برای تبادل لینک کلیک نمایید


عكس:زن قهبه

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

عكس:زن قهبه

  يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات، تصويربردارى است که نيازمند داشتن دانش كافى نه چندان ساده است، مرحله بعدى يعنى نگهدارى از اين خاطرات كاغذى نيز از اهميت بسزايى برخوردار است. يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات، تصويربردارى است كه نوع ثابت آن يعنى عكاسى از جمله قديمى ترين و مهمترين روش ‌ها به حساب مى آيد.

همان طور كه عكاسى هنرى است كه انجام آن به طور حرفه اى نيازمند داشتن دانش كافى پيرامون اين تكنيك نه چندان ساده است، مرحله بعدى يعنى نگهدارى از اين خاطرات كاغذى نيز از اهميت بسزايى برخوردار است.

البته امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژى، تصويربردارى نيز در همه انواع آن دچار تحولاتى عمده گشته و دوربين ‌هاى عكاسى معمولى جاى خود را به دوربين ‌هاى ديجيتالى داده و كارت ‌هاى حافظه، جايگزين حلقه ‌هاى فيلم شده اند ولى اين تغييرات هنوز گسترده نبوده و كماكان دوربين ‌هاى سبك قديم كاربرد بسيارى را در سطح ج‌هان دارا هستند. در كشور ما نيز از آنجا كه روز‌هاى نوروز را سپرى كرده ايم، به جهت كثرت مسافرت ‌ها و همچنين ديد و بازديد‌ها، اين روز‌ها بازار عكاسى از هر نوع (معمولى و ديجيتالى) بسيار داغ بوده و به هر آتليه عكاسى كه سرى بزنيد شاهد انبوهى از فيلم ‌ها، كارت ‌هاى حافظه يا CD خواهيد بود كه براى چاپ سفارش داده شده اند ولى نكته اينجاست كه پس از انجام عكاسى و تحويل عكس ‌هاى چاپ شده براى حفظ اين خاطرات كاغذى چه بايد كرد؟

- پس از گرفتن عكس ‌ها از عكاسى با تطبيق آن‌ها با نگاتيو‌هايشان شماره هر عكس را پيدا كرده و در پشت آن يادداشت كنيد.

با اين كار، هنگامى كه بخواهيد هر يك از آن‌ها را دوباره چاپ كنيد، به راحتى شماره آن‌ها در دسترس بوده و نگاتيو‌ها بار‌ها و بار‌ها با انگشتان دستان تماس پيدا نمى كند.

البته اين مسئله در مورد عكاسى معمولى صدق مى كند در عكاسى ديجيتالى تن‌ها كافى است شما در كامپيوتر و يا صفحه نمايش دوربين خود، عكس ‌ها را انتخاب كرده و چاپ نماييد در ضمن به جهت آنكه امكان ذخيره عكس ‌هاى بسيارى با توجه به ظرفيت كارت حافظه دوربين شما وجود دارد، شما مى توانيد تعداد زيادى عكس گرفته و تن‌ها عكس ‌هاى دلخواه را براى قرار دادن در آلبوم يا قاب عكس چاپ كرده و بقيه را به عنوان يادگار بر روى لوح فشرده اى (CD) ذخيره كنيد.

به اين ترتيب دسترسى به عكس ‌ها و همچنين چاپ مجدد آن‌ها همواره امكان پذير خواهد بود.

البته به طور كلى انتقال كليه عكس ‌ها چه چاپ شده و يا چاپ نشده، در يك و يا چند CD ضرورى است زيرا اين CD‌ها در واقع نقش همان نگاتيو را براى دسترسى ‌هاى بعدى ايفا خواهند كرد. - در پشت هر يك از عكس ‌ها برچسبى حاوى مكان، تاريخ (روز، ماه و سال) و مختصر توضيحات لازم در مورد آن مكان و افراد موجود در عكس و همچنين شماره خود عكس با توجه به نگاتيو‌ها بچسبانيد.

عوامل مهم آسيب رساننده به عكس شامل رطوبت و دماى بالا، نور، حشرات و حتى خاك و آلودگى هوا هستند.

البته عكس ‌هاى سياه و سفيد نسبت به عكس ‌هاى رنگى حساسيت كمترى دارند ولى به هر حال تركيب آن‌ها به طور قطع باعث صدمه رسيدن به عكس ‌ها مى شود.

لذا آن‌ها را همواره در مكانى خشك، خنك و تاريك نگهدارى كنيد.

اين شرايط در مورد نگهدارى فيلم ‌هاى خام و نگاتيو هم صدق مى كند كه البته در مورد فيلم ‌هاى خام موضوع تعيين كننده، تاريخ انقضاى حك شده روى فيلم است. - هرگز عكس ‌هايتان را در كمد آشپزخانه، زيرزمين، اتاق زيرشيروانى يا پاركينگ نگهدارى نكنيد.

اين مكان ‌ها معمولاً چندين عامل آسيب رساننده شامل گرما، رطوبت، خاك و حشرات را همزمان دارا هستند. - بهترين محل براى نگهدارى عكس ‌ها، آلبوم است.

اين روز‌ها اغلب عكاسى ‌ها به همراه عكس ‌هاى چاپ شده، آلبوم ‌هاى موقتى را دراختيار مشتريان خود قرار مى دهند ولى اگر به هر دليلى آلبومى در دسترس نداشتيد، مى توانيد از جعبه ‌هاى لوازم مختلف مانند جعبه كفش يا هر جعبه ديگرى كه به لحاظ ابعاد با عكس ‌ها متناسب باشد، استفاده كنيد.. - در مرحله نگهدارى عكس ‌هاى بدون آلبوم، رعايت دو نكته ضرورى است.

اول آنكه در لابه لاى هر عكس كاغذى قرار داده تا عكس ‌ها با يكديگر تماس پيدا نكنند، دوم آنكه هيچ گاه عكس ‌ها را بر روى هم با كش و يا باند پارچه اى به طور محكم نبنديد زيرا به مرور زمان به هم چسبيده و آسيب مى بينند. - علاوه بر عكس ‌ها، نگاتيو‌ها و CD‌ها نيز به عنوان منابع اصلى ذخيره، نيازمند نگهدارى هستند.

براى آن‌ها نيز جايگاهى مخصوص در قالب آلبوم و يا كيف و يا جعبه فراهم كرده و برچسبى حاوى اطلاعات كافى پيرامون موضوع، مكان و زمان عكاسى بر روى آن نصب كنيد.

در مورد CD‌ها هم مى توانيد توضيحات لازم را بر روى هر يك نوشته و آن‌ها را در كيف مخصوص و يا جعبه اى متناسب نگهدارى نماييد. - روش نگهدارى عكس ‌ها در CD تن‌ها خاص عكس ‌هايى كه به طريقه ديجيتالى گرفته مى شود، نيست بلكه شما مى توانيد با اسكن كردن از روى عكس ‌هاى قبلى و يا جديد چاپ شده تان، علاوه بر آلبوم معمولى، آلبومى ديگر در قالب CD شامل انبوهى از عكس ‌هاى مورد نظر نيز داشته باشيد. - امروزه با استفاده از نرم افزار‌هاى كامپيوترى مى توانيد عكس ‌هاى قديمى و صدمه ديده را ترميم كرده و يا حتى شرايط عكسبردارى شامل نور، رنگ و حتى موقعيت افراد را تغيير دهيد.

topforum.ir

برچسب عكس:زن قهبه : "کلیپ جنگ شیر و ببر",master boot SR-X50CU-ULTRA,تحلیل درspss,بروز رسانی گیرنده ی دیجیتال مارشال me-887,محصولات corpore sano,

مصالب مرتبط با عكس:زن قهبه

نگهداری از عکس‌ها

  يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات، تصويربردارى است که نيازمند داشتن دانش كافى نه چندان ساده است، مرحله بعدى يعنى نگهدارى از اين خاطرات كاغذى نيز از اهميت بسزايى برخوردار است. يكى از روش ‌هاى بسيار مناسب براى ثبت خاطرات،


زنان زودتر از مردان يخ مي زنند

مردان و زنان در بافت و حس حرارتي متفاوتي دارند و زنان راحتر از مردان يخ مي زنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان،‌به گفته متخصصان آلماني دستان قرمز، پاهاي سرد و بيني يخ زده در زنان بيشتر از مردان وجود


زنان زودتر از مردان يخ مي زنند

مردان و زنان در بافت و حس حرارتي متفاوتي دارند و زنان راحتر از مردان يخ مي زنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان،‌به گفته متخصصان آلماني دستان قرمز، پاهاي سرد و بيني يخ زده در زنان بيشتر از مردان وجوددیگر مصالب

مستر بین و همسرش و سایر مهمانان در عروسی نوه ملکه انگلیس

حدود ۱۹۰۰ میهمان، از جمله دیوید بکهام، فوتبالیست مشهور، التون جان خواننده، و کمدین پرطرفدار انگلیسی «مستر بین» نیز در مراسم ازداوج شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون حضور داشتند.آفتاب: مراسم ازدواج پرنس ویلیام و کیت میدلتون در کلیسای وست مینستر


عکس های دیدنی و اختصاصی ازیک زن و شوهر عجیب

با دیدن این تصاویر کمی به خود می آییم و برای چند لحظه ای تمام نداشته هایمان را فراموش می کنیم. ما همیشه به دیگران غبطه می خوریم و تمام داشته های خود را نادیده می گیریم،مگر اینکه گاهگاهی کسی را ببینیم که از موهبتی محروم است آنموقع شاید کمی


عکس ها و مصاحبه خواندنی با شهره سلطانی در منزلش

فارس سینما-به منزل شهره سلطانی بازیگر موفق و خوب سینما و تلویزیون ایران می رویم تا ببینیم این بازیگر سینما علاوه بر هنر بازیگری در آشپزی هم هنری دارد یا نه. وارد خانه شهره سلطانی می شویم,یک خانه شیک و و زیبا.وارد آشپزخانه او می شویم و می بینیم


عکس : جراحی صورت یک دختر بعد از سوختن با روغن ، که زیباتر شد

یک اتفاق عجیب برای این دختر اتفاق افتاد . در سال 2009 روی صورتش روغن داغ ریخت .. ولی اتفاقی عجیب تر اینکه چهره این دختر خانم بعد از جراحی پلاستیک زیباتر شد !!


عکس : همه سیاستمدارانی که جراحی زیبائی کرده اند

به گزارش جهان به نقل از تایم جراحی زیبایی سیاستمداران با جراحی زیبایی سایر مردم معمولا تفاوت دارد. آنها به این دلیل که همیشه تحت فشار افکار عمومی و رسانه‌ها هستند، معمولا از «جراحی‌های زیبایی تدریجی»استفاده می‌کنند. ۹ نمونه زیر، نمونه‌های


برچسب :
- ديدن پلاكخودرو
- سایت دانشگاه علمی کاربردی پارسیان ایلام
- کتابهای حسابداری مالی
- دانلود فیلمUncertainty
- سایت تعیین مسافت بین شهر
- منوي غذاهاي ايراني
- نمایندگی های ایکات/کت و شلوار
- اطلاعاتي درباره كپسول سلكسيب
- دانلود موست
- چگونگی آرشه کشی
- جای حلقه عروس
- قالب برای کتاب خانه جوملا
- بهترین موبر لیزر دنیا
- مراحل پرورش قارچ
- انواع تویوتا2011
- mp4 sony
- دانلود برنامه مودم مدلirg.2800
- دکتر چوبساز
- گوشی کربی
- گوشی های تاشو چینی موجود در بازار
- كد در گوگل به ما امتياز دهيد
- "نقشه خانه روستایی"
- يوزر پسوورد ايست 5
- تام رایدر5
- ص.ک.س
- مدل کمد و بوفه
- پرچم کشورها غذا
- پدیرش هاروارد
- کمبت2 رمز
- Hyundai Sonata YF
- تحلیل پشم و شیشه
- سيب زمين تنوري با پنير پيتزا
- نمایندگی pioneer
- واحد شمارش پیراهن
- محسن ياحقي فاصله
- "ماکسیما 89"
- ترامادول "انزال"
- مدل آرايش مو زير شال
- اعلام افزايش ظرفيت دكتري 1390
- اوراق بهادار خريد مسکن
- برچسب خالکوبی
- mvm کدام کارخانه
- طرح های کارت ویزیت با فرمت psd
- "حساب خاص"
- دانلود خداحافظ همين حالا
- دانلودکتاب حسابداری صنعتی
- سامانه اينترنتي رزرو خانه معلم تهران
- تحليل آماري كارهاي پايان نامه
- فريرون و بارداري
- رفع قوزي با ورزش
- بند5دانشگاه سمنان
- انواع غذاها با گوشت
- دانلود برنامه اورگ بندری
- D-Link DSL 200 driver for win7
- گالكسي فيت
- اخبار آزمون دکتری 91
- تالارهای عروسی نیروهای مسلح
- شعر ترکی کارت
- گن v-care
- مرکز فروش لپ تاپ کارکرده فقط اپل
- مجیدفرهنگ
- تم متحرک سامسونگ
- نژاد سگ ولگرد
- قیمت گوشی کا970
- انجمن معتادانNA
- عکسهای رمانتیک
- کتابخانه چوبی دیواری
- ازاده نام داری و فرزاد حسنی
- دانلود درايور پرينتر ml-1640
- تبدیل متر به دسیمتر
- ساخت اسلحه نقشه
- شادوبدمینتون
- رمزهای ماشینgta 5
- وضعيت مجتبي محرمي
- گوگوش همسفر mp3
- htc mozart در
- ارم تبلیغاتی دفتر ثبت
- تعمیر در سمند
- سلب حضانت بچه از مادر داراي اختلال دوقطبي
- بیوگرافی ÷پروین قائم مقامی
- آموزشگاه پارسه در شیراز
- اسید بوریک در عطاری
- دانلود منجرکرک
- دانلودرايگان نرم افزار 118مشهد
- دکوراسیون خانه 75 متری
- اموزش پوکر pdf
- لیست غذاهای یک هفته برای بانوی ایرانی
- برای پلستیشن 2 gta iv جدیدترین رمزهای
- کتاب حسابداری مالیاتی
- محافظ صفهه گوشی
- کد عشق سنج
- ماتریس جنرال الکتریک GE
- راهنمای نصب witcher 2
- دستور پخت غذاهاي ايتاليايي
- برنامه پروازی فرودگاه لامرد
- دانلود ترینر پرادایس سیتی
- دانلوداهنگ کبوتر مازیار
- مدل موی باند ورسانه
- دكتراي mba
- آخرین تغییرات ازمون دکتری سال 91
- شرکت ژال تجهیز
- موتور ميني کراس فروشي دست دوم هندا 80 سي سيCRF
- كچل كردن زوركي