برای تبادل لینک کلیک نمایید


بازی آنلاین قرقیز خان

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

بازی آنلاین قرقیز خان

  برای ناهار هم مادربزرگ از سبزی فروشی محل، جعفری تازه و ریحان می خرید.

آن موقع نه فریزری در کار بود تا نان را در آن بگذارند و نه کنسرو کردن غذاها معمول و مرسوم.

برای همین خانواده های قدیمی همیشه از لذت خوردن مواد غذایی تازه بهره مند می شدند.

در هر فصلی هم غذای خاص همان فصل را می خوردند. این روزها به خاطر شتاب زیاد زندگی و به دلیل گرفتاری های ریز و درشت خانواده ها و شاغل بودن خانم ها، امکان چنین کاری وجود ندارد و ما در بهترین حالت، اگر به فست فود و سوسیس و کالباس روی نیاوریم، مجبوریم مواد غذایی را فریز کنیم.

ولی برای نگهداری از مواد غذایی در فریزر باید برخی اصول را رعایت کرد تا مواد غذایی کیفیت و خاصیت شان را از دست ندهند. ● نحوه بسته بندی معمولا در منزل برای بسته بندی مواد غذایی فریزری از ظروف دردار پلاستیکی، فلزی، کیسه نایلونی یا پلاستیک های زیپ دار ویژه بسته بندی استفاده می شود.

اما استفاده از ظروف پلاستیکی یا فلزی باعث می شود ترکیب های شیمیایی موجود در آنها با مواد غذایی واکنش داده و به غذا نفوذ کنند.

البته هرگز نباید بطری های پلاستیکی آب معدنی یا نوشابه را در فریزر گذاشت، چون ترکیب هایی که در آنها وجود دارند در آب حل شده و می توانند سرطان زا باشند.

اما بهترین نوع ظرف برای استفاده در فریزر، ظرف شیشه ای مخصوص همین کار است.

البته باید هنگام پر کردن ظروف شیشه ای، مقداری فضای خالی در نظر گرفت تا ظرف در فریزر نشکند. کیسه هایی هم که برای فریز کردن استفاده می شوند، باید حتما شفاف و استاندارد باشند و در فریزر پاره نشوند.

بهتر است بسته های مواد غذایی کاملا کیپ شوند تا آلودگی وارد آنها نشود و آب مواد غذایی هم از دست نرود.

مواد غذایی اگر به طور صحیح بسته بندی و در فریزر به سرعت سرد شوند، ماندگاری نسبتا زیادی دارند ولی نباید آنها را بیش از زمان مناسب در فریزر نگه داشت چون خاصیت خود را از دست می دهند.

یادتان باشد که پس از گذشت زمان استاندارد، اگر چه مواد غذایی به ظاهر سالم هستند اما هیچ گونه ارزش تغذیه ای نداشته و به تفاله تبدیل می شوند. ● مدت نگهداری دمای فریزر نیز همیشه باید ۱۸ درجه سانتی گراد زیر صفر باشد.

در ضمن، تغییر دما، سبب خراب شدن مواد غذایی داخل فریزر می شود.

برای اینکه مواد بسته بندی شده به سرعت سرد شوند، آنها را به تدریج وارد فریزر کنید نه یکباره.

انباشتن فریزر با مواد غذایی که همگی تازه بوده و نیاز به یخ زدن دارند، باعث افزایش دمای فریزر و کاهش کیفیت مواد غذایی می شود.

در ضمن، اولین بسته غذایی فریزر شده، باید اولین بسته ای باشد که برای مصرف از آن خارج می شود.

به علاوه، بهترین زمان برای نگهداری سبزی های خام ۶ تا ۸ ماه، سبزی های پخته ۳ ماه، گوشت قرمز ۶ ماه، مرغ ۴ ماه و ماهی ۲ ماه است. ● ۸ توصیه طلایی موقع فریزکردن مواد غذایی چند نکته را باید حتما در نظر بگیرید: ۱) سعی کنید حتی الامکان مواد غذایی از آلودگی پاک شده باشند چون وجود آلودگی در کنار مواد غذایی در فریزر باعث تغییر شیمیایی و بیماری زا شدن آنها می شود. ۲) مواد غذایی بهتر است خام فریز شوند تا پخته.

به این ترتیب، اگر آلودگی و میکروبی در ماده غذایی فریز شده به وجود آمده باشد با پختن از بین می رود.

علاوه بر این، پختن باعث می شود که مدت ماندگاری مواد غذایی در فریزر به نصف برسد. ۳) برای بهتر فریز کردن، فریزر شما نباید انباشته از مواد غذایی باشد بلکه باید امکان گردش هوای سرد در اطراف مواد غذایی وجود داشته باشد. ۴) موادی مثل سوسیس و کالباس را هم بهتر است اصلا فریز نکنید؛ چرا که در تهیه این مواد غذایی، نیتریت به عنوان ماده نگهدارنده افزوده می شود و ممکن است با فریز شدن تغییر شیمیایی پیدا کرده و ترکیب های سرطان زا در آن تشکیل شود. ۵) برای فریز کردن سبزی ها، بهترین کار این است که قبل از فریز کردن، آنها را آب گردانی کنید، یعنی در آب گرم گذاشته و در بیاورید؛ با این کار، علاوه بر اینکه حجم سبزی ها کم شده و جای کمتری را در فریزر خواهند گرفت، عمل آنزیم بری هم روی آنها انجام می شود که مانع از تغییر رنگ سبزی ها و تیره شدن آنها طی فرآیند انجماد خواهد شد. ۶) برای فریزکردن میوه هایی مثل توت که امکان له شدن آنها وجود دارد، باید ابتدا میوه را بشویید.

سپس با پهن کردن روی یک پارچه تمیز خشک کنید و بعد آنها را روی یک سینی فلزی پهن کرده و در فریزر بگذارید تا یخ بزنند بعد از اینکه میوه ها یخ زدند، آنها را در پاکت گذاشته و در پاکت را کیپ کنید تا هوا وارد آن نشود. ۷) برای فریز کردن گوشت قلقلی خام یا پخته هم می توانید ابتدا آنها را در سینی ریخته و فریز کنید سپس به پاکت انتقال دهید.

به این ترتیب گوشت های قلقلی به هم نمی چسبند و شما می توانید هر بار به تعداد لازم آنها را از فریزر در بیاورید. ۸) گاهی اوقات بسته های بزرگ بستنی را برای میهمانی یا مصرف خودمان خریداری می کنیم و بعد از یک بار استفاده بقیه آن را در فریزر نگه می داریم اما ماندن بستنی در فریزر باعث می شود تا دانه های ریز یخ به آن اضافه شوند و کیفیت بستنی را پایین بیاورند.

برای جلوگیری از این پدیده بهتر است قبل از گذاشتن مجدد بستنی در فریزر، پلاستیک آن را کاملا از هوا خالی کنید و به سطح بستنی بچسبانید.


( www.salamat.ir )


برچسب بازی آنلاین قرقیز خان : کنتراست صفحه نوکیا کد 1202,دانلود سیو stronghold 2,مهیار تاجیک خیلی دوست دارو تورو,فروشگاه های اینترنتی ورزشی پوشاک,دانلود نرم افزار برای پرینتر مدل lbp2900,

مصالب مرتبط با بازی آنلاین قرقیز خان

چگونه مواد غذایی را در فریزر نگه داریم

  برای ناهار هم مادربزرگ از سبزی فروشی محل، جعفری تازه و ریحان می خرید. آن موقع نه فریزری در کار بود تا نان را در آن بگذارند و نه کنسرو کردن غذاها معمول و مرسوم. برای همین خانواده های قدیمی همیشه از لذت خوردن مواد غذایی تازه بهره مند می


چگونه مواد غذایی را در فریزر نگه داریم

  برای ناهار هم مادربزرگ از سبزی فروشی محل، جعفری تازه و ریحان می خرید. آن موقع نه فریزری در کار بود تا نان را در آن بگذارند و نه کنسرو کردن غذاها معمول و مرسوم. برای همین خانواده های قدیمی همیشه از لذت خوردن مواد غذایی تازه بهره مند


چگونه مواد غذایی را در فریزر نگه داریم؟

  برای ناهار هم مادربزرگ از سبزی فروشی محل، جعفری تازه و ریحان می خرید. آن موقع نه فریزری در کار بود تا نان را در آن بگذارند و نه کنسرو کردن غذاها معمول و مرسوم. برای همین خانواده های قدیمی همیشه از لذت خوردن مواد غذایی تازه بهره مند میدیگر مصالب

تاریخچه گروه موسیقی بیتلز

او جوان ترین عضو بیتلز بود. موسیقی و زندگی او متاثر از فرهنگ هندی، فلسفه و عرفان و روانشناسی فکر بود... بیتلز گروه موسیقی ای بودند که یک نسل را به وجود آوردند. آنها اعتقادات، سبک و ذهنیاتشان را با توجه به الهامهای درونیشان ساختند. در آغاز از غزلیات


چرا خانم ها از هم متنفر هستند؟

خانم ها در سطوح اجتماعی با هم رقابت می کنند و معیار برنده شدن آنها معمولاً توسط سایرین تعیین می شود و نتایج آن کاملاً شخصی و ناملموس است. خانم ها معمولاً با خصوصیاتی که خودشان هیچ کنترلی روی آن ندارند قضاوت می شوند: چیزی


جان لنون: گروه بیتلز از مسیح هم بزرگتر بود!!

جان لنون در اظهارات جنجال برانگیزش اظهار داشت که «آنها از مسیح هم بزرگتر بودند و میزان جنون و عشق و دلبستگی که در هوادارانشان به وجود آوردند...   به گفته مورخان، گروه بیتلز فقط کاپیتالیست بودند، نه قهرمانانی جوان!...جان لنون در اظهارات جنجال


6 سوال زنان از متخصص زنان و زايمان

اگرچه بيشتر زنان تصور ميکنند درباره قاعدگي اطلاعات کافي دارند؛ مواردي هست که خيلي از آنان دربارهاش بياطلاعاند و هميشه ممکن است در اين خصوص، اتفاقاتي بيفتد که تاکنون با آن مواجه نشده باشند. اين مطلب، شما را با رايجترين


صداهایی که در گلو خفه شدند!

ناس، رپر معروف (که نام اصلی اش ناصر جونز است) در سال 2006 با انتشار آلبوم "هیپ‌هاپ مرده" جنجال‌های زیادی به پا کرد...              آوای سیاهان   تحلیل CNN از سرنوشت مشترک جاز و هیپ‌هاپ طغیان و جوانی؛ این بود روح این موسیقی.


برچسب :
- طيز عرب
- ايه كرسي با فرمت جاوا
- افسر شهيدي شهر غریب
- دانلود تم براي LG KP 500
- بيوگرافي بازيگران 352
- معرفی رشته های شبانه(تجربی)
- دانلود رایگان god of war 3
- Ibigچیست
- برنامه6120
- دانلودبازیی تیکن
- Xilisoft HD Video Converter 5.1.17 build 1114 serial
- دانلودمجله خانواده سبز
- دانلود بادوبیشه
- دستور پخت انواع اشهای ایرانی
- بازی گارفیلد برای کامپیوتر
- "قالب دیوار بتنی"
- فروش يخچال زيمنس
- آدرس دفاترايرانسل تهران
- sms jokes
- درباره عایق سفید
- جنی
- mp3 ایسل ارش
- درایور شبکه 530tx
- "ممد جان پوران"
- مقاسه لیفان 620
- تم mp5
- تم برای کربی
- خطای 678
- دانلود بازی مرغ های مهاجم1
- دانلود استرانگ 4610
- دانلود نرم افزارانتخاب رشته 90
- download freegateradiofarda
- شرکتهای اجاره خودرو در دبی
- دانلود رمان عشق و تعهد موبایل
- بلند کیا موتور شاسی
- گروه دارکوب دانلود mp3
- دانلود ترانه مالک این خاک منم
- ورژن جديد تونز
- زمان دانلود رایگان از شاتل
- تاريخ تولد شهرام صولتي
- کارت تولد باربی
- دانلود مورتال کمبات ارماگدون
- آراد جوان
- مصاحبه پويابياتي
- مدرسه ایتالیایی در فرمانیه تهران
- مناظراستانبول
- علمی کاربردی واحد21
- موارد تجویز قرص آتوسترول 20
- قبولی کنکور سراسری تجربی دندان پزشکی
- چلیک خواننده ترکیه
- هيوندا ورنا
- چطور با یاهو اس بفرستم
- گل سنگم فريبرز لاچيني 4shared
- دانلود رایگان کارتون اکیوسان
- کتاب اذکار برای هرز
- دانلود برنامه کارت تیوی ایلیا
- استخدام شبکه تبریز
- مانتوعربی ومجلسی
- ايميلي براي چت كردن
- نصب نشدن ie 9
- mezon lebas shab
- لیست دانشگاه غیر انتفاعی شیراز
- نرم افزار جیگر
- هیوندای i20 مشخصات
- دانلود جشن تكليف
- دکتر میترا مولایی
- دفترچه راهنمای کاسیو fx-991es
- vice city راهنمایی قدم به قدم بازی
- آموزش آرچی کت
- رتبه مجاز براي پزشكي
- درست شدن خط های مسدودهمراه اول
- اگهی استخدامی بندرلنگه
- مشکل صدا یندوز7
- مقايسه رشته مديريت دولتي و بازرگاني
- مشکل صدادر یندوز7
- سایت مرکزآمارتبریز
- گزارش کار راهسازی
- کاردانی چیست
- اوازمعین
- ادرس پادگان جوادنیا قزوین
- دروغ حبیب
- 06پاسداران
- download high school musical 2 movie
- کد های مخفی گوشی های k900
- دانلود طرح گل و مرغ
- منفی شدن تست اعتیاد
- زیرنویس فارسی Schindler's List
- بازی در تهرانgta
- حاج آقا میرزایی روانشناس
- كتاب خزانة الاسرار فارسي الكترونيكي
- رمز جنگ های صلیبی
- داریوش انتالیا
- 11خواهر برادر داداشی قصاص میخواهند
- کرک نرم افزار پانیذ
- طرزتهيه سويق
- کادوی تولد باربی
- أواي فاخته اصفهاني
- ztc دانلود موبایل
- آخرین رتبه قبولی داروسازی
- دانلود ارشيو مجله گل اقا
- فایلهای با پسوند shs
- اذر سمواتی
- دانلود کرک بازی witcher 2