برای تبادل لینک کلیک نمایید


تحقیق در مورد mysql

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

تحقیق در مورد mysql

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یك انبار دیجیتال استفاده می كردید، سخت در اشتباهید.

این ابزار بندانگشتی كاركردهای مفید دیگری هم دارند كه نباید از آنها غفلت كنید. به گزارش فارس، این ابزار، امكانات و توانمندی های جالبی دارد كه به برخی از آنها اشاره می‌كنیم. ** اجرای نسخه‌های پرتابل برنامه های مختلف حافظه های فلش در كنار ذخیره سازی انواع اطلاعات برای اجرای نسخه های پرتابل یا قابل حمل برنامه های مختلف هم قابل استفاده هستند.

برنامه هایی كه نیاز به نصب ندارند و تنها با یك كلیك از روی حافظه های فلش اجرا می شوند. یكی از انواع این برنامه ها كه بسیار كاربردی است اوپن آفیس نام دارد.

این برنامه تمامی امكانات برنامه آفیس مایكروسافت را در خود دارد.همچنین نباید از نسخه های پرتابل مرورگرهایی مانند فایرفاكس و تاندربرد غفلت كرد كه به ترتیب برای مرور وب و تبادل ایمیل به كار می روند.

وقتی امكانات مجموعه آفیس با این دو برنامه تركیب شود، بخش اعظم نیازهای اداری و تجاری هم رفع می گردد.

برای كسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های پرتابل قابل نصب بر روی حافظه های فلش می توانید به آدرس PortableApps.com مراجعه كنید. ** راه‌اندازی سیستم عامل از حافظه های فلش برای راه اندازی یك سیستم عامل كامل با تمامی امكاناتش هم می توان استفاده كرد.

این كار در مورد سیستم عامل های ویندوز و لینوكس بدون مشكل خاصی ممكن است.

هر چند امكانات نسخه های پرتابل این سیستم عامل ها تفاوت هایی با نسخه های عادیشان دارد.

اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایت های تخصصی فناوری و با انجام یك جستجوی ساده در دسترس است. ** اتصال به شبكه‌های بی‌سیم اگر یك شبكه بی سیم دارید می توانید با استفاده از تنظیمات مربوط به شبكه بی سیم در ویندوز پیكربندی مناسب را برای اتصال حافظه فلش خود به این شبكه انجام دهید.

با این كار می توان حافظه فلش را برای اتصال رایانه ها، چاپگرها و دیگر وسایل جانبی به یك شبكه بی سیم مورد استفاده قرار داد. ** تنظیم مجدد كلمه عبور اگر كلمه عبور خود در ویندوز را فراموش كنید حتما به مشكل برمی خورید.

راه حل این مساله آن است كه اطلاعات ضروری در این زمینه را ذخیره كنید تا در صورت فراموشی یا هر مشكل دیگری به سرعت به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید.
در گذشته این اطلاعات بر روی فلاپی دیسك ها ذخیره می شد، اما امروزه با استفاده از حافظه های فلش هم می توان این اطلاعات را ذخیره كرده و در صورت لزوم آنها را اجرا كرد. ** ارتقاء عملكرد سیستم با استفاده از حافظه فلش می توان عملكرد ویندوزهای ویستا و 7 را ارتقا داد.

فناوری ReadyBoost به منظور افزایش سرعت ویندوز از طریق حافظه های فلش ابداع شده است.
این فناوری از فضای خالی موجود در حافظه فلش به عنوان حافظه اضافی كمكی برای افزایش ظرفیت حافظه Cache هارد دیسك رایانه استفاده می كند.

از آنجایی كه سرعت حافظه های فلش از حافظه های سنتی مغناطیسی بیشتر است، استفاده از آنها در این زمینه سرعت سیستم و عملكرد آن را ارتقا می دهد.
دستور العمل های مربوط به این كاركرد حافظه های فلش از طریق بخش كمك یا Help ویندوز در دسترس است. ** مدیریت انتقال اطلاعات اگر از ویندوز XP استفاده می كنید می توانید برای بهبود و مدیریت بهینه انتقال اطلاعات از USB Flash Drive Manager مایكروسافت استفاده كنید.

بعد از نصب این برنامه كپی كردن فایل، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات كل حافظه فلش یا هارد دیسك، تغییر برچسب درایو و حتی ایجاد فایل Autorun راحت تر می شود. ** تبدیل به mp3 player حافظه های فلش را با اعمال اندكی تغییرات می توان به عنوان ابزاری برای گوش كردن به فایل های mp3 به كار برد.

با این كار در وقت و هزینه كاربر نیز صرفه جویی می شود.

برای این كار كافیست فایل های موسیقی خود را بر روی حافظه فلش كپی كنید و آن را به رایانه متصل كنید.

سپس نرم افزار Windows Media Player را اجرا كرده و فهرستی از قطعات موسیقی مورد علاقه تان را با استفاده از امكانات این نرم افزار ایجاد كنید. ** حفاظت از اطلاعات حساس با رمزگذاری اگر از حافظه فلش خود برای انتقال و نگهداری اطلاعات حساس و محرمانه استفاده می كنید، قادر خواهید بود برای آن كلمه عبور تعیین كنید تا هر كسی نتواند به محتوای آن دسترسی پیدا كند.
Rohos Mini Drive از جمله ابزار امنیتی است كه با استفاده از آن می توانید یك بخش یا پارتیشن حفاظت شده بر روی حافظه فلش ایجاد كرده و سپس برای آن كلمه عبور در نظر بگیرید.

با این كار امنیت خود را تضمین كرده اید. ** مدیریت وب سایت با استفاده از حافظه های فلش حتی می توان وب سایت های مورد نظر را مدیریت كرد.

اگر شما ادمین یك سایت هستید می توانید با استفاده از برنامه Server2Go، انواع وب سرورهایی كه از Apache، PHP، MySQL، Perl پشتیبانی می كنند را مدیریت كنید.
نسخه پرتابل این برنامه به راحتی و با یك كلیك بر روی حافظه های فلش قابل استفاده است.

این برنامه كه با همه نسخه های ویندوز سازگار است، از اكثر مرورگرهای اینترنتی هم پشتیبانی می كند. ** قفل كردن رایانه برنامه پرتابل Predator برای قفل كردن رایانه ها با استفاده از حافظه های فلش قابل استفاده است.

این برنامه كم حجم و كاربردی حافظه فلش را به یك كلید مطمئن مبدل می كند.

با نصب این برنامه اگر حافظه فلش به رایانه متصل باشد، همه چیز به طور عادی كار خواهد كرد، در غیر این صورت و به محض برداشتن حافظه فلش رایانه قفل خواهد شد و حتی صفحه كلید و موشواره هم از كار می افتند و نمایشگر هم سیاه می شود.

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز


برچسب تحقیق در مورد mysql : فهرست بهای نفت سال88,نحوه بافت کلاه,روش بافت پلیور نوزاد,پروژه آماده طراحی وب سایت دانشجویی,فایل از بین برنده جنیون,توضیح در مورد کرم هیر استاپ,

مصالب مرتبط با تحقیق در مورد mysql

10 قابلیت عجیب فلش USB

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یك انبار دیجیتال استفاده می كردید، سخت در اشتباهید. این ابزار بندانگشتی كاركردهای مفید دیگری هم دارند كه نباید از آنها غفلت كنید. به گزارش فارس، این ابزار، امكانات و توانمندی


۱۰ ابزار کاربردی جالب و شگفت‌انگیز برای فلش usb

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یک انبار دیجیتال استفاده می کردید، سخت در اشتباهید. این ابزار بندانگشتی کارکردهای مفید دیگری هم دارند که نباید از آنها غفلت کنید. این ابزار، امکانات و توانمندی های جالبی


10 قابليت عجيب ابزاری به نام فلش USB !

اگر تا به حال از حافظه‌های فلش تنها برای ذخیره سازی اطلاعات و به عنوان یك انبار دیجیتال استفاده می كردید، سخت در اشتباهید. این ابزار بندانگشتی كاركردهای مفید دیگری هم دارند كه نباید از آنها غفلت كنید... این ابزار، امكانات و توانمندی های جالبیدیگر مصالب

یک دستور العمل همیشگی

كودكان مانند بزرگترها تنوع را دوست دارند به خصوص آنكه وقتی آنان به سن 5 – 4 سالگی می‌رسند دوست دارند محیط‌شان تحولی جدی پیدا كند. آنها نسبت به كوچك‌ترین تغییرات خانه واكنش نشان می‌دهند. شادی برای كودكان یك دستورالعمل همیشگی است. آنها به


حداقل بودجه خرید آپارتمان نوساز در تهران

به جز مناطق جنوبی شهر تهران که متوسط قیمت‌ها پايین‌تر از مناطق دیگر تهران است، در سایر خیابان‌های شهر تهران قیمت‌ها کمی به بالا سوق پیدا کرده است.     دنیای اقتصاد:گشتی در بین واحدهای آماده برای خرید و فروش پایتخت نشان می‌دهد؛ در میان


چطوراتاق خوابمان استانداردشود

اتاق نباید با یک سری اشیای عجیب و غریب پر شود. زمان طراحی دکور اتاق خواب باید فقط بر ضروریات متمرکز شد تا اتاق خواب شلوغ نشود. کارشناسان می‌گویند فقط یک تختخواب خوب برای تضمین خوابی که خستگی را از تن به در کند، کافی نیست.دکور اتاق خواب هم اهمیت


کارخانه تولید آرامش

شاید وقت آن رسیده باشد كه دكوراسیون اتاق نشیمن خود را از حالت رسمی بودن در بیاورید. اتاق نشیمن نباید بلا استفاده بماند، دوره آن روزهایی كه خانواده ها تنها هفته ای یكبار در اتاق نشیمن دور هم جمع می شدند و چای سرو می كردند دیگر به پایان رسیده


اعتراف به قتل دختر روانی به دليل عذاب وجدان

عاملان قتل دختر روانی كه منكر جنايت شده ‌بودند در جلسه محاكمه‌ به دليل عذاب وجدان به قتل اعتراف كردند. شرق: عاملان قتل دختر روانی كه منكر جنایت شده ‌بودند در جلسه محاكمه‌ به دلیل عذاب وجدان به قتل اعتراف كردند. در ابتدای این جلسه محاكمه


برچسب :
- نتیجه امتحان مدرسه ایتالیایی
- "solaimany nazar"
- ssp3100 metal detector
- ادب دان
- برای علوم دوم راهنماییPPT
- کرم لک بر اوریفلیم
- دانلود نود32مخصوص سرور2003
- ديواره داخلي توده احشايي صدف حلزون
- دانلود بازی مرغان مهاجر4
- دانلود بازى مبايل f480
- تقویم 1391 هجری شمسی جاوا
- تم برای star2
- تم نوکیا2700جدید
- برنامه بلوتوث x8
- نحوه محا سبه معدل دیپلم
- جدیدترین تی شرتهای راک
- دعای عهد مهدی سماواتی
- دانلود بازی pes2012 گوشی 5130
- پکییج طلایی بوردا 2011
- تزیین هندوانه به شکل گل شیپور
- رهنمودهاي who
-  بهترین مهدکودک شمال تهران
- درباره سنسور گاز mq2
- بارک حاشیه ای چمران
- پسورد irancardshare
- بی ام و3000کوپه
- دانلود رایگان فونت NazaninBold
- تولید جاکفشی اوروسی
- بازی کوماندو2
- آموزش برنامه نویسی الگوریتم و فلوچارت pdf
- دانلود برنامه پلاک برای s60v5
- دانلود زیرنویس Arena 2011
- چرا نماز 17 رکعت هست doc
- درایور پرینترhp laserjet m1522n
- تحقیق در مورد ابروداری
- اچ پي2015
- پخش مانتوارزان
- امزش دو نفره كردن در بازي gta5 درpc
- دانلود زیرنویس فارسی The Lover's Guide
- مولاری سگا
- ف شكن قوي
- برطرف شدن شق درد
- هومن گنجور دانلود رایگان
- عطر فروشیهای معروف تهران
- دليل انتخاب پول
- تمام راه های بستن ایتم های بازی کامپیوتری warcraft 3 dota
- جزئیات اجرایی سقف شیروانی
- زندگی نامه حبیب از یاران امام حسین
- دانلود نرم افزار y!intai
- رمز ماشینهای مدل بالا برای پلستیشن 2
- دانلودkmplayer2
- طرح درس برتر کشوری بخوانیم اول دبستان
- کد ساعت فلش ساده
- "گزارشکارشیمی فیزیک"
- master password for strong srt 4622xii
- درایور tv capture snazzi
- "نصب Fluent"
- پایان نامه کارشناسی الکترونیک مخابرات pll
- دانلود کتاب ايا توان نيمه گمشده ام هستي
- فارسي نويس برا يوليد11
- "دانلود 3gp سوپر"
- یوزکیس*بیمارستان
- دانلود تابلوهای استاد امیرخانی
- معادله کلازیوس کلاپرون
- تشخیص کلسترول
- ویرتوال گیرل
- download rayegan bazi chickeninvaders1
- درهم به تومان
- دانلود برنامه فارسی ساز nokia5233
- فروشگاه ارادوتخت خواب
- رمز gti 7psp
- www.tebva sonat.cam
- ken xin da k900 بازی
- mehdi rahmati va hamsarash
- امتحان جامع چهارم دبستان
- دانلود listening کتاب interchange2
- دانلود آهنگهای قدیمی وزیر خاکی
- سؤالات مهم تئوری رایانه کار درجه 1
- سایت تخصصی محصولات لانکوم
- طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی
- mosabeghe raghs khordadian
- دانلود سبك سوسن خانم جواد مقدم
- 2030 mobinone ir
- آموزش دو نفره كردن در بازي gta5 در pc
- اسیبهای رایج در فوتبال PPT
- کاربردمیکروکنترولردرصنعت
- shelby فروش
- شخصيت هري پاتر
- دانلود مقاله های قاچاق کالا
- لوازم کاربردی آشپزخانه
- کد اصلی n97iچینی
- طریقه کاشت موز
- آموزش خرید وفروش
- قفل اثرانگشت سامسونگc3303
- Xperia neo Vبهاء
- وبسایت رسمی دکتر تورج زرگر
- xplore برای نوکیا s40