برای تبادل لینک کلیک نمایید


download Psiphon 3

حراج عطر و ادکلن های اورجینال امارات با قیمت عمده و ارسال رایگان

download Psiphon 3

آموزش برای بهره برداری از اینترنت
ما در اینترنت با دو اصطلاح Online و Offline روبه رو هستیم، هنگامی که شما به اینترنت متصل هستید اصطلاحاً; به شما می گویند Online و هنگامی...
اگر شما در هزینه های خود جهت اتصال به اینترنت می خواهید کمی صرفه جویی کنید این قسمت را بخوانید. در این قسمت ما قصد داریم به معرفی فعالیتهایی که شما می توانید در حالت Offline انجام دهید بپردازیم ولی Offline چیست و چه تفاوتی با Online دارد؟

ما در اینترنت با دو اصطلاح Online و Offline روبه رو هستیم، هنگامی که شما به اینترنت متصل هستید اصطلاحاً به شما می گویند Online و هنگامی که به اینترنت متصل نمی باشید به شما می گویند Offline هستید.

ولی چگونه می توان در حالت Offline بدون اینکه به اینترنت متصل بود از آن استفاده کرد؟

برای رسیدن به جواب این سؤال با ما همراه شوید. نکته: یکی از پیش پا افتاده ترین کارهایی که شما می توانید در حالت Offline انجام دهید تایپ و ویرایش نامه هایی است که می خواهید Email نمایید. بررسی صفحات وب یکی از روشهایی که شما برای بررسی صفحات وب در حالت Offline می توانید انجام دهید ذخیره سازی آنها در حالت Online و مطالعه در حالت Offline است.

ولی آیا باید هر بار که به اینترنت متصل می شویم صفحات مربوطه را، برای دسترسی به اطلاعات به روز، مجدداً ذخیره نماییم؟

برای به روز کردن صفحات لازم نیست که شما هر بار آنها را ذخیره کنید، مرورگر Internet Explorer امکانات مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد تا در هر بار اتصال به اینترنت، عمل به روزسازی به صورت اتوماتیک انجام پذیرد. برای این کار ابتدا سایت مورد نظرتان را فعال نموده و از منوی Favorite گزینه Add to Favorites را برای باز شدن کادر محاوره ای Add Favorite انتخاب کنید. گزینه Make Available Offline را در پنجره باز شده انتخاب کرده و کلید OK را انتخاب نمایید. بعد از چند لحظه عمل download صفحه وب مورد نظر برای استفاده در حالت Offline به پایان می رسد.

حالا شما می توانید اینترنت را قطع کرده و به بررسی صفحه وب بدون هیچ استرسی بپردازید.

برای این منظور در حالت Offline مرورگر خود را باز کرده و در کادر محاوره ای Conect گزینه WorkOffline و یا کلید Cancel را انتخاب نمایید. ● چگونه صفحات download شده را به صورت مداوم به روز نماییم؟

بعد از اینکه صفحات مورد نظرتان را download کرده و به صورت Offline بررسی نمودید، به سادگی می توانید این صفحات را به روز نمایید، به این عمل Synchronize گفته می شود. برای به روز سازی در حالت Online گزینه Synchronize را از منوی Tools انتخاب کنید تا کادر محاوره ای Items to Synchronize بازگردد.

در پنجره فوق کلید Synchronize را کلیک کنید تا کلیه صفحه های download شده به روز گردند.

شما می توانید اسامی این سایتها را در لیست پنجره فوق مشاهده نمایید. چگونگی اعمال تنظیمات دقیق بر نحوه به روز رسانی صفحات وب یکی از تنظیماتی که شما می توانید در اعمال فرایند به روز سازی صفحات وب download شده انجام دهید تنظیم یک زمان بندی خاص برای به روز سازی است.

این زمان بندی می تواند به صورت کلی برای همه صفحات download شده باشد و یا بر روی یک صفحه خاص اعمال گردد. برای این منظور در کادر محاوره ای Iteme to Synchronize بر روی کلید Setup کلیک کنید و یک برنامه زمان بندی روزانه، هفتگی و یا ماهانه را به صورت کلی برای تمام صفحات download شده تنظیم نمایید. ولی اگر می خواهید برای یک سایت برنامه زمانبندی خاصی، برای به روزسازی تنظیم نمایید، سایت مربوطه را در پنجره Item to Synchtronize انتخاب کرده و بر روی کلید Propeties کلیک کنید تا کادر محاوره ای My Current Home Page Properties در روی صفحه نمایش ظاهر گردد. در کادر محاوره ای فوق بر روی download کلیک کرده تا تنظیمات مربوط به آن در روی صفحه نمایش ظاهر شود.

در قسمت download Pages شما می توانید تعداد صفحات لینک شده به صفحه download شده را مشخص کنید. نکته: اعداد وارد شده در قسمت Download Pages تأثیر زیادی در تعداد صفحات لینک دارد.

در صورتی که مثلاً عدد 2 را در کادر مربوطه وارد کنید کلیه صفحات لینک شده به صفحه download شده نیز انتقال می یابند و در صورتی که عدد 3 را وارد کنید کلیه صفحات متصل به صفحات لینک شده به صفحه اصلی نیز download می شود. ● ارسال و دریافت Emailها به صورت Offline یکی از بهترین استفاده هایی که شما می توانید از قابلیت Offline نمایید ارسال و دریافت Email است.

برای این کار دو روش را به شما معرفی می نماییم. اولین راه پیشنهادی باز کردن برنامه Outlook Express در حالت Offline و انتخاب گزینه Options برای باز شدن کادر محاوره ای Options است.

در کادر محاوره ای ظاهر شده بر روی عنوان Send کلیک کنید و گزینه Send Messages Immediately را فعال سازید.

حالا با خیال راحت متن نامه خود را در برنامه 0utlook Express به صورت Offline تایپ کرده و بر روی کلید Send کلیک کنید. کلیه Emailهای نوشته شما در یک مرحله (در زمان اتصال به اینترنت) به آدرسهای مورد نظر شما ارسال می گردد. دومین راه پیشنهادی فکر می کنیم بهتر باشد در این روش نیز شما با کادر محاوره ای Options شروع به کار می نمایید با این تفاوت که به جای انتخاب عنوان Send بر روی عنوان Connection کلیک کرده و گزینه Hang Up After Sending and Receiving را فعال سازید. این روش بزرگترین مزیتش این است که هنگام دریافت Email به اینترنت متصل می شوید و بعد از دریافت، ارتباط اینترنتی قطع می گردد و کلیه Emailها در یک مرحله اتصال ارسال می گردند."
javanemrooz.com


برچسب download Psiphon 3 : نيرو هوايي بابلسر,اموزش فعال سازی جی پی اس 5800nokia,دانلود حل المسائل کتاب امار دکتر عادل اذر,آزمون شغلي و نحوه مصاحبه قبول شدگان,

مصالب مرتبط با download Psiphon 3

آموزش برای بهره برداری از اینترنت

ما در اینترنت با دو اصطلاح Online و Offline روبه رو هستیم، هنگامی که شما به اینترنت متصل هستید اصطلاحاً; به شما می گویند Online و هنگامی... اگر شما در هزینه های خود جهت اتصال به اینترنت می خواهید کمی صرفه جویی کنید این قسمت را بخوانید. در این قسمت ما


ناگفته هایی در مورد دریافت اطلاعات از شبكه (Download)

با یادگیری این نكات، سرعت انتقال فایلها را افزایش دهید. با این كه شما در دریافت اطلاعات از شبكه (download) بیتجربه و تازه كار نیستید و مرتبا از تازهترین آهنگها و برنامه های جدید رایگان اشتراك افزار ارائه شده در اینترنت استفاده میكنید، ولی اگراصول


ناگفته هایی در مورد دریافت اطلاعات از شبكه (Download)

  با یادگیری این نكات، سرعت انتقال فایلها را افزایش دهید. با این كه شما در دریافت اطلاعات از شبكه (download) بیتجربه و تازه كار نیستید و مرتبا از تازهترین آهنگها و برنامه های جدید رایگان اشتراك افزار ارائه شده در اینترنت استفاده میكنید،دیگر مصالب


 


زندگی پر رمز و راز جودی فاستر+گزارش تصویری

هیچ کس در‌هالیوود نتوانسته است مانند جودی زندگی خصوصی و خانوداگی خود را از چشم رسانه‌ها و خبرنگاران دور نگه دارد، طوری که هنوز کسی نمی‌داند... جودی فاستر تا کنون در 36 فیلم بازی کرده است که از آن میان سه فیلم «سکوت بره‌ها»، «ماوریک»


مروری بر بازیگری كوین اسپیسی

كوین اسپیسی با چهره آرام و بی احساس و موهایی كم‌پشت و پیشانی‌ای بلند، كمتر شباهتی به ستارگان سینما دارد و براحتی می‌توان او را در موقعیت‌های شغلی پیش پاافتاده‌ای مثل یك... در جستجوی جنبه‌های نامكشوف رفتارهفته گذشته كوین اسپیسی، بازیگر  


برچسب :
- آن چیست که از یخ سفیدتر و از شب سیاه تر و نوشیدنش حرام و خوردنش حلال اس
- تم استقلال نوکیا ورژن3
- تفاوت متفورتکس و متفورمین گلوکوفاژ
- وکیل ایرانی در دبی
- جزوات تئوري مديريت پارسه رايگان doc
- قیچی افست
- کتاب حسابداری(pdf)
- جزئیات پله سه طرفه بتنی
- لیست دفترخانه های یزد
- دانلود حمید ماهی صفت در سال 90
- فروش بيع سلف
- دانلود باجیetabs
- دانلود کتاب crack ielts listening in flash
- reg.pnu.ac.ir sisteme jame golestan
- سوسری
- پاسخ گذرای مدار rc
- نحوه ی آیتم بستن در دوتا
- دانلود d-link dfe-520tx
- ادرس حجامت در شیراز
- هارد ریست تبلت سامسونگ
- مشاهد تقویم 1391
- اتليه خوب در كرج
- دانلود ماتر
- درایور کارت گرافیک geforce9500gt
- دانلودمیرن
- نرم افزار visio2003
- دعاي نادعلي حاجت ذكر قوي و مجرب
- چک لیست مبحث 19 دانلود
- دانلود نقشه خطوط اتوبوسرانی تندرو تهران
- "آموزش تصویری" آمپول زدن
- جزوات وحید جلیلی
- pdf آموزش ویژوال استودیو 2005
- دانلود آزمايش هاي فيزيك 3
- ای سی 8086
- آشکار دوستان در فیس بوک
- تجویدپیشرفته
- دانلود فرم بازدید از مدارس
- لوازم استوک شوش
- کيزاشي قيمت
- هتل آپارتمان آب گرم لاريجان
- دانلود کشتی کج موبایل 2012 سیمبین 3
- ليست مهدكودك هاي منطقه 11 تهران
- "آموزشگاه کیش ایر ‌"
- وضعیت داریوش اقبالی
- دانلود شارژ کارتریج پرینتر جوهر افشان
- دانلوددرایور ml 1660
- طريقه پخت ماهي كيلكا
- قیمت تندر90
- ميز تلويزيون اصفهان
- مزاحمت موبایل
- طرح آرم شمال
- kode ahange pishvaze irancell sirvan khosravi
- كتابخانه ديواري چوبي
- تعریف حساب انتظامی
- steganographyدرصدا
- betaserc8
- دانلود تشریح مسائل شیمی فیزیک ایرا لوین جلد 2
- دانلود کتاب 1100 words you need to know با ترجمه رضا دانشوری
- بيمارستان پارسيان اورولوژي حميد رضا نوروزي
- دانلودفیلم گارفیلد2دوبله
- نحوه فروش ملک مادر سند
- آموزش طراحی پوستر با ایلاستریتور
- دانلود نرم افزار نصب P2014
- کامسول
- عاملیت های مجاز
- "دانلود شطرنج برای n82
- آموزش gd
- احکام مصالحه
- عط جیونجی
- لیستشرایط اقساطی پزو206
- دانلود انتی ویروس برای نوکیاx3
- تمهای خیلی مجرب برای سریع روا شدن حاجت
- دانلود نرم افزار gpss
- قیمت گوشیlg kf305
- سوزش زانو ساق
- انگری بردز
- نمایندگی کیف چرم
- گذر تنها آسوده
- رادیو و چراغ قوه
- آموزش بافت انواع پاپوش دخترانه
- بي اثر كردن طلسم
- چگونه یک فایل زیپ را با ایمیل بفرستیم؟
- طرز بافتن شال گردن آموزش رج به رج
- pcs7 wincc pdf
- ترجمهدعاي گنج العرش
- سلیم بن عمرو
- رزرو هتل ساحل طالقان
- اموزش کوتاهی مو مدل اناناسی دانلود رایگان
- دكتر مددي زانو
- تصاویری از تشریح کبوتر
- وسايل كمك آموزشي ژيمناستيك
- گزارش كار در باره ساخت سوله
- نرم افزار لپ تاپ asus personal digital b53j
- استخدام درشرکت آریا اس جی اس
- تصویرسکس عربی
- آشنای باسلاح خفیف کالیبر 22
- موتور fh12
- طرح 2030 خط اعتباري
- کلیپ فیلم تصویری هنتای بزرگ رایگان
- ماده 524 ق.آ.د.م