برای تبادل لینک کلیک نمایید


عكس:زن قهبه

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

عكس:زن قهبه

  يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات، تصويربردارى است که نيازمند داشتن دانش كافى نه چندان ساده است، مرحله بعدى يعنى نگهدارى از اين خاطرات كاغذى نيز از اهميت بسزايى برخوردار است. يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات، تصويربردارى است كه نوع ثابت آن يعنى عكاسى از جمله قديمى ترين و مهمترين روش ‌ها به حساب مى آيد.

همان طور كه عكاسى هنرى است كه انجام آن به طور حرفه اى نيازمند داشتن دانش كافى پيرامون اين تكنيك نه چندان ساده است، مرحله بعدى يعنى نگهدارى از اين خاطرات كاغذى نيز از اهميت بسزايى برخوردار است.

البته امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژى، تصويربردارى نيز در همه انواع آن دچار تحولاتى عمده گشته و دوربين ‌هاى عكاسى معمولى جاى خود را به دوربين ‌هاى ديجيتالى داده و كارت ‌هاى حافظه، جايگزين حلقه ‌هاى فيلم شده اند ولى اين تغييرات هنوز گسترده نبوده و كماكان دوربين ‌هاى سبك قديم كاربرد بسيارى را در سطح ج‌هان دارا هستند. در كشور ما نيز از آنجا كه روز‌هاى نوروز را سپرى كرده ايم، به جهت كثرت مسافرت ‌ها و همچنين ديد و بازديد‌ها، اين روز‌ها بازار عكاسى از هر نوع (معمولى و ديجيتالى) بسيار داغ بوده و به هر آتليه عكاسى كه سرى بزنيد شاهد انبوهى از فيلم ‌ها، كارت ‌هاى حافظه يا CD خواهيد بود كه براى چاپ سفارش داده شده اند ولى نكته اينجاست كه پس از انجام عكاسى و تحويل عكس ‌هاى چاپ شده براى حفظ اين خاطرات كاغذى چه بايد كرد؟

- پس از گرفتن عكس ‌ها از عكاسى با تطبيق آن‌ها با نگاتيو‌هايشان شماره هر عكس را پيدا كرده و در پشت آن يادداشت كنيد.

با اين كار، هنگامى كه بخواهيد هر يك از آن‌ها را دوباره چاپ كنيد، به راحتى شماره آن‌ها در دسترس بوده و نگاتيو‌ها بار‌ها و بار‌ها با انگشتان دستان تماس پيدا نمى كند.

البته اين مسئله در مورد عكاسى معمولى صدق مى كند در عكاسى ديجيتالى تن‌ها كافى است شما در كامپيوتر و يا صفحه نمايش دوربين خود، عكس ‌ها را انتخاب كرده و چاپ نماييد در ضمن به جهت آنكه امكان ذخيره عكس ‌هاى بسيارى با توجه به ظرفيت كارت حافظه دوربين شما وجود دارد، شما مى توانيد تعداد زيادى عكس گرفته و تن‌ها عكس ‌هاى دلخواه را براى قرار دادن در آلبوم يا قاب عكس چاپ كرده و بقيه را به عنوان يادگار بر روى لوح فشرده اى (CD) ذخيره كنيد.

به اين ترتيب دسترسى به عكس ‌ها و همچنين چاپ مجدد آن‌ها همواره امكان پذير خواهد بود.

البته به طور كلى انتقال كليه عكس ‌ها چه چاپ شده و يا چاپ نشده، در يك و يا چند CD ضرورى است زيرا اين CD‌ها در واقع نقش همان نگاتيو را براى دسترسى ‌هاى بعدى ايفا خواهند كرد. - در پشت هر يك از عكس ‌ها برچسبى حاوى مكان، تاريخ (روز، ماه و سال) و مختصر توضيحات لازم در مورد آن مكان و افراد موجود در عكس و همچنين شماره خود عكس با توجه به نگاتيو‌ها بچسبانيد.

عوامل مهم آسيب رساننده به عكس شامل رطوبت و دماى بالا، نور، حشرات و حتى خاك و آلودگى هوا هستند.

البته عكس ‌هاى سياه و سفيد نسبت به عكس ‌هاى رنگى حساسيت كمترى دارند ولى به هر حال تركيب آن‌ها به طور قطع باعث صدمه رسيدن به عكس ‌ها مى شود.

لذا آن‌ها را همواره در مكانى خشك، خنك و تاريك نگهدارى كنيد.

اين شرايط در مورد نگهدارى فيلم ‌هاى خام و نگاتيو هم صدق مى كند كه البته در مورد فيلم ‌هاى خام موضوع تعيين كننده، تاريخ انقضاى حك شده روى فيلم است. - هرگز عكس ‌هايتان را در كمد آشپزخانه، زيرزمين، اتاق زيرشيروانى يا پاركينگ نگهدارى نكنيد.

اين مكان ‌ها معمولاً چندين عامل آسيب رساننده شامل گرما، رطوبت، خاك و حشرات را همزمان دارا هستند. - بهترين محل براى نگهدارى عكس ‌ها، آلبوم است.

اين روز‌ها اغلب عكاسى ‌ها به همراه عكس ‌هاى چاپ شده، آلبوم ‌هاى موقتى را دراختيار مشتريان خود قرار مى دهند ولى اگر به هر دليلى آلبومى در دسترس نداشتيد، مى توانيد از جعبه ‌هاى لوازم مختلف مانند جعبه كفش يا هر جعبه ديگرى كه به لحاظ ابعاد با عكس ‌ها متناسب باشد، استفاده كنيد.. - در مرحله نگهدارى عكس ‌هاى بدون آلبوم، رعايت دو نكته ضرورى است.

اول آنكه در لابه لاى هر عكس كاغذى قرار داده تا عكس ‌ها با يكديگر تماس پيدا نكنند، دوم آنكه هيچ گاه عكس ‌ها را بر روى هم با كش و يا باند پارچه اى به طور محكم نبنديد زيرا به مرور زمان به هم چسبيده و آسيب مى بينند. - علاوه بر عكس ‌ها، نگاتيو‌ها و CD‌ها نيز به عنوان منابع اصلى ذخيره، نيازمند نگهدارى هستند.

براى آن‌ها نيز جايگاهى مخصوص در قالب آلبوم و يا كيف و يا جعبه فراهم كرده و برچسبى حاوى اطلاعات كافى پيرامون موضوع، مكان و زمان عكاسى بر روى آن نصب كنيد.

در مورد CD‌ها هم مى توانيد توضيحات لازم را بر روى هر يك نوشته و آن‌ها را در كيف مخصوص و يا جعبه اى متناسب نگهدارى نماييد. - روش نگهدارى عكس ‌ها در CD تن‌ها خاص عكس ‌هايى كه به طريقه ديجيتالى گرفته مى شود، نيست بلكه شما مى توانيد با اسكن كردن از روى عكس ‌هاى قبلى و يا جديد چاپ شده تان، علاوه بر آلبوم معمولى، آلبومى ديگر در قالب CD شامل انبوهى از عكس ‌هاى مورد نظر نيز داشته باشيد. - امروزه با استفاده از نرم افزار‌هاى كامپيوترى مى توانيد عكس ‌هاى قديمى و صدمه ديده را ترميم كرده و يا حتى شرايط عكسبردارى شامل نور، رنگ و حتى موقعيت افراد را تغيير دهيد.

topforum.ir

برچسب عكس:زن قهبه : "کلیپ جنگ شیر و ببر",master boot SR-X50CU-ULTRA,تحلیل درspss,بروز رسانی گیرنده ی دیجیتال مارشال me-887,محصولات corpore sano,

مصالب مرتبط با عكس:زن قهبه

نگهداری از عکس‌ها

  يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات، تصويربردارى است که نيازمند داشتن دانش كافى نه چندان ساده است، مرحله بعدى يعنى نگهدارى از اين خاطرات كاغذى نيز از اهميت بسزايى برخوردار است. يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات،


زنان زودتر از مردان يخ مي زنند

مردان و زنان در بافت و حس حرارتي متفاوتي دارند و زنان راحتر از مردان يخ مي زنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان،‌به گفته متخصصان آلماني دستان قرمز، پاهاي سرد و بيني يخ زده در زنان بيشتر از مردان وجود


زنان زودتر از مردان يخ مي زنند

مردان و زنان در بافت و حس حرارتي متفاوتي دارند و زنان راحتر از مردان يخ مي زنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان،‌به گفته متخصصان آلماني دستان قرمز، پاهاي سرد و بيني يخ زده در زنان بيشتر از مردان وجوددیگر مصالب

نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسی ارشد آزاد امروز اعلام می شود

روابط عمومی مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسی ارشد سال 90 اين دانشگاه خبر داد.  عصر ایران: كارنامه پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت این آزمون از ساعت 14 روز هفتم مهرماه  در پایگاه اینترنتی به نشانی www.azmoon.comقابل


منتظر اعلام ظرفیت تکمیلی دکتری به این زودی ها نباشید

خبرها همچنان درباره آزمون دکتری ادامه دارد و این بار همه منتظر اعلام ظرفیت تکمیلی این آزمون از سوی سازمان سنجش هستند. خبرآنلاین:اعلام تکمیل ظرفیت دکتری موضوع دیگری بود که پس از اعلام اعتراضها از سوی مسئولان سازمان سنجش اعلام شد و داوطلبان دلخوش


تمدید مهلت فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه‌ها تا ۷ مهر

رئیس مرکز جذب هیئت علمی‌وزارت علوم با اشاره به ثبت‌نام ۱۸ هزار داوطلب در فراخوان جذب هیئت علمی‌از تمدید مهلت این فراخوان تا ۷ مهرماه خبر داد. فارس: رئیس مرکز جذب هیئت علمی‌وزارت علوم با اشاره به ثبت‌نام ۱۸ هزار داوطلب در فراخوان جذب هیئت


دانستنی‌هایی از بزرگترین رویداد علمی دنیا !

بنیاد نوبل در موسسه کارولینسکای استکهلم سوئد از امروز دوشنبه 3اکتبر برندگان جوایز نوبل 2011 را به ترتیب در رشته های پزشکی، فیزیک، شیمی، صلح و اقتصاد اعلام می کند.  مهر: اکتبر زمانی برای نوبل است. امسال نیز همانند همیشه در نخستین روزهای این ماه


تبلتی که آن طرفش پیداست+عکس

فوجیتسو تبلتی معرفی کرده که شفاف است و می‌تواند کار یک اسکنر را هم انجام بدهد.  همشهری ماه: IRIS با قابلیت شارژ بی‌سیم، نمایشگر OLED و صفحه لمسی شفاف، نسل جدید تبلت پی‌سی‌هاست که توسط فوجیتسو معرفی شده. این تبلت پی‌سی با ویژگی «شفافیت»


برچسب :
- گزارش کارقانون گازهای ایدهآل
- تم گوشی سونی اریکسون مدل j10i
- آموزشگاه دوخت چرم
- درمان کمردرد با پماد
- دانلود احكام
- دانلود ترمینولوژی لنگرودی
- دانلود mp3 سوره احساس از مسعود درویش
- بهترین و جدیترین مدل جا کفشی
- آمپول دکاپپتیل اس آر
- آدرس پروفسور شمس
- آلبوم اعتراف شهلا سرشار
- بیانیه های حسابداری
- گوارش ppt
- نمایندگی شرایط خرید اقساطی ام جی550
- دانلود تم عشقی سامسونگgt-s5233a
- ترفند های بازی کشتی کج2011 برای PS2
- مجازات دوجنسه ها
- فوایدومضرات اینترنت و تلویزیون
- نقاشی انار
- دانلود تصویری کامکاران
- دانلود نقشه کشورها برای گوشی 6303
- مسعود سهيليان
- فلورین چیست؟
- 73به چراغ قوه"ی نوکیا ن
- دانلود زيرنويس ex2010
- دانلود رایگان انشای تخیلی درباره ی گل
- دیپاکین مضرات 500
- دانلود dell webcam central برای ویندوز 7
- انشا در مورد تختي
- دانلود بخش حرفه و فن دوم راهنمایی
- سوالات تستی مدنی چهارم ابتدایی
- شهر سالم
- پیش نمایش فصل 2 walking dead
- دفترچه راهنمای 118
- شعبات کیش ایر در تهران
- انواع مانتوهای زیبای بافتنی با دو میل
- ون هیوندای 20 نفره
- m2794dpقیمت
- دانلود کتاب فرد دیوید
- پوست صاف وشفاف
- آردن بهتر يا هيدرودرم
- چیستad-hoc
- دانلود آلبوم حامی دونیمه رویا
- طرح درس سالانه شیمی اول دیرستان
- بانك دانلود كتاب الكترونيكي اموزش اكسل فارسي بصورت پي دي اف
- دانلود دي بلال
- nahal dar eshge mamno
- error.azmoon@gmail.com
- کانفیگ نشدن مودم pin avid
- avh-p6300bt قیمت ضبط
- دانلود رایگان نرم افزارآموزشی هندسه 1
- عوارض قرص دیا ن 35
- خرید ماشین در کیش
- مشکل بلوتوث و wifi در مدل dell 5110
- جزوه ریاضی کاربردی مسعود نیکوکار1
- یاهو pm نمیره
- آنتن مودم وایمکس
- گوشی ان 98چینی
- the 18 years old virginدانلود
- طرز تهيه نان روغني مخصوص ماه رمضان
- preliminary english test pet
- مدسال
- چوچه لرین سوسپ میشن
- آموزش حل به روش پانچون ساواریت
- فیلتربشکن 9 آذر 90
- تم برای i900
- انتگرالگیری vhdl
- ir طرح درس دوم ابتدايي
- کتاب آدمها و خرچنگ ها کتاب
- دانلود 1.26a patch وار rpg
- کارنامه کنکورارشدمکانیک ساخت وتولید
- بهترین خودرو20 میلیونی
- مراکز خرید روتختی قشم
- انتگرالگیری به زبان c
- ادرس کیش ایر در تهران
- دانلود كتاب آموزش land scaping
- دستور بافت کیف
- آموزش نرم افزار surfer
- تلفظ کتاب 504
- دانلود بارکد خوان برای n8
- pdfازمایشات فیزیک
- آکورد ای جان بهنام صفوی
- دانلود گل مهدی هاشمی نسب
- sakht emaile
- پمپ ابنما
- تمديد مهلت انتقال سند
- driver fax-modem zoltrix kish co
- طرز بافت دستکش انگشتی
- دانلود درایور پرینتر کپی توشیبا 450
- دانلود فرم پروپوزال فارسی
- کنکور فی حسابداری کاردانی 90
- مشکل ارور ws10 با
- چگونه ebookدرسی را باز کنیم
- البوم جدید امراه
- allintitle: پرسشنامه رضایت شغلی
- دانلود آهنگهاي تار راميز قلي
- نيستان ناظري دانلود
- bimarihaemardane
- benz 230 فروشی
- دانلودرایگان تم6500
- googosh-delam khast lyric
- بازی موبایل ریور راید
- downloads x-plore makhsoose x6
- خرید پستی بازیWWE ALL STARS 2011