برای تبادل لینک کلیک نمایید


تحقیق در مورد mysql

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

تحقیق در مورد mysql

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یك انبار دیجیتال استفاده می كردید، سخت در اشتباهید.

این ابزار بندانگشتی كاركردهای مفید دیگری هم دارند كه نباید از آنها غفلت كنید. به گزارش فارس، این ابزار، امكانات و توانمندی های جالبی دارد كه به برخی از آنها اشاره می‌كنیم. ** اجرای نسخه‌های پرتابل برنامه های مختلف حافظه های فلش در كنار ذخیره سازی انواع اطلاعات برای اجرای نسخه های پرتابل یا قابل حمل برنامه های مختلف هم قابل استفاده هستند.

برنامه هایی كه نیاز به نصب ندارند و تنها با یك كلیك از روی حافظه های فلش اجرا می شوند. یكی از انواع این برنامه ها كه بسیار كاربردی است اوپن آفیس نام دارد.

این برنامه تمامی امكانات برنامه آفیس مایكروسافت را در خود دارد.همچنین نباید از نسخه های پرتابل مرورگرهایی مانند فایرفاكس و تاندربرد غفلت كرد كه به ترتیب برای مرور وب و تبادل ایمیل به كار می روند.

وقتی امكانات مجموعه آفیس با این دو برنامه تركیب شود، بخش اعظم نیازهای اداری و تجاری هم رفع می گردد.

برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های پرتابل قابل نصب بر روی حافظه های فلش می توانید به آدرس PortableApps.com مراجعه كنید. ** راه‌اندازی سیستم عامل از حافظه های فلش برای راه اندازی یك سیستم عامل كامل با تمامی امكاناتش هم می توان استفاده كرد.

این كار در مورد سیستم عامل های ویندوز و لینوكس بدون مشكل خاصی ممكن است.

هر چند امكانات نسخه های پرتابل این سیستم عامل ها تفاوت هایی با نسخه های عادیشان دارد.

اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایت های تخصصی فناوری و با انجام یك جستجوی ساده در دسترس است. ** اتصال به شبكه‌های بی‌سیم اگر یك شبكه بی سیم دارید می توانید با استفاده از تنظیمات مربوط به شبكه بی سیم در ویندوز پیكربندی مناسب را برای اتصال حافظه فلش خود به این شبكه انجام دهید.

با این كار می توان حافظه فلش را برای اتصال رایانه ها، چاپگرها و دیگر وسایل جانبی به یك شبكه بی سیم مورد استفاده قرار داد. ** تنظیم مجدد كلمه عبور اگر كلمه عبور خود در ویندوز را فراموش كنید حتما به مشكل برمی خورید.

راه حل این مساله آن است كه اطلاعات ضروری در این زمینه را ذخیره كنید تا در صورت فراموشی یا هر مشكل دیگری به سرعت به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید.
در گذشته این اطلاعات بر روی فلاپی دیسك ها ذخیره می شد، اما امروزه با استفاده از حافظه های فلش هم می توان این اطلاعات را ذخیره كرده و در صورت لزوم آنها را اجرا كرد. ** ارتقاء عملكرد سیستم با استفاده از حافظه فلش می توان عملكرد ویندوزهای ویستا و 7 را ارتقا داد.

فناوری ReadyBoost به منظور افزایش سرعت ویندوز از طریق حافظه های فلش ابداع شده است.
این فناوری از فضای خالی موجود در حافظه فلش به عنوان حافظه اضافی كمكی برای افزایش ظرفیت حافظه Cache هارد دیسك رایانه استفاده می كند.

از آنجایی كه سرعت حافظه های فلش از حافظه های سنتی مغناطیسی بیشتر است، استفاده از آنها در این زمینه سرعت سیستم و عملكرد آن را ارتقا می دهد.
دستور العمل های مربوط به این كاركرد حافظه های فلش از طریق بخش كمك یا Help ویندوز در دسترس است. ** مدیریت انتقال اطلاعات اگر از ویندوز XP استفاده می كنید می توانید برای بهبود و مدیریت بهینه انتقال اطلاعات از USB Flash Drive Manager مایكروسافت استفاده كنید.

بعد از نصب این برنامه كپی كردن فایل، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات كل حافظه فلش یا هارد دیسك، تغییر برچسب درایو و حتی ایجاد فایل Autorun راحت تر می شود. ** تبدیل به mp3 player حافظه های فلش را با اعمال اندكی تغییرات می توان به عنوان ابزاری برای گوش كردن به فایل های mp3 به كار برد.

با این كار در وقت و هزینه كاربر نیز صرفه جویی می شود.

برای این كار كافیست فایل های موسیقی خود را بر روی حافظه فلش كپی كنید و آن را به رایانه متصل كنید.

سپس نرم افزار Windows Media Player را اجرا كرده و فهرستی از قطعات موسیقی مورد علاقه تان را با استفاده از امكانات این نرم افزار ایجاد كنید. ** حفاظت از اطلاعات حساس با رمزگذاری اگر از حافظه فلش خود برای انتقال و نگهداری اطلاعات حساس و محرمانه استفاده می كنید، قادر خواهید بود برای آن كلمه عبور تعیین كنید تا هر كسی نتواند به محتوای آن دسترسی پیدا كند.
Rohos Mini Drive از جمله ابزار امنیتی است كه با استفاده از آن می توانید یك بخش یا پارتیشن حفاظت شده بر روی حافظه فلش ایجاد كرده و سپس برای آن كلمه عبور در نظر بگیرید.

با این كار امنیت خود را تضمین كرده اید. ** مدیریت وب سایت با استفاده از حافظه های فلش حتی می توان وب سایت های مورد نظر را مدیریت كرد.

اگر شما ادمین یك سایت هستید می توانید با استفاده از برنامه Server2Go، انواع وب سرورهایی كه از Apache، PHP، MySQL، Perl پشتیبانی می كنند را مدیریت كنید.
نسخه پرتابل این برنامه به راحتی و با یك كلیك بر روی حافظه های فلش قابل استفاده است.

این برنامه كه با همه نسخه های ویندوز سازگار است، از اكثر مرورگرهای اینترنتی هم پشتیبانی می كند. ** قفل كردن رایانه برنامه پرتابل Predator برای قفل كردن رایانه ها با استفاده از حافظه های فلش قابل استفاده است.

این برنامه كم حجم و كاربردی حافظه فلش را به یك كلید مطمئن مبدل می كند.

با نصب این برنامه اگر حافظه فلش به رایانه متصل باشد، همه چیز به طور عادی كار خواهد كرد، در غیر این صورت و به محض برداشتن حافظه فلش رایانه قفل خواهد شد و حتی صفحه كلید و موشواره هم از كار می افتند و نمایشگر هم سیاه می شود.

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز


برچسب تحقیق در مورد mysql : فهرست بهای نفت سال88,نحوه بافت کلاه,روش بافت پلیور نوزاد,پروژه آماده طراحی وب سایت دانشجویی,فایل از بین برنده جنیون,توضیح در مورد کرم هیر استاپ,

مصالب مرتبط با تحقیق در مورد mysql

10 قابلیت عجیب فلش USB

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یك انبار دیجیتال استفاده می كردید، سخت در اشتباهید. این ابزار بندانگشتی كاركردهای مفید دیگری هم دارند كه نباید از آنها غفلت كنید. به گزارش فارس، این ابزار، امكانات و توانمندی


۱۰ ابزار کاربردی جالب و شگفت‌انگیز برای فلش usb

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یک انبار دیجیتال استفاده می کردید، سخت در اشتباهید. این ابزار بندانگشتی کارکردهای مفید دیگری هم دارند که نباید از آنها غفلت کنید. این ابزار، امکانات و توانمندی های جالبی


10 قابليت عجيب ابزاری به نام فلش USB !

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یك انبار دیجیتال استفاده می كردید، سخت در اشتباهید. این ابزار بندانگشتی كاركردهای مفید دیگری هم دارند كه نباید از آنها غفلت كنید... این ابزار، امكانات و توانمندی های جالبیدیگر مصالب

گرايش زنان به زايمان از طريق سزارين

سلامتی - سميه شرافتي: كالبد شكافي افزايش آمار سزارين در گفت‌وگو با يك متخصص. گفته مي‌شود سزارين در هر كشور يكي از شاخص‌هاي بررسي عملكرد برنامه‌هاي سلامت مادران است و افزايش سزارين‌هاي غيرضروري نشان‌دهنده عملكرد نامناسب


زیباترین‌های دنیا! (+عکس)

در این مجموعه سعی شده است که زیباترین افراد و مکان‌ها گردآوری شود   زیباترین خانه دنیا - خانه رونالدینهو در اسپانیا     زیباترین شهر دنیا، ونکوور کانادا     برنده زیباترین بچه دنیا در سال 2007 پسر بچه پاکستانی ساکن استرالیا     دختر


اتفاقی بسیار نادر و عجیب!! (+عکس)

نیکُلاس هُلدرمن، ۲۰ ماهه هنگامی که داشت با دو برادر بزرگتر خودش بازی می‌کرد بر روی دسته کلید ماشین والدین خودش سقوط کرد و یکی از کلیدها پلک این کودک آمریکایی رو پاره کرد و به اعماق مغزش نفوذ کرد... نیکُلاس هُلدرمن ِ ، ۲۰ ماهه هنگامی که داشت با دو


درباره همسرتان کلی‌گویی نکنید

1 ـ خودتان را جای همسرتان بگذارید: وسط داد و بیداد‌‌هایی که می‌کنید، یک لحظه خودتان را جای همسرتان بگذارید و سعی کنید تا جایی که می‌توانید مشکلاتش، استرس‌‌هایی که دارد و احساسات فعلی‌اش را درک کنید. 2 ـ باورهای غیر واقع‌بینانه


بازیگر هالیوودی که سال به سال جوان‌تر می‌شود! (+عکس)

این بازیگر امریکایی از جمله بازیگرانی است که توانسته است جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را کسب نماید. او در سال 2000 این عنوان ارزشمند را... جولیا رابرتز در سال ۱۹۶۷ به دنیا آمده است. این بازیگر امریکایی از جمله بازیگرانی است که توانسته است


برچسب :
- صرافی کتاب اول
- "ورود به سایت یوتوب"
- دانلود اغانی حسام الرسام mp3
- سينمايي جزيره اسرارآميز
- مخفف کلمه ok
- آخرین دستور دولت جذب نیروهای شرکتی بهمن 1390
- طریقه محاسبه مهریه های قدیم به قیمت روز
- "فحشا زير چادر"
- رتبه دانشگاه آزاد آذرشهر
- شعرومطلب مناجاتی
- دانلود درایور 1520dell
- نمونه انواع نامه های اداری
- مصرف كندر در بارداري
- شرایط فروش ویژه محصولات سایپادردهه فجر90
- nivs d15 قیمت
- فارسی motorola charm
- مانتو حاملگی ایرانی
- خريدكتاب اول
- نمونه پرسشنامه مدیریت منابع انسانی
- آغوشم
- "طرح هاي سفره هفت سين"
- http://www.drhoban.com/
- مزاحم تلفنی1390
- دانلود ترانه های گلناردهقان
- دانلود این بانگ آزادی
- آموزش Camfrog.Video.Chat
- نسبت قيمت طلا به نفت
- save batmanدانلود
- سایت دادافرین
- پادگان المهدی بابل
- اجاره خانه در قشم نوروز 91
- تصاویر زیبای زمستانی برای پاورپوینت
- مدل و روش بافت پليور مردانه
- رمز شنا بازی gta6
- صرافي کتاب اول
- كيف ناكني في السونا
- قيمت سكه دربازارروز
- نمايندگي ايران خودروال90
- دانلود زیرنویس فارسی hot chick
- هیات یزد بیماران خاص
- ميز كتابخانه
- لباس عرس
- دكتر هوشنگ فقيهي
- تزيين دستشويي
- مشخصات قطار کویر
- البوم 2011 یانی
- نمايندگي پاژن دوكابين
- بنر مسابقات ورزشی
- دانلود بازی civilization 6
- use case دبیرخانه
- daneshgahe elmi karbordi koosha teh
- نمونه مسئله برای درس برنامه سازی پیشرفته
- پروژه طراحی شفت طراحی اجزا
- کلمح بالبصر
- crystal reports .net programming by brian bischof torrent download
- مشکل زود ارضایی قرص ویاگرا
- فرم خام رزومه انگلیسی
- مددکاری فردی یا اجتماعی
- اموزش 2005 c visual studio
- نمونه سوالاندیشه های سیاسی امام خمینی
- فركانسهاي جديد بدر سات
- بازی دزدان دریایی کاراییب برای کامپیوتر
- راهکارهای آبادانی درکشورها
- دانلود آپدیت آی کلاس k9k9
- پوست و prp
- دليل زود تمام شدن شارج باتري موباي htc
- پخت پلو در پلوپز
- دانلودلاو استوری پیانو
- صرافی درخیابان جردن
- نمونه کارنامه قبولی پزشکی قشم ازاد
- تکفام پرتو
- torrent Office amozesh farsi vidieo
- البوم حسین الجسمی
- ترد میل توربو2400
- قصر بلور پروانه
- زنگ گوشی پیانو آستوریاس
- فتو شاین
- jackass 1
- "سوالات تستی درس وصایای امام"
- ساختمان عمومی ترکیبات فلاونوئیدها
- فرمت رزومه کاری dl
- فراخوان مقاله درباره جهاداقتصادی
- نسوز کنندهigi2
- انگری بردز2011
- دانلود کتاب تعمیر خودرو
- دانلود درایو snaazzi
- سنگ قبر های قدیمی
- طرح درس مهد كودك
- خانم صنوبری ماساژ
- لباس بچگانه بهاری
- دانلود حل المسائل محاسبات عددی نیکوکار
- دعای کیل
- سرام آرا