برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود کتاب استاتیک راسل جانسون

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود کتاب استاتیک راسل جانسون

علائم مرتبط با تغییرات طبیعی در بدن خانمها هنگامیکه دوره بارداری آنها به اتمام می رسد را مشکلات یائسگی گویند.

سن:اغلب بین سنین 55-45 شایع است.ژنتیک: گاهی شیوع خانوادگی دارد.نحوه زندگی: سیگار ممکن است سن وقوع یائسگی را پایین آورد.یائسگی زمانی است که قاعدگی متوقف می شود و نتیجه طبیعی پدیده مسن شدن است.بیشتر از 80% خانمها سرتاسر این مدت خوب هستند یا علائم خفیفی دارند.

اما بعضی از خانمها مشکلات شدیدی دارند که زندگی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد.شروع علائم منوپوز معمولاً بین سنین 55-45 می باشد.

هر چند در بعضی خانمها علائم قبل یا بعد از این زمان بروز می نماید.سیگار کشیدن می تواند موجب پایین آمدن سن یا ئسگی شود.در صورتیکه خانمی حداقل شش ماه پریود نشود و بیماری زمینه ای وجود نداشته باشد به سن یائسگی رسیده است واین علائم قاعدگی به عنوان یائسگی شناخته می شود.احتمال وقوع یائسگی زودتر یا دیرتر می تواند در خانواده ای وجود داشته باشد.علل یائسگی در سن یائسگی، تخمدانهای خانمها به تدریج از فعالیتشان کاسته می شود و مقدار کمتری هورمون استروژن تولید می نماید.

وقوع یائسگی به علت کاهش سطوح استروژن می باشد.

از آنجائیکه سطوح استروژن در بدن کاهش می یابد غدد صنوبری شروع به ترشح مقدار بیشتری هورمون تحریک کننده فولیکول FSH)) می نمایند که سعی در تحریک تخمدانها دارد.اغلب علائم مرتبط به یائسگی نتیجه کاهش سطوح استروژن یا افزایش سطوح FSH)) می باشد.یائسگی ناگهانی می تواند به دنبال برداشتن تخمدانها توسط جراحی یا درمانهای ضد سرطان که باعث آسیب به تخمدانها می شود، باشد.این درمانها شامل شیمی درمانی و رادیوتراپی می باشد.علائم یائسگی علائم یائسگی ممکن است 5 سال قبل از قطع کامل قاعدگی شروع شده و معمولا ً برای 2-1 سال به طول انجامد.در بسیاری از خانمها اولین علامت منوپوز بی نظمی در سیکل قاعدگی شان می باشد.همچنین خونریزی قاعدگی شدیدتر می شود.

افزایش سطوح FSH در بدن می تواند بسیاری از علائم شایع که در طی منوپوز بروز می نماید ، موجب گردد.این علائم عبارتند از : 1- برافروختگی و گر گرفتگی که سر ، سینه و بازوها قرمز شده واحساس داغی دارند که این حالت ممکن است دو دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

2- تعریق شدید که مخصوصاً موجب ناراحتی در شب می شود.

3- احساس اضطراب ، وحشت یا افسردگی.در صورتیکه منوپوز با یک واقعه پر استرس در زندگی نظیر خروج فرزند بزرگسال از منزل باشد، این حالت شدیدتر می شود.اثرات کاهش سطوح استروژن در طولانی مدت عبارتند از: 1- خشکی پوست که موج چروک پوست می شود.

2- خشکی واژون و ناراحتی به هنگام مقاربت که در اثر نازکی مخاط واژون می باشد.3- عفونتهای ادراری که ناشی از نازکی لایه داخلی مجرای ادرار می باشد.

کاهش سطوح استروژن متعاقب یائسگی ممکن است خطر ابتلا به بعضی از بیماریها را نظیر بیماری عروق کرونر و پوکی استخوان مرتبط با سن را افزایش دهد.

اقدامات درمانی درمان جایگزینی هورمون که به HRT(Hormone replacement therapy) معروف است ، به بهبودی بسیاری از علائمی که در منوپوز بروز می نماید ، کمک می کند واین کار به وسیله تقویت سطوح استروژن و کاهش تولید FSH می باشد.پزشک ممکن است HRT را به شکل قرصهای خوراکی ، کاشت زیر پوست یا اتصال روی پوست ، تجویز نماید.به هر حال مصرف طولانی مدت هورمونها موجب خطرات خاصی می شود که شما باید راجع به آن با پزشکتان مذاکره نمایید.

درمانهای دیگری وجود دارند که به شکل کرمها کمک به برطرف کردن خشکی وناراحتی واژن می نمایند و دارای کلونیدین (Clonidine) که می تواند برای بهبود گر گرفتگی استفاده شود.

بعضی از خانمها درمانهای مکمل نظیر هومیوپاتی را مؤثر می یابند.پدیده یائسگی به طور نرمال حدود 5-1 سال پس از آنکه معمولاً علائم ناپدید می شوند، به طول می انجامد.

برچسب دانلود کتاب استاتیک راسل جانسون : دعاپيداشدن دزد,منحني ليساژور,نرم افزار ای کلاس 9696 چینی,دانلود رایگان کتاب تئوری بنیادین موسیقی پرویز منصوری,آزمایشگاه مدار مجتمع شریف,

مصالب مرتبط با دانلود کتاب استاتیک راسل جانسون

مشکلات یائسگی

علائم مرتبط با تغییرات طبیعی در بدن خانمها هنگامیکه دوره بارداری آنها به اتمام می رسد را مشکلات یائسگی گویند. سن:اغلب بین سنین 55-45 شایع است . ژنتیک: گاهی شیوع خانوادگی دارد . نحوه زندگی: سیگار ممکن است سن وقوع یائسگی


حرمت زنان، غیرت مردان

توی كوچه مدرسه بود. راهی كه همیشه می رفتیم و می آمدیم؛ پیرمرد خنزرپنزری همیشه آنجا می ایستاد و نگاه مان می كرد. از جلوی در مدرسه تا دم در خانه برای ما دختر بچه های دبستانی، او مظهر همه ترس ها، واهمه و حس ناامنی ای بود كه بزرگترها


حرمت زنان، غیرت مردان

توی كوچه مدرسه بود. راهی كه همیشه می رفتیم و می آمدیم؛ پیرمرد خنزرپنزری همیشه آنجا می ایستاد و نگاه مان می كرد. از جلوی در مدرسه تا دم در خانه برای ما دختر بچه های دبستانی، او مظهر همه ترس ها، واهمه و حس ناامنی ای بود كه بزرگترهادیگر مصالب

جواهر آلات VanCleef & Arpel

تاریخچه Vancleef & Arpel با یک ازدواج شروع شد. در سال 1898 آلفرد ون کلیف با دخترخاله خود استله آرپل ازدواج کرد. هر دو خانواده در صنعت جواهرسازی فعالیت می کردند. پدر آلفرد، چارلز به عنوان یک تراشکار معروف هلندی الماس، محترم شمرده می


۶ نکته برای داشتن یک رابطه سالم

همیشه با خودتان صادق باشید. شما به صورت بی نظیر و ویژه ای توسط یک خالق دوست داشتنی خلق شده اید. اگر فکر می کنید که باید کس دیگری غیر از خودتان باشید برای اینکه نیاز های طرف مقابلتان را پر کنید باد بگویم که بسیار در اشتباهید.


صحبت كردن از جنسي ديگر

ما هم «كليك» كرديم روي اين سوژه ، فكر كرديم يه گزارش «خفن» از آب دربيايد، اما «خيار شور» شد. از هر كي پرسيديم جريان چيه؟ گفتن تو هم واسه ما «بي بي سي» شدي! خدا روزيتو جاي ديگه بده. انگار داشتم «بادمجون واكس مي‌زدم.» ‌بامزه‌تر


مسئوليّت‌هاي زنان در جامعه منتظر

در عصر غيبت كه دوره پنهان زيستي امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف است، معتقدان به مهدويت براي زمينه سازي و نيل به جامعه موعود جهاني، داراي رسالت‌ها و مسئوليت‌هاي خطيري هستند كه با پاي بندي و اجراي آنها مي‌توانند زمينه‌ساز


زنان و موانع و مشکلات آن ها در دستیابی به حقوق خویش

از زمان درازی که از پیدایش انسان بر روی کره زمین می گذرد، بعید نمی نماید اگر بگوییم که تاریخ در اکثر این مدت شاهد ستم و تبعیض جنسیتی علیه زنان بوده است. این ستم و تبعیض را هم اکنون نیز می توان در جامعه ی بشری به ویژه در کشورهای


برچسب :
- دانلودالبوم محمدامین
- ورژن pa50
- akhbare paiam nor
- سایت کشتیرانی فروغ دریا
- دانلود رایگان ipt5
- بیت لاکر در ویندوز
- ترینر بازی e.y.e
- مزدا 3 1600
- اموزش بافت
- دانلودقسمت آخر میگ میگ بافرمت3gp
- افشاربيجار
- خرید بسته های اینترنت همراه اول
- دکتر حسینی کرج
- اسپیسر 22 سانتیمتری
- محیط عملیاتی یک ادره در sql
- ليست ماشينهاي قيمت وارداتي
- نینجتسو استاد صلح دوست
- خرید چت روم فلش چت
- مدفوع بلغمي چیست
- بهترین ماشین زیر 40 میلیون
- ادرس مطب دکتر نخعی
- خرید onda
- ویلا شمال مهندس علیزاده
- نمایندگی AVON
- راهنمای nlite
- اختتاميه جشن خانه سينما سال نود
- انالیزجیوه
- کاتلوگ رنگهای اتوسا
- ایمش
- زیرنویسBitter Moon
- مطالعات معماری در مورد بیمارستان
- مسابقات فرهنگی آنلاین ویژه ولادت امام رضا(ع)
- مدل بستن موزیرمقنعه
- ليست ماشينهاي قيمت وارداتي تومان
- معنای اسم حسنا
- تریل کویر200
- شو شادمهر
- زنتو بكنن
- فرنچ ناخن كوتاه
- شهاب حسینی و فراماسونری
- "راهنماي بازي angry birds"
- باران كوثری/سكس
- بیمه ایران آتیه فرزندان
- بهترین داروبرای بازشدن عروق قلب
- دانلود ترلي
- هزینه تحصیل دندانپزشکی در مالزی
- مقدار روغن در موتور آپاچی
- شرکت پخش کاغذ دیواری
- فروشگاه خرید کیف دوشی دخترانه
- دانلودآرم شرکتهای حسابداری
- کارتون جیمز و هلوی غول پیکر
- farshid english dictionary free download
- انرژی سازوطن
- ادرس بازرسی ناجا
- آموزش آپدیت فریم ور مودم tp link
- ريفامپين
- می خوان ایمیل بسازم
- خودروسازي كيا
- دکتر سینا اراک
- کدام بلاگ بهتر است
- فهمیدم راست کرده
- چاپگر چک اصفهان
- کاربردهای یاتاقانها
- tdabc
- geotaggingچیست؟
- ال جي ال ئي دي 42"lw4500
- بیودرما 100
- قیمت چاپ کارت ویزریت
- مدرس ITIL
- تصویر کودکانه و نقاشی
- دکترا سال 91
- عميق درس خواندن
- gigabyte مودم درایور
- رمزdark Sector
- توليدcd کارت ويزيتي
- شکلک نوکیا 6120
- تکست آرش ملودی
- اخراج جن
- تجهیزات سونوگرافی
- آموزش اتوکد2007 pdf
- عوارض بالا بودن ferritin
- خرید سفیداب فله
- model lebase majlesi shik
- مشاور وام کل
- نام و ترتیب درجه نیروی انتظامی
- نمونه نظرسنجی
- لیست تعمیرگاههای مجاز هیوندای
- پروتئوس تمرین
- بزرگترین سایت مزاحم تلفنی
- بنیادنخبگان گیلان
- maple 14 فعال سازی
- psp2 درباره
- lcd نوکیا n73
- کاشف تنگستن
- چگونگی دریافت اوراق مسکن
- توده طحال
- تحليل كارنامه كنكور هنر
- بی اسپلاین
- ادرس پستی ناجا
- The Cursed Crusade راهنمای مراحل بازی
- دانشگاه علوم فنون قذوين
- سایت شرکت تونیک روبیان