برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود یوسف کالو علی

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود یوسف کالو علی

در سال‌های اخیر با ورود زنان به دنیای كار و تحصیل از یك طرف و شرایط سخت ازدواج برای مردان از طرف دیگر، سن ازدواج افزایش یافته است.

این مسأله همراه با عدم تمایل زن و شوهر به بچه‌دار شدن تا فراهم آمدن شرایط مناسب، باعث شده حاملگی در سنین بالا اتفاق عجیب و غریبی نباشد. شاید شما هم تا به حال در این مورد فكر كرده باشید كه بهترین سن حاملگی، چه سنی است و از چه سنی به بعد، یك زن باید نگران بارداری و عوارض آن برای خود و فرزندش باشد. امروزه حاملگی پس از سن 35 سالگی را به عنوان حاملگی پُرخطر در نظر می‌گیرند.

سنی كه پس از آن، خطرات و عوارض بارداری، ناهنجاری‌ها و مرگ و میر مادر و جنین در آن افزایش پیدا می‌كند. در حالی كه بسیاری از زنان برای ایجاد شرایط زندگی بهتر، قبل از تولد نخستین فرزند خود، بارداری را به تأخیر می‌اندازند.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد به تعویق انداختن حاملگی تا سنین 30 سالگی، دوران بارداری را با دشواری‌ها و مخاطراتی همراه می‌كند.
خطراتی مثل افزایش ناباروری و در نتیجه تقاضای بیشتر برای لقاح آزمایشگاهی* (IVF) و افزایش غم‌انگیز مشكلات مربوط به جنین، سقط، حاملگی خارج رحمی، فشارخون،‌ دیابت حاملگی، اختلالات ژنتیكی، اسكیزوفرنی، حاملگی دوقلویی دو تخمكی، جداشدن زودرس جفت، جفت سرراهی و سزارین از جمله عوارضی هستند كه در صورت حاملگی در سنین بالا می‌توانند گریبان گیر مادر یا جنین شوند.
همچنین ثابت شده است كه با افزایش سن مادر بروز ناهنجاری‌های كروموزومی از نوع آناپلوئیدی(ناهنجاری مربوط به عدم تقسیم كروموزوم‌ها) به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌كند تا جایی كه شانس داشتن فرزند با ژن‌های معیوب (سندرم داون) در سنین بالای 45 سال یك مورد در 30 مورد تولد زنده است و این در حالی است كه در یك زن 20ساله این احتمال، یك در 2000 تولد زنده تخمین زده شده است. نكته دیگر این است كه با افزایش سن مادر، بروز حاملگی دوقلویی دو تخمكی افزایش پیدا می‌كند؛ اگر چه در حال حاضر علت اصلی حاملگی چندقلویی در سنین بالای مادر، استفاده از روش‌های كمك باروری (لقاح آزمایشگاهی) عنوان شده است. تحقیقات دیگر نشان داده‌اند برخی از بیماری‌های مادر از جمله فشار خون بالا، در نتیجه اختلال خون‌رسانی می‌توانند منجر به جداشدن زودرس جفت در سنین بالای بارداری شوند. همچنین افزایش احتمال سقط در مادران سنین بالا نیز به بیماری‌های زمینه‌ای مادر نظیر دیابت یا ناهنجاری‌های ژنتیكی خود جنین نسبت داده می‌شود. اما یك سؤال مهم این است كه آیا تمامی زنان بالای 35 سال در معرض خطرات ناشی از حاملگی در سن بالا قرار دارند؟

واقعیت این است كه بارداری در سنین بالا همیشه هم ترسناك، یا بهتر بگوییم، خطرناك نیست. بسیاری از تحقیقات ثابت كرده‌اند در زنان دارای اندام فیزیكی مناسب و بدون مشكلات طبی، میزان عوارض بارداری و جنینی كمتر است.گفته می‌شود اگر چه مرگ‌ و میر مادران در سنین بالای 35 سال افزایش پیدا می‌كند، اما بهبود مراقبت‌های طبی و بهداشتی باعث كاهش این خطرات می‌شود. به عبارت دیگر، كلید اصلی به حداقل رساندن خطرات ناشی از سن بالای حاملگی داشتن یك شیوه زندگی سالم است: رژیم غذایی مناسب، تمرینات ورزشی منظم، عدم استعمال دخانیات، استراحت مرتب و خواب شبانه ی منظم.

در این راستا بر اهمیت ورزش به ویژه ورزش‌های كششی تأكید بسیار شده است، چرا كه تمرینات ورزشی كششی با بهبود خون‌رسانی در لگن از توقف خون جلوگیری می‌كنند.
مصرف روزانه ی مکمل اسید فولیک، پیش از بارداری و در ماه اول آن به مادران توصیه می‌شود تا از ایجاد ناهنجاری‌های عصبی جنین جلوگیری شود، خصوصاً زمانی که مادر برای مدتی از قرص های ضد بارداری استفاده کرد باشد.
در كنار تمام این توصیه‌ها، مادران با سن بالا می‌توانند در دوران بارداری از طریق معاینات مرتب توسط پزشک متخصص زنان و انجام آزمایش‌هایی نظیر آمنیوسنتز یا كوردوسنتز تكامل طبیعی جنین خود را كنترل كنند. با پیشرفت‌های جدید به دست آمده در دنیای پزشكی، مناسب نبودن حاملگی در زنان بالای 50 سال در حال تبدیل شدن به افسانه است و پزشكان می‌گویند حتی زنان در این سنین هم می‌توانند برای بچه‌دار شدن آماده شوند.

اگر چه خطرات غیرقابل اجتنابی برای مادر و بچه وجود دارد كه در مادران بالای 40 سال افزایش پیدا می‌كند.
تبیان

برچسب دانلود یوسف کالو علی : دانلود بازي كم حجم مرحله اي جديد,عروسي مهدوي كيا video,اگاهي از نمره منفي توسط پيامك,mp3سیاوش قمیشی,

مصالب مرتبط با دانلود یوسف کالو علی

بارداری در سنین پایین

در سال‌های اخیر با ورود زنان به دنیای كار و تحصیل از یك طرف و شرایط سخت ازدواج برای مردان از طرف دیگر، سن ازدواج افزایش یافته است. این مسأله همراه با عدم تمایل زن و شوهر به بچه‌دار شدن تا فراهم آمدن شرایط مناسب، باعث شده


بارداری در سنین پایین

در سال‌های اخیر با ورود زنان به دنیای كار و تحصیل از یك طرف و شرایط سخت ازدواج برای مردان از طرف دیگر، سن ازدواج افزایش یافته است. این مسأله همراه با عدم تمایل زن و شوهر به بچه‌دار شدن تا فراهم آمدن شرایط مناسب، باعث شدهدیگر مصالب

سلامت مادر وداشتن فرزندان زیاد

مطالعات اخیر نشان می‌دهد داشتن یک خانواده پرجمعیت با تعداد فرزندان زیاد ، برای سلامت والدین به ویژه برای سلامت مادر خانواده خطرناک است و از عمر وی می کاهد. به نقل از شیکاگو نیوز ، در این پژوهش محققان آمریکایی بر روی 12 هزار


بعد از خواندن این خبر دیگر قند و شکر نمی‌خورید!!

موارد زیر فهرستی از اثرات ناخوشایند مصرف زیاد این دو ماده مضر، بر سلامت‌ است...   محققان می‌گویند قندها می‌تواند بسیار مضرتر از چربی‌ها باشد.چربی‌های غذایی برخلاف آنچه فکر می‌کنیم منشا چاقی و ابتلا به امراضی نظیر ناراحتی‌های


نه متأهل ، نه مطلقه

راهروهای دادگاه خانواده برای گذر كردن نیست، در این راهروها باید ماند، ماند و دید...به امید آن‌كه با دیدن این زشتی‌ها، لقمان وار آموخت كه زیبایی چیست. دختر 20ساله‌ای روی یكی از صندلی‌های اتاق انتظار دادگاه كز كرده بود.


تولید سیبی عجیب: سیبی که درونش هم سرخ است!! (+عکس)

یک سوئیسی در انگلیس پس از 20 سال تحقیقات موفق شد بدون استفاده از تکنیکهای مهندسی اصلاح ژنتیکی سیبی را ایجاد کند که علاوه بر پوسته درون آن نیز کاملا سرخ است... یک سوئیسی در انگلیس پس از 20 سال تحقیقات موفق شد بدون استفاده از تکنیکهای مهندسی اصلاح ژنتیکی


ناباروري در زنان

دستگاه تناسلي از دو قسمت اصلي ، يکي دستگاه تناسلي خارجي و ديگري تناسلي داخلي تشکيل شده است . دستگاه تناسلي خارجي ، شامل فرج و مهبل است . دستگاه تناسلي داخلي ، ‌شامل رحم ، لوله هاي رحمي و تخمدانها است . کار دستگاه تناسلي


برچسب :
- ويال بيوفول
- دانلود تم براینوکیا6303
- gta5راهنمای بازی
- هك موبايل بدون نيازبه تاييد
- قیمت کیا النترا 2011
- موبایل88
- علت تعريق دست كودكان
- رمز هاي بازي كال اف ديوتي 2
- نقشه قنات
- پچ جدید 9696iclass
- 118 شهر تبریز
- لودر مزایده
- "ivigچيست؟"
- دانستنيهاي عقد و عروسي
- tetris براي گوشي
- هتل هاي نزديك به حرم در مشهد
- متن ادبي بسيار زيبا
- دانلود گزارش کارآموزیتوزیع
- کاردانی اویونیک هواپیما
- طرح تجاري کارآفرني
- دانلود رایگان نرم افزار گیرنده های دیجیتالی تلوزیون
- دانلود نوکیا n79
- كتاب آموزش انگليسي جهت كنكور
- متن تولد پدر
- نرم افزار AMMYY_Admin
- آسا موتور
- لاغر شدن
- برنامه فارسی سازی psp
- جنگهای صلیبی6
- دانلود بسم ... برای پروژه
- گاز هلیم
- کلک در بازی پکر
- خريد از Ebay
- وضع خانواده احسان علیخانی
- شیوه درمان جوش های ریر پوستی
- دانلودتست عربی ارشد
- زیرنویس twilight 2
- پاينير 4050
- تمام رمزهای ps2 gta5 san andreas
- نمونه طرح درس علوم پنجم
- مادربورد شاتل
- cache:V7ClmaUPdJcJ:http://bal-aa.niazparsi.ir/دانلود_ویدیو_گلپا تصنيفهاي گلپا
- قیمت یخچال
- تورج(من تورو میخوام)دانلود mp3
- wallpepar های سه تکه ویژه GT-5230,5233 Star
- پادگان نظامي لشگرك
- سوالات شهریور90
- نمایندگی داچیا در ایران
- انیمیشن مگامن
- بازی موبایل ال جی 990
- netscreamکار با
- دانلود دفترچه علمي كاربردي سال89
- میگو پلوبا کشمش
- اسپرت كردن132
- اطلس مترجم المانی
- درموستا
- اطلاعات تندر90
- "جدیدترین مدل مانتو" "جدیدترین مدل کفش"
- دانلود آسان بازی سامسونگ ای250
- قالب بسيج
- زیر نویس فارسی The Descent
- آموزش نصب مودم بی سیم
- opnet 14دانلود
- اصطلاحاتenglish
- آرایش خیلی لایت اروپایی
- درباره ی روش ساخت تابلوهای برق
- sky sportکد
- lcd 70 اینچ samsung قیمت
- روشن شدن چراغ chek در پراید
- سورس نرم افزار نقشه موبایل
- فال تاروت و انبيا
- دانلودg-forceبرای psp
- "تبديل دلار به درهم"
- نمایندگی داچیا
- غول مرحله 8 کوهنورد
- rpc آبجکتهای
- sonyericsson j10i2گوشی مدل
- خرید اینترنتی کارت اینترنت اصفهان
- گلهای خلیلی
- جدول صرف افعال عربی
- حلوای آرد برنج
- kelase amin tarokh
- مهد کودک در کرج
- پروژه برنامه نویسی c دفترچه تلفن
- اتوبوس تهران دمشق
- نمونه سوالات آزمون استخدامی کانون زبان ایران
- پاشنننه پاگزگز
- بلوتوث لپ تاپ lenovo
- دکتر خوب جراح بینی تهران
- جزییات معماری عایق حرارتی
- نام هاي زيبا براي آرايشگاه
- The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application
- قيمت باندهاي ماشين
- Zombie Driver ترینر
- سوالات امتحاني هندسه1 شهريور
- بازی اسکوبی دوو
- شدا رضویان ببخش بانوی قصه
- تم عاشقانه با پسوند jar
- جزوه نرم افزاری هایسیس فارسی
- ساعت ها ی آنالوگ گوشی6500
- دانلود مقالات ورزشی
- ساعت کاور
- راهنمای فارسی بازی mass effect 2
- آپدیت فیرم ویر مودمadsl
- دانلود مپ های بازی جنرال 1 و 2