برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود رایگان بازی اسکای فورس برای کامپیوتر

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود رایگان بازی اسکای فورس برای کامپیوتر

  جوانان بیش از سایر اعضای خانواده به فضایی مستقل اما در دل خانواده نیاز دارند كه باید با حمایت و یاری والدین و سلیقه خودشان فراهم شود.

اتاق یك جوان باید امكانات و وسایلی تقریبا نزدیك به یك خانه مجزا را در خود جای دهد زیرا نیازهای جوانان به عنوان افرادی بالغ و كامل فضایی مستقل را می طلبد كه در آن امكان زندگی و مطالعه همراه با آسایش و دور از رفت و آمد و فعالیت های جاری در خانه را داشته باشند.

این اتاق باید دارای فضا و امكانات كافی برای نشستن، خوابیدن، استراحت، كار، مطالعه و سرگرمی های مورد علاقه جوانان مانند كامپیوتر و لوازم صوتی باشد.

علاوه بر اینها در اتاق جوان باید امكان پذیرایی از چند دوست نیز فراهم باشد.

این اتاق چندمنظوره باید مضاف بر لوازم و مبلمان مورد نیاز مقدار زیادی از وسایل شخصی، لباس ها، كیف ها، كفش، كتاب و خرده ریز های بی شمار را نیز در خود جای دهد.

به این ترتیب اهمیت استفاده بهینه از هر سانتی متر مربع آن بدیهی است.

اتاق های چندمنظوره باید به دقت بیشتری طراحی شوند تا حداكثر استفاده از فضای موجود به عمل آمده و هر یك از ملزومات اتاق در جایی مناسب و قابل استفاده قرار گیرند در حالی كه فضای كافی برای حركت در میان آنها و همچنین باز و بسته شدن درها و كشوها باقی بماند.
به عنوان یك جوان اگر می خواهید اتاق تان را از نو طراحی كنید یا دكوراسیون و چیدمان آن را تغییر دهید بیش از هر چیز فهرستی از فعالیت هایی كه اغلب در اتاق خودتان انجام می دهید تهیه كنید سپس لیستی از وسایل مورد نیازتان كه باید خریداری كنید بنویسید.

مبلمان مورد نیاز برای اتاق شما احتمالا شامل یك تختخواب، صندلی، یا مبل راحتی جهت نشستن یك یا دو مهمان و میز و صندلی كار است.
اصلی ترین وسیله در اتاق خواب تخت است.

پیش از هر كار تصمیم بگیرید به چه نوع تختی نیاز دارید.

در حقیقت این نقطه شروع برنامه ریزی و طراحی شما برای دكوراسیون اتاق است.

شكل ظاهری تختخواب شما سبك دكوراسیون اتاق را تعیین می كند، اما راحتی آن از بیشترین اهمیت برخوردار است.

انتخاب تشك شاید از انتخاب تخت نیز مهم تر باشد.

چون خوابیدن بر روی تشكی كه برای بدن شما مناسب نیست می تواند به درد پشت و كمردردهای طولانی منجر شود.

اگر تشك فنری خریداری كردید به خاطر داشته باشید چند بار در سال جهت قرارگیری آن روی تخت را از بالا به پایین و پشت به رو تغییر دهید تا فنرهای داخل تشك یكسان فرسوده شوند.

از آنجا كه اتاق خواب ها در آپارتمان های امروزی اغلب كوچك هستند بهترین روش برای مبله كردن اتاق استفاده از وسایل چندمنظوره است.

به عنوان مثال بهتر است تختخوابی بخرید كه بتوان از آن به عنوان یك كاناپه نیز استفاده كرد.

تختخواب هایی كه دیواره كوتاهی در دو طرف دارند به راحتی با افزودن چند كوسن به یك كاناپه تبدیل می شوند یا ممكن است مبل یا كاناپه تختخوابشو خریداری كنید.

در این صورت در طول روز تختخواب جایی را اشغال نمی كند.

یك انتخاب دیگر برای اتاق های خیلی كوچك استفاده از تختخواب های كم جا است.

این تخت ها پس از جمع شدن به موازات دیوار قرار می گیرند و فضای اتاق را برای حركت آسوده باز می گذارند.

یك راهكار دیگر قرار دادن تختخواب در ارتفاع است به این ترتیب فضای زیر تحت در اختیار شما باقی می ماند.

با استفاده از تختخواب های پایه بلند می توان از فضای زیر تخت برای قراردادن میز تحریر، میز كامپیوتر و یا كتابخانه سود برد.

وجود یك میز كوچك در كنار تخت مورد نیاز است تا از سطح روی آن برای قرار دادن یك چراغ مطالعه، ساعت زنگ دار و احتمالا یك لیوان آب یا كتابی كه قبل از خواب مطالعه می كنید استفاده كنید.

این میز كوچك ممكن است با یك طبقه نصب شده به دیوار كنار تخت جایگزین شود و یا در مواردی كه به فضای بیشتری برای نگهداری از وسایلتان نیاز دارید می توان به جای آن از یك جعبه چوبی استفاده كرد.

در این صورت هم از فضای داخل جعبه سود می برید و هم از سطح روی آن به عنوان میز كنار تخت استفاده می كنید.

اگر فضای اتاق به اندازه ای كوچك است كه امكان قرار دادن میزی در كنار تخت وجود ندارد، یك طبقه به اندازه عرض تختخواب در قسمت بالای تخت و در ارتفاع مناسبی از آن روی دیواری كه تخت به آن تكیه دارد نصب كنید.
برای تامین فضای لازم جهت نگهداری از لباس ها، كتاب ها و سایر وسایل از تمام امكانات و زوایای اتاق بهره بگیرید.

اگر اندازه اتاق در حدی است كه از تختخواب معمولی استفاده كنید آن را از نوع كشودار انتخاب كنید تا بتوانید از فضای زیر تخت برای وسایل دیگر بهره بگیرید و یا با قرار دادن چند جعبه با ارتفاع مناسب در زیر تخت از این فضا سود ببرید.

وسایلتان را می توانید به دو گروه تقسیم كنید: آنهایی كه به صورت روزانه یا هر چند روز یك بار مورد استفاده قرار می گیرند و وسایلی كه در فاصله های زمانی طولانی تر به كار می آیند.

دسته اول را در فضاهای در دسترس قرار دهید و دسته دوم را در جاهایی مثل قسمت بالای كمد بگذارید كه چندان در دسترس نیستند.

برای استفاده بهینه از فضای اتاقتان از ابتكار و خلاقیت خود بهره بگیرید و از فضاهای به ظاهر مرده سود ببرید.

در بسیاری از اتاق ها وجود ستون ها و نقایص زمین موجب به وجود آمدن فرورفتگی هایی در دیوارهای خانه می شود.

این فرورفتگی ها برای نصب طبقات و استفاده به عنوان كتابخانه یا قرار دادن لوازم صوتی و حتی كامپیوتر و وسایل جانبی آن فضایی مناسب هستند.

نصب طبقات چوبی، فلزی و یا شیشه ای بر روی دیوارهای صاف و بدون فرورفتگی نیز می تواند فضایی برای قرار دادن وسایل كوچك و خرده ریزهای شخصی شما فراهم كند.
میز تحریر یا میز كامپیوترتان می تواند یك میز سه گوش كوچك در زاویه دو دیوار اتاق باشد.

اگر جای كافی برای یك میز كامپیوتر معمولی دارید ممكن است آن را در زیر پنجره جایی از دیوار كه معمولا استفاده نمی شود قرار دهید.

میزی انتخاب كنید كه طول و عرض كمتری داشته باشد اما دارای طبقات متعددی برای قرار دادن وسایل جانبی كامپیوتر باشد.
كمدهای دیواری كه اغلب ارتفاعی تا سقف اتاق دارند فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای استفاده بیشتر از این فضا می توانید داخل كمد را طبقه بندی كنید و یا در قسمت پایین آن دو یا سه كشو بسازید.

اگر اتاق شما كوچك است بهتر است هیچ امكانی را برای استفاده از این فضا از دست ندهید و با نصب جیب های پارچه ای یا چند رشته طناب به موازات هم بر روی سطح داخلی كمد حداكثر استفاده از فضای داخل كمد را داشته باشید.
اگر اغلب در اتاق خود پذیرای تعدادی از دوستانتان هستید برای تامین فضای نشستن كافی می توانید از صندلی های تاشوی كوچك یا صندلی هایی كه روی هم قرار می گیرند استفاده كنید.

به این ترتیب در زمانی كه به آنها نیاز ندارید صندلی ها را جمع كرده در گوشه ای از اتاق یا داخل یك كمد قرار می دهید.

در فضای كوچك دو هدف را باید در تمام مراحل دكوراسیون اتاق به خاطر داشته باشیم: یكی استفاده بهینه از تمام فضای موجود و دیگری بزرگ نمایی و القای حس فضای بیشتر به بیننده.
درباره هدف اول راهكارهایی را بررسی كردیم اما هدف دوم از طریق انتخاب رنگ و نورپردازی فضا عملی می شود.

رنگ های روشن و ساده مانند خانواده رنگ های خنثی و یا رنگ های طبیعی بهترین انتخاب برای اتاق های بسیار كوچك هستند.

اما اگر اتاق شما خیلی كوچك نباشد می توانید تنوع رنگی بیشتری در آن داشته باشید.

اگرچه همواره رنگ های آرامش بخش و ملایم برای اتاق خواب ها توصیه می شوند اما اتاق خواب فضایی خصوصی است و باید با سلیقه صاحب آن رنگ آمیزی شود.

اما علاوه بر سلیقه شخصی اطلاع از بعضی اصول در انتخاب رنگ مفید است.

به خاطر داشته باشید رنگ های سرد مانند آبی ها و سبزها رنگ هایی هستند كه سطوح را عقب تر از آنچه هستند نشان می دهند از این رو فضاهای كوچك را بزرگتر می نمایانند در حالی كه رنگ های گرم كه اصطلاحا به «رنگ های پیش رونده» معروف هستند جلوتر به نظر می رسند و در نتیجه فضا را كوچكتر نشان می دهند.

جوانان اغلب به رنگ های پرانرژی و زنده علاقه مند هستند اما بهتر است برای طراحی رنگ در یك اتاق كوچك از این رنگ ها در سطوح كوچك و به عنوان آكسان استفاده كنید.

از دیوارهای روشن اتاق به عنوان بومی سفید برای معرفی سطوح رنگی كوچكتر با رنگ های درخشان و مورد علاقه تان بهره بگیرید.

دیوارهای سفید یا كرم روشن شاید برای جوانان كمی كسل كننده به نظر برسند اما در عوض این حسن را دارند كه به شما امكان می دهند هر چند گاه یك بار رنگ سایر وسایل اتاقتان را بدون نگرانی از هماهنگی آن با رنگ دیوارها تغییر دهید.

برای بزرگنمایی اتاق های كوچك بهتر است درها و پنجره را به رنگ دیوار رنگ بزنید و حتی پرده اتاق را ساده و همرنگ دیوار انتخاب كنید.

تاثیر آینه ها در بزرگنمایی را فراموش نكنید.

وجود یك آینه قدی در اتاق یك جوان نیازی حتمی است ضمن اینكه با بازتاب نور فضا را نیز بزرگتر از آنچه هست نشان خواهد داد.

در صورت امكان آینه را روی دیوار مقابل پنجره نصب كنید تا با بازتاب نور طبیعی تاثیر بیشتری داشته باشد.

نصب آینه بر روی در كمدها نیز علاوه بر بزرگنمایی و گردش نور در اتاق به آن نمایی مدرن می بخشد.

نورپردازی نیز از اصولی است كه باید به آن توجه شود.
alexa.com

برچسب دانلود رایگان بازی اسکای فورس برای کامپیوتر : "بند اندازسنس",خرید خانه با 10 میلیون تومان,کرک نهیی batman arkham asylum,yahya khodabandeh,modelarayeshkhalije,

مصالب مرتبط با دانلود رایگان بازی اسکای فورس برای کامپیوتر

نگاهی به چگونگی چیدمان اتاق جوانان

  جوانان بیش از سایر اعضای خانواده به فضایی مستقل اما در دل خانواده نیاز دارند كه باید با حمایت و یاری والدین و سلیقه خودشان فراهم شود. اتاق یك جوان باید امكانات و وسایلی تقریبا نزدیك به یك خانه مجزا را در خود جای دهد زیرا نیازهای جوانان


نگاهی به چگونگی چیدمان اتاق جوانان

  جوانان بیش از سایر اعضای خانواده به فضایی مستقل اما در دل خانواده نیاز دارند كه باید با حمایت و یاری والدین و سلیقه خودشان فراهم شود. اتاق یك جوان باید امكانات و وسایلی تقریبا نزدیك به یك خانه مجزا را در خود جای دهد زیرا نیازهای جوانان


راه حلهای عالی برای انبار کردن

  در اینجا راه حلهای عالی برای انبار کردن لباسها و اسباب بازی ها و بهم ریختگی‌های بچه‌ها آورده شده است : انبارهای توکار: ایجاد یک ویترین ثابت نصب شده به دیوار، راه حل مناسبی برای انبار کردن است. فضای دردار قسمت پایین ویترین، برای قراردیگر مصالب

نقاشی‌های «باب دیلن» كپی بودند؟!

این نقاشی ها كه حاصل سفر وی به قاره‌ی آسیا هستند‌، به عنوان تصاویر دست اول از مردم‌، معماری و مناظر شهری و طبیعی معرفی شده‌اند. اكثر این آثار هنری در طول اجراهای..... «باب دیلن» متهم شده كه نقاشی‌های اخیرش كپی‌برداری از عكس‌های اینترنتی


نوبت آي‌يو‌دي

گفتگو با دکتر ملک‌منصور اقصي درباره يکي از رايج‌ترين روش‌هاي ضدبارداري آيا شما هم از جمله خانم‌هايي هستيد که با شنيدن اسم آي‌يو‌دي لرزه بر اندامتان مي‌افتد. چرا؟ اين وسيله کوچک و قابل اعتماد چرا اين‌قدر بين خانم‌هاي جوان نامحبوب است؟


اسپیلبرگ زندگی حضرت موسی(ع) را به سینما می‌برد

ین فیلم یادآور «10 فرمان» سسیل دمیل خواهد بود كه در سال 1956 با نقش‌آفرینی «چارلتون هستون» توانست یكی از پرفروش‌ترین فیلم‌های عصرخود نام بگیرد... «استیون اسپیلبرگ»‌، كارگردان سرشناس هالیوود داستان زندگی حضرت موسی(ع) را مقابل دوربین خواهد


تداخلات دارويي با روش‌هاي پيشگيري از بارداري

در گذشته، يک‌سري اطلاعات پزشکي در اختيار مردم قرار گرفت که متاسفانه اين اطلاعات متناسب با تغييرات کتب پزشکي اصلاح نشده؛ مثلا باورهايي که در مورد روش‌هاي پيشگيري از باردراي وجود داشت، بايد متناسب با علم روز اصلاح مي‌شد اما هنوز که هنوز است


گزیده‌ای از اشعار «کارل ون بری»

کارل ون بری در سال 1944 اولین دفتر شعرش را با عنوان «مشعل کاهی» به چاپ رساند و از آن تاریخ تا کنون هجده دفتر شعر منتشر کرده است...  کارل ون بری در سال 1944 اولین دفتر شعرش را با عنوان «مشعل کاهی» به چاپ رساند و از آن تاریخ تا کنون هجده دفتر شعر منتشر


برچسب :
- سوالات امتحانی فرزانگان اول دبیرستان
- سوالات درس عربی دوم کاردانش
- دانلود فرم تقاضای خرید
- ايران كاوه ديزل
- خانه شخصی فرهاد مجیدی
- علت عرق پيشاني
- آرش نظم خواه
- دانلود mp3 جدید معین
- گاج عربی اول راهنمایی
- نحوه محاسبه ماموریت سال90
- دانلود torفارسی
- "پکیج ايران رادياتور"
- نمونه سؤالات هندسه 1 شهريوردوم رياضي
- سایت مدرسه شهید اژه ای 1
- ARMاموزش pdf
- اس ام اس های بی تربیت و خنده دار
- انواع توربينهاي آبي
- درباره احادیث نبوی
- نقشه سيستم موتورخانه مركزي
- نمونه صورتجلسه کارهای عمرانی
- درمان بیماری قانقاریا گوسفندی
- شعب تعاوني اعتبار صالحين
- "ماشین 30 میلیونی"
- www.zibaeekhodro.com
- متن های ترحیمی
- تحقیق حق العمل کاری
- استخدام در تبریز و حومه
- ikea iran
- "رنگ نارنجی نود 32"
- نمونه سوال عملي ورد 2007
- هد هد ميرزا
- دیکشنری اصطلاحات پزشکی آنلاین
- نمونه سوالات آزمون كارداني ترمي علمي كاربردي
- چیست؟OS X Lion
- "هیوندا ساناتا 2010"
- کانال های سایروس 4
- دانلود فرمهای سازمانی
- الیش مس mp3
- بيوگرفي كارينا كاپور
- کمال شفیعی
- شرايط وام خريد اوراق 5 ميليون توماني
- دانلود رایگان بازی های موش سر آشپز
- میهن چت بالای 30
- داروي موبيك چيست؟
- سئوالات امتحان عملی icdl 2و درجه 1
- نصب نرم افرار پرینترhp1320
- بزرگترین سایت دانلود بوتر
- نشریه صورتهای مالی نمونه
- لوستر آشپزخانه
- كد جاوا
- دانلود علي مدد
- گرانول كامپاندهاي كربناتي
- سایت جامع گلستان دانشگاه پیام نور کرمان
- cisco فروش
- دانلود نخواستم محسن یگانه
- امريه در قرارگاه خاتم الانبيا اصفهان
- نرخ خدمات بنگاه
- استخدام در بیت رهبری
- "سوالات طرح جامع سوم راهنمایی"
- مطالب روزنامه هاي كثير الانتشار مورخ 30/5/90
- نیازمندیهای صبح تبریز
- رنگهای اورال
- آموزش نگهداری از فنچ
- "ساخت جیمیل جدید"
- مدل آشپزخانه L
- چکیده امنیت شبکه های بی سیم
- چطور باردارشويم
- تنزيل اغانيه العراقيه
- دانلود کارتون تن تن و میلو
- نمونه دعوتنامه سمينار
- زمان قرعه کشی در چای گلستان
- فرامرز پایور تصویری
- "کمپرسی فروشی بنز"
- دسرهاي كاراملي
- بالفيكس و افزايش قد
- کیف شانل
- ورژن جدید نوکیا5800
- مهمان پذیر های اصفهان
- نقشه استانبول ترکیه موبایل
- قيمت نئوپان
- امتحان های فاینال EL3
- چند نام زیبا برای شرکت
- تولیدکنندگان خمیر دندان
- تصاویر بی بند و باری در تهران
- تغذیه مناسب موقع افطار
- گزارش کار کارآموزی مکانیک ساخت وتولید
- مناطق دیدنی بیروت
- جمله اي در مورد رمضان
- دانلود کارتون الفی ادکینز
- شرايط مهاجرت براي افراد مجرد
- اتومبیل مناسب 20میلیونی
- دانلود با لینک مستقیم thor کیفیت عالی
- كانالهاي ازپيش عايق پال
- "دانلود هری پاتر7"
- كلاسهاي طراحي دكوراسيون در كرج
- حکایات و قصه های مذهبی عرفانی
- تحصیل همزمان در دو رشته
- حسابداري بهشهر
- دانلود جعبه لایتنر برای کامپیوتر
- رمز برای سونیgta 5
- zoltrix fm 3986 driver for xp
- صافكاري و نقاشي 206
- ضرایب دروس کنکور کارشناسی منحصرا زبان
- دانلود گزارش کاراموزی معماری در شهرداری منطقه 14 تهران
- کلک در بازی حکم
- ppt بهداشت محیط مدارس