برای تبادل لینک کلیک نمایید


شربت مولتی ویتامین سندروس

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

شربت مولتی ویتامین سندروس

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید.
خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذایی آن را برطرف ساخت.

از مدت‌ها پیش ثابت شده است که کمبود ویتامین‌های گروه B می‌تواند یک نوع جنون ایجاد کند. تحقیقات نشان می‌دهد کسانی که تحت رژیم‌های غذایی فاقد ویتامین‌های گروهB قرار گرفته‌اند، به اختلال روانی، اضطراب شدید و افسردگی مبتلا شده‌اند. این آزمایش‌ها به صراحت ثابت می‌کند که کمبود ویتامین‌های B می‌تواند یکی از علل اصلی بعضی از اختلالات روانی باشد.

گروهی از دانشمندان در سوئد، مغز اشخاصی را که در حالت جنون از دنیا رفته بودند، با مغز اشخاصی که با مرگ‌های ناگهانی و به‌طور عادی مرده بودند تشریح و مقایسه کردند و دریافتند که چهار ماده در مغز اشخاص عادی وجود دارد که در مغز کسانی که در اثر جنون جان خود را از دست داده بودند، وجود ندارد.

این چهار ماده عبارت است از: 1- آدنین، 2- تیامین، 3- سیتوزین، 4- گوآمین.

این چهار ماده در گوشت‌ها مانند گوشت گوساله یا گوسفند ،جگر، مغز و قلوه وجود دارد. کمبود ویتامین های گروه B باعث ایجاد اختلالات عصبی مانند اضطراب شدید ، افسردگی ، عصبانیت و فشار عصبی می شود.
اضطراب شدید و ناراحتی عصبی دائمی اغلب ناشی از کمبود ویتامین‌های گروه B بخصوص تیامین (ویتامین B1) است و اگر رژیم غذایی شما سرشار از مواد نشاسته‌ای (کربوهیدرات‌ها) باشد، عواقب کمبود ویتامین شدیدتر خواهد بود. چنانچه غذای شما حاوی کلسیم کافی نباشد، میزان کلسیم در بدن شما پایین خواهد آمد و در نتیجه اعصاب شما تحریک خواهد شد.

شیر و فرآورده‌های آن، بهترین منبع کلسیم محسوب می‌شوند.

توصیه می‌شود مصرف آنها را جدی بگیرید. خوب است بدانید که کلسیم زمانی به طور موثر جذب بدن می‌شود که ویتامینD به میزان کافی در روده‌ها باشد.

اگر شما زندگی بدون تحرک و آرامی دارید ،می‌توانید مقدار زیادی کلسیم مصرف کنید.

در این مورد توصیه می‌شود غذای خود را با یک قرص ویتامین‌ِِِD تقویت نمایید. در حال حاضر بسیاری از متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که از مصرف غذاهای حاوی کلسیم و نیز انواع ویتامین‌ها غافل نشوید. همان‌طور که ذکر شد کمبود ویتامین B می‌تواند منجر به فشار عصبی شود.

کمبود شدید تیامین (ویتامین B1)، نیاسین (ویتامین B3) و پیریدوکسین (ویتامین B6) می‌تواند اختلالات عصبی وخیمی را به‌وجود آورد. منابع ویتامین های گروه B به طور کلی شامل: مخمر (ماءالشعیر)، جوانه گندم و جو، غلات و نان سبوس دار، جگر و انواع گوشت است.به طور اختصاصی نیز : مواد غذایی غنی از B1 : مخمر آب جوی موجود در ماء الشعیر ، گوشت گاو، دانه آفتابگردان و بادام زمینی، جوانه گندم و نان های سبوس دار است. مواد غذایی غنی از B3 : مخمر آبجو ، بادام زمینی و گوشت است. مواد غذایی غنی از B6 : جگر گاو، موز ، دانه آفتابگردان، جوانه گندم، برگه آلو، گوشت گاو و آب پرتقال است.

برای داشتن اعصابی آرام ، همیشه به مقدار کافی از مواد غذایی حاوی ویتامین های گروه B مانند انواع گوشت، جگر، غلات و نان سبوس دار و جوانه گندم استفاده کنید.
برای حفظ سلامتی و لذت بردن از شادابی زندگی ، باید غذاهای مصرفی حاوی انواع ویتامین‌ها باشد؛ چرا که غذاهای سرشار از ویتامین برای کار منظم سیستم عصبی لازم است. زمانی که در اشخاص سالخورده عوارض عصبانیت ، به ‌صورت خستگی بروز می‌کند، نشانه‌ی این است که باید ماده‌ی غذایی مناسبی مصرف شود؛ بخصوص وقتی شخص کم خوراک باشد، میزان قند خون پایین می‌‌آید که در این مواقع مصرف یک قاشق عسل ، یک عدد شکلات ، یک لیوان شیر یا آب میوه، کمی پنیر و بیسکوییت توصیه می‌شود. وقتی عصبانی و بی‌حوصله شدید، تا آن‌جا که ممکن است علت واقعی آن را بررسی و کشف کنید و اگر نتوانستید به پزشک روانشناس مراجعه نمایید تا او به شما کمک کند. فراموشی‌ و ضعف حافظه نیز از کمبود غذایی به‌وجود می‌آید.

روانشناسان می گویند که فراموشی علامت چیزی است که پیوندی با پیری ندارد و می‌تواند عارضه‌ی کمبود غذایی باشد. لازم به‌ یادآوری است که تغذیه‌ی نامناسب نه تنها بر روی اعصاب و روان آدمی تاثیر بدی می‌گذارد ، بلکه باعث مختل شدن فعالیت سایر سیستم بدن نیز می‌گردد.

توصیه‌ی همه‌ی متخصصان این است که به آن‌چه می‌خورید دقت کنید و سعی نمایید مواد غذایی مغذی و مفید را بر مصرف موادی با ارزش غذایی کم، ترجیح دهید.


برچسب شربت مولتی ویتامین سندروس : کتاب الکترونیکی کارو,لاو انمیشین,آپگرید آیکلاس 9898,چت عربی,ده روز اول بارداری,table در سی شارپ,

مصالب مرتبط با شربت مولتی ویتامین سندروس

برای آرامش اعصاب چه باید خورد ؟

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید. خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذایی


برای آرامش اعصاب چه باید خورد ؟

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید. خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذایی


خانم ها وقتی عصبانی و بی‌حوصله شدید

بیماری روحی ، بیماری‌ای نیست که به‌طور ناگهانی بروز کند، بلکه در اثر یک رشته علل پیش می‌آید. خوشبختانه بعضی از دلایل بروز بیماری‌های روانی صرفاً به تغذیه مربوط می‌شوند ، بنابراین می‌توان با تغییر شیوه‌ی رژیم غذاییدیگر مصالب

معروف‌ترین موش های سینمایی!!

اما سر و کله موش‌ها خیلی وقت است که توی کارتون‌ها پیدا شده. از همان ابتدا که والت دیسنی شروع به کار کرد، میکی ماوس را به همه بچه‌ها معرفی کرد تا...    سینما، موش دارهما خیلی موش نمی‌بینیم؛ یعنی اصلا ً موش از آن حیواناتی نیست که دائم توی دست


دکوراسیونهای زیبا برای آشپزخانه + عکس

 


20 انیمیشن برتر جهان

هیچ جنبه سینمایی به قدرت انیمیشن توان چنین تأثیر گذاری ندارد. بسیاری از بزرگان سینما انیمیشن را برای بیان...   دنیای انیمیشن دنیای پر رمز و رازی است، دنیای خنده ها، گریه ها و شگفتی ها. همه غیر ممکن ها در آن امکان پذیر است و هیچ جنبه سینمایی به


روزهای خوش سینمای انیمیشن

خبرهایی كه در صنعت سینما درباره مسائل مربوط به تولیدات انیمیشن پخش می‌شود تنوع خاصی دارد. این خبرهای متنوع اختصاص به كشورهای مختلف دارد و...  صنعت سینمای انیمیشن هر روز كه می‌گذرد موفقیت‌های بیشتری را از آن خود می‌كند.استقبال تماشاگران


«مهاجران» و دوباره «مهاجران»!

پیشنهاد می‌كنم این كارتون را ببینید. هم از دیدن یك فضای خانوادگی كارتونی لذت می‌برید، هم با كشور استرالیا و مهاجران آن روزگار و شرایط زندگی‌شان...   رنگین كمانی از زندگی آرامکارتون‌های قدیمی معمولاً یک ویژگی مشترك دارند: در آنها از خشونت


برچسب :
- بیسیکavr
- غروب بندر کوروش یغمای
- حمیدکمرزرین
- آموزش بازاریابی با سایت
- سيكيش پارتي
- name register code imtoo mpeg encoder keygen دانلود نرم افزار
- دانلود پچ zero hour reborn v4.0 the rise to power
- دانلود رایگان آلبوم گروه اکسنت
- توراسلواکی
- ترانهاي تاجيكي
- برنامه حسابداري مهران نوين نگارش 264
- شب عشق هایده
- جشن برند اصف 90
- خرید کفش سالنی لوتو
- عبور از فیلترینگ موبایل
- تخم چغندر
- آکورد ترانه یه پنجره شادمهر
- تنظیمات گوشی سامسونگ گلکسی جیو
- تحویل سال در کالیفرنیا 1391
- پیداکردن نشانی از طریق کد پستی
- دانلود اموزش گیتار فرزاد امیرانی
- گوشی ساده
- دانلودنرم افزارگارمین برای ویندوزموبایل
- شکل سیستم ترمز پیکان
- دعا برای گرفتن حاجت زود
- ترينر ويل راك
- fesenjan ba ab anar
- forum.p30world
- دانلود آلبوم پروردگار مست
- دانلود نجوای شبانه شبکه 4
- ««دانلود» بازی باربی فشن شو»
- دالودنرم افزار ايران دارو نوع فايل_جار
- خوا بوندمش
- دانلود فرکانس شبکه سمنان
- دانلودفیلیم رومانتیک
- شهرک آزادی هوانوردی
- آموزش ساخت مهر در فتوشاپ
- nazaninnormal.ttf font download free
- اسامی آرایشگاهها
- شق سيخ
- دانلود فول البوم بابا حیدر ازیتا
- دلار پیش بینی
- افلام نيك رجال لواط شواذ زنوج محارم قصص
- فروش آموزش arc gis10
- ترك ترياك و بيخوابي
- مناطق تحت پوشش DVBT
- طرز کار لارجر باکس
- دستگاه رطوبت گیر خانگی
- راهنمای مودم 2640u
- u95 جدید
- green zone زیرنویس فارسی
- دانلود رافت ال رمان
- دانلود کارتن دوبله فصل شکار 1
- ساختن تبدیل PS2 به usb
- گیتار پرو
- دانلود "شهر آشوب" هایده
- love's kitchen زیرنویس
- amoozeshe raghse arabi/free download
- دانلود فرکانس شبکه سمنان در بدر
- دانلود کارتن دوبله فصل شکار 2
- تولید قرص نعنا
- خودکشی از طریق قرص
- دکلمه امشب اشکی میریزد
- كتاب آموزش كاربا mmc
- الگوی رایگان روبان دوزی
- pesarane koni
- شهر ری سیدا
- کنسرت فرزادبدل
- بازیهای جدیدنوکیا5130
- رحيم نوروزي متولدمهر
- فركانسهاي
- irreversible دانلود رایگان
- قضيبه
- دانلود تقویم یال 1362
- وحدت رویه دیوان عدالت اداری شمول قانون کار به مدیر عامل
- زیر نویس دکستر saints
- رینگ تون کارتل فارسی 1
- دانلود آلبوم پاییز طلایی2
- اسامی تیم فوتسال حجاب قزوین
- شقاوت درقران
- خازن فراکو
- دانلود three colors
- اموزش رسم نمودار در اکسل۲۰۱۰