برای تبادل لینک کلیک نمایید


شربت مولتی ویتامین سندروس

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

شربت مولتی ویتامین سندروس

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید.
خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذایی آن را برطرف ساخت.

از مدت‌ها پیش ثابت شده است که کمبود ویتامین‌های گروه B می‌تواند یک نوع جنون ایجاد کند. تحقیقات نشان می‌دهد کسانی که تحت رژیم‌های غذایی فاقد ویتامین‌های گروهB قرار گرفته‌اند، به اختلال روانی، اضطراب شدید و افسردگی مبتلا شده‌اند. این آزمایش‌ها به صراحت ثابت می‌کند که کمبود ویتامین‌های B می‌تواند یکی از علل اصلی بعضی از اختلالات روانی باشد.

گروهی از دانشمندان در سوئد، مغز اشخاصی را که در حالت جنون از دنیا رفته بودند، با مغز اشخاصی که با مرگ‌های ناگهانی و به‌طور عادی مرده بودند تشریح و مقایسه کردند و دریافتند که چهار ماده در مغز اشخاص عادی وجود دارد که در مغز کسانی که در اثر جنون جان خود را از دست داده بودند، وجود ندارد.

این چهار ماده عبارت است از: 1- آدنین، 2- تیامین، 3- سیتوزین، 4- گوآمین.

این چهار ماده در گوشت‌ها مانند گوشت گوساله یا گوسفند ،جگر، مغز و قلوه وجود دارد. کمبود ویتامین های گروه B باعث ایجاد اختلالات عصبی مانند اضطراب شدید ، افسردگی ، عصبانیت و فشار عصبی می شود.
اضطراب شدید و ناراحتی عصبی دائمی اغلب ناشی از کمبود ویتامین‌های گروه B بخصوص تیامین (ویتامین B1) است و اگر رژیم غذایی شما سرشار از مواد نشاسته‌ای (کربوهیدرات‌ها) باشد، عواقب کمبود ویتامین شدیدتر خواهد بود. چنانچه غذای شما حاوی کلسیم کافی نباشد، میزان کلسیم در بدن شما پایین خواهد آمد و در نتیجه اعصاب شما تحریک خواهد شد.

شیر و فرآورده‌های آن، بهترین منبع کلسیم محسوب می‌شوند.

توصیه می‌شود مصرف آنها را جدی بگیرید. خوب است بدانید که کلسیم زمانی به طور موثر جذب بدن می‌شود که ویتامینD به میزان کافی در روده‌ها باشد.

اگر شما زندگی بدون تحرک و آرامی دارید ،می‌توانید مقدار زیادی کلسیم مصرف کنید.

در این مورد توصیه می‌شود غذای خود را با یک قرص ویتامین‌ِِِD تقویت نمایید. در حال حاضر بسیاری از متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که از مصرف غذاهای حاوی کلسیم و نیز انواع ویتامین‌ها غافل نشوید. همان‌طور که ذکر شد کمبود ویتامین B می‌تواند منجر به فشار عصبی شود.

کمبود شدید تیامین (ویتامین B1)، نیاسین (ویتامین B3) و پیریدوکسین (ویتامین B6) می‌تواند اختلالات عصبی وخیمی را به‌وجود آورد. منابع ویتامین های گروه B به طور کلی شامل: مخمر (ماءالشعیر)، جوانه گندم و جو، غلات و نان سبوس دار، جگر و انواع گوشت است.به طور اختصاصی نیز : مواد غذایی غنی از B1 : مخمر آب جوی موجود در ماء الشعیر ، گوشت گاو، دانه آفتابگردان و بادام زمینی، جوانه گندم و نان های سبوس دار است. مواد غذایی غنی از B3 : مخمر آبجو ، بادام زمینی و گوشت است. مواد غذایی غنی از B6 : جگر گاو، موز ، دانه آفتابگردان، جوانه گندم، برگه آلو، گوشت گاو و آب پرتقال است.

برای داشتن اعصابی آرام ، همیشه به مقدار کافی از مواد غذایی حاوی ویتامین های گروه B مانند انواع گوشت، جگر، غلات و نان سبوس دار و جوانه گندم استفاده کنید.
برای حفظ سلامتی و لذت بردن از شادابی زندگی ، باید غذاهای مصرفی حاوی انواع ویتامین‌ها باشد؛ چرا که غذاهای سرشار از ویتامین برای کار منظم سیستم عصبی لازم است. زمانی که در اشخاص سالخورده عوارض عصبانیت ، به ‌صورت خستگی بروز می‌کند، نشانه‌ی این است که باید ماده‌ی غذایی مناسبی مصرف شود؛ بخصوص وقتی شخص کم خوراک باشد، میزان قند خون پایین می‌‌آید که در این مواقع مصرف یک قاشق عسل ، یک عدد شکلات ، یک لیوان شیر یا آب میوه، کمی پنیر و بیسکوییت توصیه می‌شود. وقتی عصبانی و بی‌حوصله شدید، تا آن‌جا که ممکن است علت واقعی آن را بررسی و کشف کنید و اگر نتوانستید به پزشک روانشناس مراجعه نمایید تا او به شما کمک کند. فراموشی‌ و ضعف حافظه نیز از کمبود غذایی به‌وجود می‌آید.

روانشناسان می گویند که فراموشی علامت چیزی است که پیوندی با پیری ندارد و می‌تواند عارضه‌ی کمبود غذایی باشد. لازم به‌ یادآوری است که تغذیه‌ی نامناسب نه تنها بر روی اعصاب و روان آدمی تاثیر بدی می‌گذارد ، بلکه باعث مختل شدن فعالیت سایر سیستم بدن نیز می‌گردد.

توصیه‌ی همه‌ی متخصصان این است که به آن‌چه می‌خورید دقت کنید و سعی نمایید مواد غذایی مغذی و مفید را بر مصرف موادی با ارزش غذایی کم، ترجیح دهید.


برچسب شربت مولتی ویتامین سندروس : کتاب الکترونیکی کارو,لاو انمیشین,آپگرید آیکلاس 9898,چت عربی,ده روز اول بارداری,table در سی شارپ,

مصالب مرتبط با شربت مولتی ویتامین سندروس

برای آرامش اعصاب چه باید خورد ؟

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید. خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذایی


برای آرامش اعصاب چه باید خورد ؟

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید. خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذایی


خانم ها وقتی عصبانی و بی‌حوصله شدید

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید. خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذاییدیگر مصالب

زيبايي 9 ماهه

خط قرمز هايي براي ورود خانم هاي باردار به سالن هاي زيبايي وجود دارد که براي حفظ سلامت خود و کودکتان بايد از آنها مطلع باشيد يکي از مهم ترين وظايف شما در دوران حساس بارداري استراحت و تقويت خودتان است اما اين دليل نمي شود که در کل بي خيال ظاهر


بارداري‌هاي پرخطر

سابقه ابتلا به برخي از بيماري‌ها و مصرف برخي از داروها، مي‌تواند بارداري را خطرساز کند. همچنين برخي از خانم‌ها مستعد ابتلا به برخي از بيماري‌ها در دوران بارداري هستند بنابراين با يک مشاوره مي‌توان از بسياري از خطرات پيشگيري کرد... در همين


‌دلايل شايع ناباروري

ناباروري؛همان طور كه از اسمش پيداست به ناتواني در حاملگي اطلاق مي شود. در واقع ناباروري به عدم حاملگي بعد از يك سال با وجود 2 بار اقدام جهت آن در طي هفته، گفته مي شود. در طول تخمك گذاري ماهانه، يك تخمك از تخمدان به داخل لوله رحم آزاد مي شود كه


9 باور غلط درباره بارداری

اگر به تازگی مادر شده‌اید یا در شرف مادر شدن هستید، حتما از اطرافیان خود چیزهایی می‌شنوید که نمی‌توانید درست یا غلط بودن آنها را تشخیص دهید... 1.«اگر شکمت تیز شده، حتما پسردار می‌شی» یا «حالا که شکمت پهن شده و بچه‌ات تو پهلو‌هاته، دختر می‌زایی».


با آزمايش‌های پيش از زايمان آشنا شويد

آزمایش‌های پره‌ناتال چه آزمایش‌هایی هستند؟ این آزمایش‌ها را از زمانی که حاملگی شروع می‌شود یعنی به محض عقب افتادن سیکل قاعدگی... اگر شما جزو آن گروه از زوج‌هایی هستید که در هر سن و سال برای باردار شدن‌تان برنامه‌ریزی دارید، به‌طور قطع


برچسب :
- حقیقت سوزان روشن
- گوگوش زخمی تر از همیشه دانلود
- طراحی موتور
- مدل مانتو جلوباز
- ساعت ها ی فیک(طرح اصل)
- دانلود راهنماي فارسي iclass 9898
- 9696 کد شبکه سه سیما
- کوه خضر قم
- فارسی ساز htc viva touch
- cutmaster 2d فروشنده
- رگبار در کلت
- دانلود رایگان مدل گچبری سقف
- softcam iclass xpvr 9595
- دانلود رایگان نرم افزار تهران ترافیک
- دانلود رایگان نرم افزار آموزش مقدماتی سه تار
- اتوبوس بنز c500
- اموزش ساخت بمب اکلیل سرنج
- نرم افزار جدید همراه بانک انصار
- نابجاییها
- امام جمعه گلپایگان
- چگونگي آپديت كردن نوكيا5800
- نحوه تعویض تسمه تایم پژو
- خرید فشنگ شکاری
- نوحه حسن شیرازی
- خدای دانلود افلاین
- رمز های بازی travian.ir1
- دانلود سیاحت ارواح در عالم برزخ
- تيلت لنوو
- دانلود رایگان آهنگهای فرهاد گوچر
- دانلود رساله مکارم برای کامپیوتر
- قیمت ضد آفتاب بیودرم
- دانلود فوتبال 98سونی
- فروشگاه لوازم دوربین دار کوچکترین دوربین
- رومشگان
- اساسنامه مجتمع مسکونی
- فروش خانه وام دار شهرقدس
- دانلود آموزش زبان کودکان
- "قیمت پلاتین"
- دلسوز20
- دانلود بازی hitman 3 contracts
- خش گیر QUIXX
- دانلود كنسرت هاي قشنگ جاستين بيبر
- نمونه سوال تاریخ فرهنگ
- "مراحل ساخت آپارتمان"
- دستکاری بیت ها در اسمبلی
- اظهارنامه استرداد سند
- کرم آکنیل
- دانلود نمونه سوالفناوری اطلاعات پیام نور
- كرك محصولات انياك
- شینیون عروس با کلاه
- كيجن محصولات انياك
- مبلمان منزل کم جا
- فروش اینترنتی سهره
- دانلود سنفونی عاشورا
- نام ترانهای رامش
- اویونیک در کانادا
- ابطال وکالتنامه مسکن
- داروی مکمل ضد ریزش مو
- موضوع yesman
- صابر خراساني mp3
- کالاهای ارزان در تایلند
- خانه وام داربه قیمت 40 میلیون
- زیرنویس فارسیImmortals.2011
- حل المسائل حسابداری مدیریت رضا شباهنگ
- چیستbssid
- sms گوز
- فلورو استات سدیم
- دانلودشیدای جهانم رسوای جهانم
- دانلود نجوی کرم
- دانلود ویدیو ماهسون دینله
- استعمارنو
- واردکننده لیفتراک
- مدل سرامیک اشپزخانه
- iloveboys.blogfa
- دانلود touchflo 3d 2.1
- رمز های 2700
- جملات زيبا در مورد صبح بخير
- gta vnv دانلود
- دانلود متن كار تئاتر
- تحمیل القرآن
- اشعه ایکس مشخصه
- speech recognition software دانلود
- ای خداعارف
- تحلیل lottery
- شعرمحسن نامجو زلف
- البوم شمس ضحی حسام الدین سراج
- دانلود "دینامیک بیر جانسون"
- نوکیا هواشناسی
- نوال
- دانلود شوی شاد
- فرکانس شبکه نمایش درهاتبرد
- extra dancer
- استيل چيست
- زیرنویس فارسیmkv Immortals.2011
- Software Downloads. Iclass 9595x Pvr
- "یوزر و پسورد dap"
- وکالت انلاین رایگان
- دانلود صداهای جنگ