برای تبادل لینک کلیک نمایید


دانلود یوسف کالو علی

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

دانلود یوسف کالو علی

در سال‌های اخیر با ورود زنان به دنیای كار و تحصیل از یك طرف و شرایط سخت ازدواج برای مردان از طرف دیگر، سن ازدواج افزایش یافته است.

این مسأله همراه با عدم تمایل زن و شوهر به بچه‌دار شدن تا فراهم آمدن شرایط مناسب، باعث شده حاملگی در سنین بالا اتفاق عجیب و غریبی نباشد. شاید شما هم تا به حال در این مورد فكر كرده باشید كه بهترین سن حاملگی، چه سنی است و از چه سنی به بعد، یك زن باید نگران بارداری و عوارض آن برای خود و فرزندش باشد. امروزه حاملگی پس از سن 35 سالگی را به عنوان حاملگی پُرخطر در نظر می‌گیرند.

سنی كه پس از آن، خطرات و عوارض بارداری، ناهنجاری‌ها و مرگ و میر مادر و جنین در آن افزایش پیدا می‌كند. در حالی كه بسیاری از زنان برای ایجاد شرایط زندگی بهتر، قبل از تولد نخستین فرزند خود، بارداری را به تأخیر می‌اندازند.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد به تعویق انداختن حاملگی تا سنین 30 سالگی، دوران بارداری را با دشواری‌ها و مخاطراتی همراه می‌كند.
خطراتی مثل افزایش ناباروری و در نتیجه تقاضای بیشتر برای لقاح آزمایشگاهی* (IVF) و افزایش غم‌انگیز مشكلات مربوط به جنین، سقط، حاملگی خارج رحمی، فشارخون،‌ دیابت حاملگی، اختلالات ژنتیكی، اسكیزوفرنی، حاملگی دوقلویی دو تخمكی، جداشدن زودرس جفت، جفت سرراهی و سزارین از جمله عوارضی هستند كه در صورت حاملگی در سنین بالا می‌توانند گریبان گیر مادر یا جنین شوند.
همچنین ثابت شده است كه با افزایش سن مادر بروز ناهنجاری‌های كروموزومی از نوع آناپلوئیدی(ناهنجاری مربوط به عدم تقسیم كروموزوم‌ها) به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌كند تا جایی كه شانس داشتن فرزند با ژن‌های معیوب (سندرم داون) در سنین بالای 45 سال یك مورد در 30 مورد تولد زنده است و این در حالی است كه در یك زن 20ساله این احتمال، یك در 2000 تولد زنده تخمین زده شده است. نكته دیگر این است كه با افزایش سن مادر، بروز حاملگی دوقلویی دو تخمكی افزایش پیدا می‌كند؛ اگر چه در حال حاضر علت اصلی حاملگی چندقلویی در سنین بالای مادر، استفاده از روش‌های كمك باروری (لقاح آزمایشگاهی) عنوان شده است. تحقیقات دیگر نشان داده‌اند برخی از بیماری‌های مادر از جمله فشار خون بالا، در نتیجه اختلال خون‌رسانی می‌توانند منجر به جداشدن زودرس جفت در سنین بالای بارداری شوند. همچنین افزایش احتمال سقط در مادران سنین بالا نیز به بیماری‌های زمینه‌ای مادر نظیر دیابت یا ناهنجاری‌های ژنتیكی خود جنین نسبت داده می‌شود. اما یك سؤال مهم این است كه آیا تمامی زنان بالای 35 سال در معرض خطرات ناشی از حاملگی در سن بالا قرار دارند؟

واقعیت این است كه بارداری در سنین بالا همیشه هم ترسناك، یا بهتر بگوییم، خطرناك نیست. بسیاری از تحقیقات ثابت كرده‌اند در زنان دارای اندام فیزیكی مناسب و بدون مشكلات طبی، میزان عوارض بارداری و جنینی كمتر است.گفته می‌شود اگر چه مرگ‌ و میر مادران در سنین بالای 35 سال افزایش پیدا می‌كند، اما بهبود مراقبت‌های طبی و بهداشتی باعث كاهش این خطرات می‌شود. به عبارت دیگر، كلید اصلی به حداقل رساندن خطرات ناشی از سن بالای حاملگی داشتن یك شیوه زندگی سالم است: رژیم غذایی مناسب، تمرینات ورزشی منظم، عدم استعمال دخانیات، استراحت مرتب و خواب شبانه ی منظم.

در این راستا بر اهمیت ورزش به ویژه ورزش‌های كششی تأكید بسیار شده است، چرا كه تمرینات ورزشی كششی با بهبود خون‌رسانی در لگن از توقف خون جلوگیری می‌كنند.
مصرف روزانه ی مکمل اسید فولیک، پیش از بارداری و در ماه اول آن به مادران توصیه می‌شود تا از ایجاد ناهنجاری‌های عصبی جنین جلوگیری شود، خصوصاً زمانی که مادر برای مدتی از قرص های ضد بارداری استفاده کرد باشد.
در كنار تمام این توصیه‌ها، مادران با سن بالا می‌توانند در دوران بارداری از طریق معاینات مرتب توسط پزشک متخصص زنان و انجام آزمایش‌هایی نظیر آمنیوسنتز یا كوردوسنتز تكامل طبیعی جنین خود را كنترل كنند. با پیشرفت‌های جدید به دست آمده در دنیای پزشكی، مناسب نبودن حاملگی در زنان بالای 50 سال در حال تبدیل شدن به افسانه است و پزشكان می‌گویند حتی زنان در این سنین هم می‌توانند برای بچه‌دار شدن آماده شوند.

اگر چه خطرات غیرقابل اجتنابی برای مادر و بچه وجود دارد كه در مادران بالای 40 سال افزایش پیدا می‌كند.
تبیان

برچسب دانلود یوسف کالو علی : دانلود بازي كم حجم مرحله اي جديد,عروسي مهدوي كيا video,اگاهي از نمره منفي توسط پيامك,mp3سیاوش قمیشی,

مصالب مرتبط با دانلود یوسف کالو علی

بارداری در سنین پایین

در سال‌های اخیر با ورود زنان به دنیای كار و تحصیل از یك طرف و شرایط سخت ازدواج برای مردان از طرف دیگر، سن ازدواج افزایش یافته است. این مسأله همراه با عدم تمایل زن و شوهر به بچه‌دار شدن تا فراهم آمدن شرایط مناسب، باعث شده


بارداری در سنین پایین

در سال‌های اخیر با ورود زنان به دنیای كار و تحصیل از یك طرف و شرایط سخت ازدواج برای مردان از طرف دیگر، سن ازدواج افزایش یافته است. این مسأله همراه با عدم تمایل زن و شوهر به بچه‌دار شدن تا فراهم آمدن شرایط مناسب، باعث شدهدیگر مصالب

بهاره رهنما: جامعه پر از تناقض و دروغ است

اسم مجموعه هم «امضا؛ عاشق» است كه این همه عشق مسلما می‌تواند برای من دردسرساز هم باشد چرا كه متاسفانه در کشور جهان سوم، زن با اثرش شناخته می‌شود و... 17ساله که بودم آمدم تا سینمای ایران را فتح کنم. آنقدر انرژی داشتم که همه دوستان من می‌گفتند تو


برندگان نوبل ادبیات از آغاز تا امروز

نوبل كه با اختراع دینامیت و باروت بدون دود (نیتروگلیسیرین) ثروت سرشاری عایدش شده بود، وقتی مشاهده كرد كه از اختراع او، برخلاف انتظارش...    جایزه ادبی نوبل، به عنوان معتبرترین جایزه ادبی، فردا برنده خود در سال 2008 را معرفی می‌كند.    جایزه


ایده های تغییر دکوراسیون

  همه ی ایده های تغییر دکوراسیون مستلزم صرف وقت و هزینه ی زیاد نیست. اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این 10 مورد می تواند کمکتان کند. 1. تنظیم چیدمان مبلمان و لوازم خانه را تغییر دهید:


تزئین اتاق کودک

  تزئین اتاق کودک باید مهیج و فانتزی باشد. اولین چیزی که باید در دکوراسیون بندی اتاق کودکتان به آن توجه داشته باشید، این است که این تزئینات باید مطابق با سن و روحیه کودکانتان انجام گیرد. نباید اتاق فرزند 3 ساله تان را مثل اتاق دختر 13


نویسنده‌ای در هجوم منتقدان‌

وی كه هم‌اكنون به عنوان احیاكننده سنت روایت در فرانسه شناخته می‌شود، در آثار خویش می‌كوشد با به تصویر كشیدن نقاط ضعف كشورهای جهان سوم...        درباره برنده امسال جایزه نوبل ادبیات‌        درست از همان روزی كه آكادمی


برچسب :
- pharmacology برای گوش های نوکیا جاوا
- مهاجرت معکوس روستایی اردبیل
- برامه آماري spss 17
- دانلود بازی کامپیوتر مورتال کمبت9
- سوختگی لباس
- مقاله کاراموزی معماری
- دانلود نرم افزار تغییر صدا برای 2690
- البوم uzeyr
- دانلود آموزش تعمیرات خودرو پیکان
- كد تقلب farm frenzy
- دانلود کتاب pdf معجزه ذهن
- حمید ماهی صفت 18
- بازی کشتی کج پلی استیشن 2 2012
- چگونگی باتری موبایل
- آلبوم قاسم رفعتی
- cscart فارسی
- دانلود رمان هرچه هستی باش مخصوص موبایل
- mode lebasmen
- ‏ ‏دانلود‏ ‏اهنگهای‏ ‏که‏ ‏در‏ ‏عروسی‏ ‏خوانده‏ ‏غلامیاری
- دیمون برای سون
- رمز اصلی برای سونی2gta5
- داخل خودرو رانا
- رقبای دکترکریمی در بابل
- واکنش خبر گزاری ها به برد پرسپولیس
- "دامن کوتاه بافتنی
- "شما"ماهواره
- بهترین مارک برای پنکک lacvert
- روش تحقیق ]چیست
- دانلود تصویری شو حمیرا جدید
- دانلود رايگان نشريات سازمان حسابرسي
- عذاب در قران
- یوزروپسورد
- گفتگوی حجت الاسلام والمسلمين دهنوی پیرامون ازدواجهای رفاقتی
- نرم افزار کلمات ناخوانا میباشد
- 2011despina vandi البوم جدید
- دانلود نسخه جدید اندروید3.1
- دانلود مستقیم در سالن همایش های برج میلاد
- اکی بنایی
- سوشا
- شرح وظائف حسابداری انبار
- تمرینات طراحی الگوریتم جعفر نژاد
- راهنمای نصب فوتبال98
- دانلود بازي international volleyball 2010
- ترانه های قدیمی شماعی زاده ایرانی
- موبایلn72
- جزوه درس شیمی مورتیمر
- ساخت منوی ساده جیکوئری سایت
- دانلود بازی سگا برای گوشی 6670
- اطلاعاتي درباره چگونه گرفتن عرق كشمش
- دانلود سخنرانی خیراندیش درسیمای قران
- اموزش ویولن غلامرضا معصومی
- دیتیل زمین تنیس
- کار دستی برای 22 بهمن
- دیکشنری موبایل f480
- پیشواز علی اصحابی چشمای بارونی
- دانلودآهنگ مدرن تاکینگ
- نمای ویلاهای ساحلی
- دانلود آلبوم های گروه مدرن تاکینگ
- a happy event 2011 زیر نویس فارسی
- حواله های ارزی چیست
- نرخ مس ضایعات
- c2ups-1.0.0.pdf،
- سایت کنون پرینتر ال بی پی 2900
- دکلمه ژاله صادقیان دانلود
- دانلودوی پی ن رایگان
- دانلود بازی تخته نرد سه بعدی برای موبایل نوکیا n8
- تنظیمات بایوس
- اشكان 0098
- cal recorder بذون بيپ
- روشهای تأثیر گذاری
- جاوید رنجبر
- طرح راویز
- دانلود رایگان آموزس دوتار
- دانلودکروکی
- نقشه تخت دوطبقه
- لیست جستجوی مهد استان تهران
- عروس مهتاب فرامرز آصف
- ukpptp.hotfreevpn
- رقبای دکترفاطمی در بابل
- برای طلا فروشی از کجا شروع کنیم
- بهترين لوكس بلوگ عاشقانه
- داروي اتوسترول و موارد استفاده
- دانلود ویدیو فقط ی نگاه اندی
- کاردستی زیبا بزرگسالان
- دانلودashampo burning studio 8
- "دانلود آلبوم ناز نگاه عارف"
- خریدانواع کلت بادی و گازی
- مصاحبه با شهردار منطقه 1 تهران
- دا نلودفیلم فارسی جومونگ1
- چارچوب نظری fasb
- دانلود بازی استرا تژیکی جنرال 1
- انتشارات آراکس
- corel video studio 12 فارسی ساز
- محصولات delong
- بیکلام سرود سرفراز باشی میهن
- دانلود برنامه برای موبایل سامسونگ مدل gt c3303 با حجم کم
- abaqus درباره