمیت دارد.


برچسب الگوریتم و فلوچارت شهریار رسولی pdf : دانلود درایور GF 8400GS 512MB DDR2,آموزش مودم اسکای نت sky net adsl,متن ترانه ای لشکر صاحب زمان,درباره سوکوم1250,

مصالب مرتبط با الگوریتم و فلوچارت شهریار رسولی pdf

همسر خوب

شناخت ویژگی‌های مناسب و مطلوب هر یك از مرد و زن و انتخاب همسر براساس آنها امری مهم است. جوانان می خواهند شاخصهای مثبت را برای یك ازدواج موفّق بدانند تا بر پایه آنها همسر و شریك آینده زندگی خود را انتخاب كنند این ویژگیها


مشخص ترین معیار زن شایسته

شناخت ویژگی‌های مناسب و مطلوب هر یك از مرد و زن و انتخاب همسر براساس آنها امری مهم است. جوانان می خواهند شاخصهای مثبت را برای یك ازدواج موفّق بدانند تا بر پایه آنها همسر و شریك آینده زندگی خود را انتخاب كنند این ویژگیها


همسر خوب

شناخت ویژگی‌های مناسب و مطلوب هر یك از مرد و زن و انتخاب همسر براساس آنها امری مهم است. جوانان می خواهند شاخصهای مثبت را برای یك ازدواج موفّق بدانند تا بر پایه آنها همسر و شریك آینده زندگی خود را انتخاب كنند این ویژگیهادیگر مصالب

فرشته دروغ نگفت!

همه روح‌ها در صف ایستاده بودند و یکی یکی انتخاب می‌کردند که در کجای دنیا باشند. نوبت به او رسید گفت:...   همه روح‌ها در صف ایستاده بودند و یکی یکی انتخاب می‌کردند که در کجای دنیا باشند. نوبت به او رسید گفت: دلم می‌خواهد به مدرسه بروم.


11 توصيه مهم براي زندگي زناشويي بهتر

توصيه به زوج هاي جوان اين است که زياد سخت نگيريد. هيچ گاه به خود اجازه ندهيد که فکر طلاق به ذهنتان خطور کند. حتي در بحراني ترين لحظات زندگي و در اوج کشمکش ها و اختلاف هاي زناشويي، طلاق تنها راه حل نيست. مطمئن باشيد که پس از


انتخاب یک آشپز به عنوان زیبا و جذاب ترین زن ایتالیا!! + عکس

در نظرسنجی که توسط یکی از سایت های ایتالیایی صورت گرفت، زیبا و جذاب ترین زنان این کشور انتخاب شدند...   در نظرسنجی که توسط یکی از سایت های ایتالیایی صورت گرفت، زیبا و جذاب ترین زنان این کشور انتخاب شدند.در این نظر سنجی، «پامِلا» توانست رتبه


4 مطلب مال آقايان است

زنان دنيايى پر از راز و رمز دارند كه بيشتر مردان از اين پيچيدگى ها ناآگاه هستند. بسيارى از اختلافاتى كه زنان با شوهران خود دارند به خاطر همين ناآشنايى است. اگر دوست داريد زندگى آرام و لذت بخشى داشته باشيد به نكاتى كه در اينجا


10 توصیۀ غذایی برای تقویت پوست

آیا خواهان پوستی زیبا و شفاف هستید؟ این ده توصیه را اجرا کنید و ...   1. تغذیه تان را سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی کنید:هر روز 5 واحد میوه و سبزی بخورید. به سالادهای ترکیب شده از سبزیجات، سوپ ها و سالاد میوه ها هم فکر کنید.2. سهمیۀ فیبرتان را


برچسب :
- 3500 لغت جاوا
- تاریخچه هیئت
- tiesto دانلود کنسرت بزرگ tiesto
- دانلود مدیا پلیر5800
- مزایای جکوزی
- rezadownload blogsky 1390 post 151
- دانلود فول البوم ساسان قدیمی
- رمز هاي convoy
- قرص گليكوويت
- دکر علی پیرهانی
- "ختم مجرب"
- کاردستی کودکانه 22بهمن
- دانلود رایگان ایروبیک
- ضربه به سر کودکان زیر یکسال
- قلم چی صادقیه
- مدل مانتو با پارجه ترمه
- آموزش softperfect bandwidth
- دانلود رایگان سوالات عملی کورل
- صوت آزیر زمان جنگ
- دانلود رایگان راه انداز چاپگر hp2014
- زراعت و اصلاح نباتات89
- دانلود ترانه همزبونم باش حمیرا
- محصولات کار در خانه
- ترانه بندری بوشهری
- تمدید انتقال وام مسکن
- سیستم انبار داری dfd
- پوشینهساختمانی
- هتل البرز مشهد
- جهان پارس نفت
- طرحهای توجیهی
- مدار دستگاه شوکر برقی
- كسري ابواب جمعي
- دكتركاميابي
- علي تحسري
- فاکتور های موثر بر کیفیت پوسته
- مدل مانتو هنر مندان
- تعمیر نوکیا سی۷
- آدرسمالیات ارزش افزوده
- قيمت لاستيك ميشلن michelin
- دانلود رایگان بازیcity bloxx برای موبایل
- منو با خودت ببردانلود
- ستراپك
- دانلود ترانه های جدیدمجیدیحیایی
- دانلودنرم افزار CPAC Imaging Pro
- رهن خانه در لواسان
- مدل کت ودامن مشکی زرشکی
- کد ریست samsung gt-s5260
- دانلود آمده موسم فصل ایمان
- شايد اگه دائم بودي كنارم مهستي دانلود
- اطلاعاتی در رابطه بادانشگاه
- pdf دایناسور
- چاپگرhp 1005 قیمت
- پژوهش عملياتي دکتر مهرگان
- دموی سیستم حسابداری رافع
- اس ام اس تبریک تولد برای دخبر
- دکلمه عارفانه
- دانلود مولودی خیلی باحال
- دانلود باله مشكاتيان
- مدل استین پفی کوتاه
- مطب دکتر مجيد سميعی
- دانلود دریا شهریارقنبری
- شعب پالاز موكت در تهران
- دانلود نماز لري
- دانلود ترانه سن گلمز الدون
- منو فارسی e66 نوکیا rm345
- تحقیق سیستم تعلیق 405
- sprutcam فروش نرم افزار
- sprutcam-2007 فروش نرم افزار
- دانلود ماشين حساب مهندسي موبايل
- قطعه ادبی درمورداسمان
- شرایط فک پلاک
- جريمه رهن خانه
- دانلود ترینرdelta force
- دانلود کتاب آموزش سه تار ذوالفنون
- جزوه مبانی برق1
- اس ام اسولنتاین
- ترینر جنرال زرو
- ntfsfordos تبیان
- قند خردكن دست دوم
- هیوندا ال ایکس
- همایشهای حسابداری منطقه ای دانشگاههای ازاد در سال 1391
- نحوه نگارش درخواست کار
- ارتباط gps با ميكرو
- دانلود کنسرت tiesto کنسرت دانلود
- mp3سر اومد زمستون
- گزارش کارآموزی شبکه در سایت شهرداری
- قیمت وام اوراق حق تقدم
- تبدیل بادا2 به بادا1
- فروش انواع convertor تبديل vga hdmi
- عکسهای شهرستان بابل
- دانلود دكلمه درحال مستي داريوش
- ديدنيهاي تاجيكستان
- گوشی دو سیم کارت جی ال ایکس با سیستم عامل اندروئید
- سمپاش توربینی مغناطیسی